سئو و پشتیبانی سایت

طراحی و راه اندازی سایت مرحله اول در شروع کسب و کار آنلاین می باشد. ولی مهمترین بخش پشتیبانی و سئو سایت می باشد. زیرا سایت بدون سئو در واقع بدون بازدید بوده و هیچ منفعتی برای صاحب سایت نخواهد داشت. بنابراین با قرارداد پشتیبانی سئو می توانید سایت خود را از هر لحاظ بهینه سازی نموده و سپس شاهد افزایش بازدید و رنکینک سایت باشید و علاوه بر برندینگ می توانید صفحات سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.

 

پشتیبانی سئو سایت

هدف از پشتیبانی سئو سایت

هیچ استارتاپ و تجارتی بی هدف نیست حتی در کسب و کارهای آنلاین نیز بدون هدف و استراتژی هیچ کاری تحقق نمی یابد. بنابراین برای دیده شدن و برندینگ در اینترنت نیاز به سئو دارید زیرا سئو ابزاری قدرتمند و حرفه ای در دیجیتال مارکتینگ است که توسط سئو پونیما انجام می گیرد. پس اگر می خواهید در صفحات اول گوگل باشید و فروش و خدمات رسانی آنلاین خود را افزایش دهید به پشتیبانی سئو نیاز دارید تا با اصول و فنون این کار را برای شما به صورت حرفه ای انجام دهد. پس با ما همراه باشید.

خدمات پشتیبانی سئو

با سئو سایت در صفحه اول گوگل باشید و کسب و کار خود را توسعه دهید

سئو در تحلیل کسب و کار

تحلیل کسب و کار

ما در پونیما با استراتژی اصولی کسب و کار را بررسی و با تحلیل رقیبان ایده های مناسبی ارائه می دهیم و باعث افزایش رتبه ی سایت و برندینگ استارتاپ شما می شویم.

null

بهینه سازی سایت

مهمترین بخش سئو، بهینه سازی داخلی سایت از جمله آدرس صفحات، کلمات کلیدی، لینک بیلدینگ، تگ ها، محتوا، کیفیت محصولات و… تا ترافیک سایت افزایش یابد.

null

سئو مارکتینگ

برای برندینگ و افزایش رتبه سایت نیاز داریم تا سایت را برای تمامی کلمات کلیدی بهینه سازی کنیم و از نظر بازدید و ترافیک سایت به صفحات اول گوگل بازاریابی نماییم.

null

تولید و مدیریت محتوا

محتوا امروزه مهمترین و تاثیر گذارترین بخش های سئو می باشد که باعث افزایش بازدید و ترافیک سایت می شود. باید محتوا قدرتمند، بهینه و ارگانیک تولید و مدیریت شود.

null

کلمات کلیدی

انتخاب کلید واژه های مرتبط و پرکاربرد در سایت تاثیر بسزای دارد زیرا کاربران جواب آنچه را که جستجو می کنند را می خواهند و باید برای آن کلمات محتوا بنویسیم.

null

بک لینک سازی

بعد از بهینه سازی داخلی که لینک بیلدینگ صفحات داخلی را شامل می شود نوبت بک لینک سازی است که باید از سایت های مرتبط و قدرتمند بک لینک بگیریم تا موثر باشد.

null

سوشیال مارکتینگ

سوشال مدیا(شبکه های اجتماعی) امروزه مخاطبان زیادی را دربر دارند به همین جهت برای برندینگ و بکلینک در این شبکه ها به صورت حرفه ای فعالیت می نماییم.

مزایای پشتیبانی سئو

  • هزینه پایین نسبت به سایر روش های تبلیغاتی.
  • کاهش هزینه ها و زمان دست یابی به هدف.
  • موثر و هدفمند بودن در بهینه سازی و بازدید سایت.
  • طبق قرارداد و برنامه ریزی پیش می رود.
  • تحلیل کسب و کار و شناخت رقبا و ارائه راهکار.
راهنمایی و مشاوره

چرا خدمات پشتیبانی سئو سایت مهم می باشد؟

از آنجایی که راه اندازی سایت کار راحتی است برعکس پشتیبانی و نگهداری سایت کار سخت و زمانبری می باشد. برای موفقیت، افزایش بازدید و فروش محصولات یا خدمات رسانی نیاز به سئو دارید. زیرا سئو یک پروسه زمانبر بوده و نیاز به پشتیبانی سئو دارد تا به ثمر برسد و این پشتیبانی به متخصص سئو نیاز دارد تا با عقد قرارداد و تعهد انجام کار پشتیبانی سایت را تا رساندن به هدف برعهده بگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

سوالات پشتیبانی سئو

پونیما به صورت کارشناسی و طبق قرارداد و مهمتر اینکه به صورت سئو کلاه سفید این کار را برای مشتریان خود انجام می دهد.

مدت مشخصی برای سئو وجود ندارد زیرا امکان دارد سایت قبلا سئو شده باشد و نیاز به یکسری خدمات ویژه داشته باشد که در طول 1 الی 2 ماه به اتمام برسد یا اینکه از صفر تا 100 سئو یک سایت را انجام دهیم که به طور میانگین در طول 6 ماه به اتمام برسد.

هزینه های متعددی برای سئو وجود دارد زیرا سئو یک طیف گسترده ای می باشد که باید بعد از بررسی قیمت گذاری شود. برای مشاهده هزینه ها و اطلاعات بیشتر به صفحه هزینه سئو سایت مراجعه نمایید.

برای دسترسی سریع به اهداف خود نیاز به پشتیبانی سئو دارید زیرا با برنامه ریزی تخصصی و اصولی این کار را برای شما انجام می دهیم و هر سوال و خدماتی که بخواهید در طول قرارداد انجام می دهیم.

اگر طبق قوانین سئو پونیما پیش بروید و صبور باشید مطمئنن به هدف خود خواهید رسید و بازدید و رتبه سایت خود را بالا میبرید.

مشاوره پونیما

تعرفه سئو و طراحی سایت