نکته مهم در مورد نمونه کارهای سئو سایت

در اکثر مواقع نمونه کار سئو بعد از تحویل به مدیر سایت رتبه و جایگاه خود را از دست می دهد و این دلیل بر این است که مشتریان بعد از اتمام قرارداد فکر میکنند دیگر نیازی به سئو و بهینه سازی نیست در حالی که سایت باید همیشه سئو شود و توسط پشتیبان مدیریت گردد زیرا هم رقبا در حال پیشرفت و توسعه هستند و هم گوگل در حال تغییر الگوریتم های خود می باشد که باید از آنها مطلع بوده و تغییرات لازم را در سایت بکار بگیریم.

بنابراین کسی که می خواهد همیشه از رقبا جلوتر باشد باید با تیم سئو قرارداد داشته باشد و یا خودش دائما روی سایت استراتژی های سئو را بکار بگیرد. کاری که همه سایت های بزرگ روزانه انجام می دهند و تنها شما نیستید.

نمونه کارهای سئو سایت

شاید برخی از نمونه کارهای سئو برای مشتریان ما را مشاهده ننماید و این خواست مشتری و ترفند سئو است که کسی نمی خواهد رقبایشان بدانند که سایت آنها توسط چه تیم و شرکتی سئو و بهینه سازی شده است زیرا شاید رقبا از این موقعیت سوءاستفاده کرده و طبق کارهایی که روی سئو شما انجام شده را مطلع و شروع به انجام آنها و حتی بیشتر از آن را انجام داده و از شما جلوتر بزنند. بنابراین از قراردادن برخی نمونه کارها معذوریم.

نمونه کار سئو سایت

اینجا لیست کلمات کلیدی که سئو کرده ایم را نمایش می دهیم

اینجا لیست سایت هایی که سئو کرده ایم را نمایش می دهیم

سئو سایت پونیما

سئو سایت پونیما: برای پشتیبانی سئو یک سایت باید یک استراتژی تخصصی از سئو را با هدف و برنامه ریزی پیش ببریم. بنابراین باید تمامی موارد از جمله تحلیل کسب و کار، آنالیز سایت، ترسیم استراتژی، بهینه سازی، سئو مارکتینگ، سئو داخلی، سئو خارجی، تولید و مدیریت محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی، تبلیغات هدفمند و…

اطلاعات بیشتر

تماس با ما