سئو و بهینه سازی سایت در اردبیل

اردبیل با توجه به پیشرفت و حمایت پارک علم و فناوری از استارتاپ ها و جوانان فعال لازم است تا بیشتر روی کسب و کارهای آنلاین فعالیت نمایند و این فعالیت نیاز به سئو دارد تا بتوانند خود را برند کرده و خدمات خود را به دنیا معرفی کنند. زیرا علاوه بر راه اندازی سایت نیاز به سئو سایت می باشید تا بتوانید رتبه و جایگاه خود را بالا ببرید تا در صفحه اول گوگل و دید کاربران قرار بگیرید. این کار نیاز به تیم سئو دارد تا در سریعترین زمان و کمترین هزینه بتواند استراتژی دیجیتال مارکتینگ را با سئو بکار بگیرد.

استارتاپ با سئو
سئو در اردبیل

سئو برای چه کسانی لازم است؟

امروزه از کسب و کارها گرفته تا هر فعالیتی که به فکرتان می رسد نیاز به سئو دارند زیرا با توجه به استقبال مردم از دنیای اینترنت همه به نوعی از شخص گرفته تا فروشگاه ها، استارتاپ ها، شرکت ها، موسسات و … شروع به راه اندازی سایت کرده اند. اما مهمترین مسئله این است که آیا این سایت در دسترس عموم قرار دارد یا باید کلی هزینه بابت تبلیغات و معرفی خود انجام دهید که مطمئنن هزینه تبلیغات خیلی بیشتر بوده و به عموم نیز نمی توان معرفی نمود. زیرا اکثرا نیازهای خود را در اینترنت و البته وبسایت ها جستجو می نمایند و هر کسی که در صفحه اول گوگل باشد و سایتش بهینه شده باشد بهره مند می شود. بنابراین برای این کار نیاز به سئو پونیما دارید تا هم سایت شما را راه اندازی و پشتیبانی نماید و هم سئو سایت شما را انجام دهد.

مزایای سئو در اردبیل

مزایای سئو در اردبیل

  • توسعه استارتاپ ها و کسب و کارها.
  • هزینه پشتیبانی و بهینه سازی پایین.
  • دسترسی و خدمات رسانی به موقع.
  • هزینه بسیار پایینتر و دائمی تر نسبت به تبلیغات.
  • معرفی و برندینگ بدون محدودیت منطقه ای.

خدمات سئو در اردبیل

بررسی و آنالیز آنلاین سایت
بهینه سازی داخلی سایت
تحلیل و بررسی کسب و کار خود و رقبا
سوشیال مارکتینگ
بررسی عناوین و کلمات کلیدی
تولید محتوا بهینه و ارگانیک
بک لینک سازی ارزشمند
تبلیغات هدفمند و پر بازدید
پشتیبانی سئو
راهنمایی و مشاوره

چرا سئو سایت در اردبیل؟

ما سئو را در اردبیل به همشهریان خود به صورت پروژه ای، ماهانه و ساعتی با عقد قرارداد انجام می دهیم. حتی آماده آموزش سئو به کارآموزان و استارتاپ ها نیز هستیم. امیدواریم در استان اردبیل نیز بتوانیم کسب و کارها و استارتاپ ها در اردبیل با سئو سایت و پشتیبانی حرفه ای به جایگاه و رتبه خوبی برسانیم تا بتوانند درآمدزایی خوبی به دست آورند زیرا درآمد کسب و کارهای آنلاین چندین برابر کسب و کارهای سنتی می باشد.

مشاوره پونیما

تعرفه سئو و طراحی سایت