سوالات متداول پونیما

سوالات متداول کلی در رابطه با مسائل مربوط به فعالیت پونیما در این صفحه قرار داده می شود. در صورتی که سوال خود را یافت نکردید می توانید به صفحهات مورد نظر رجوع کرده و سوال خود را بیابید. یا با مراجعه به صفحه مشاوره و تماس با ما سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان جواب بگیرید.

چگونه سفارش خود را ثبت نماییم ؟

سفارش های خود را بعد از مشاهده هزینه ها از بخش تعرفه ها و سپس سایت یا پروژه خود را جهت بررسی ارسال نمایید تا طبق نیاز و شرایط شما برآورد هزینه نماییم.

آیا مشاوره های پونیما هزینه دارد ؟

در حال حاضر تمامی مشاوره های پونیما به صورت رایگان و بدون هزینه می باشد و شما می توانید با مراجعه به صفحه مشاوره فرم مشاوره را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم یا می توانید از بخش تماس با ما اقدام به ارتباط نمایید.

طراحی سایت به چه صورت می باشد ؟

ابتدا به صورت سیستم مدیریت وردپرسی که با کمترین هزینه برای سایت های شرکتی، فروشگاهی، خبری و گردشگری راه اندازی می نماییم. یا به صورت پنل مدیریت اختصاصی که کاملا حرفه ای و برای سایت های خاص و ایده های بزرگ راه اندازی می شود.

پشتیبانی سئو به چه صورت می باشد ؟

پونیما سایت ها را بعد از آنالیز و مشاوره با صاحب کسب و کار مراحل و شرایط کار را توضیح داده و بعد از آن شروع به پشتیبانی می کند. پشتیبانی سئو به این صورت می باشد که طبق قرارداد و زمانبندی مشخص شده و با ارائه گزارش کار هفتگی و ماهانه پیشرفت کار ارائه داده می شود.

قرارداد پونیما به چه صورت می باشد ؟

قراردادهای پونیما برای سئو، طراحی سایت و پشتیبانی جداگانه نوشته شده و طبق قانون کار، کاملا معتبر و زمان تحویل پروژه ها نیز طبق قرارداد خواهد بود. در صورت نیاز به خواندن و یا دانلود به صفحه قراداد همکاری در سایت مراجعه نمایید.

آموزش ها و تدریس های پونیما در چه زمینه هایی است ؟

آموزش های ما در صورتی که ساکن اردبیل باشید می تواند به صورت حضوری باشد. یا اگر در خارج از استان باشید می توانیم به صورت وبینار یا آموزش های ویدئویی انجام دهیم و شامل آموزش سئو سایت و طراحی سایت می باشد.

چرا به وبسایت نیاز دارید ؟

امروزه با بالا رفتن فروش آنلاین و برند سازی کسب و کار نیاز به سایت بیشتر شده و اگر تا به امروز اقدام به راه اندازی سایت نکرده اید حتما در اولین فرست این کار را انجام دهید. دلیل اصلی علاوه بر فروش و خدمات رسانی، این است که رفته رفته نام دامنه ها رزرو شده و دیگر نام خوبی برای سایت و برند خود را نمی توانید پیدا کنید.

نحوه استخدام و همکاری با پونیما ؟

می توانید از بخش استخدام اطلاعات خود را وارد نموده و برایمان ارسال نمایید تا بعد از بررسی رزومه با شما تماس بگیریم. زیرا علاقه مند به کار گروهی و داشتن تخصص در هر زمینه ای که مربوط به فعالیت ما می باشد را از صمیم قلب می پذیریم.

چگونه نمونه کارهای پونیما را مشاهده کنیم ؟

از بخش نمونه کارها می توانید نمونه کارهای سئو و طراحی سایت را مشاهده نمایید.
نمونه کارهای سئو ما شامل نمونه کار سایت پونیما نیز می باشد و البته برخی نمونه کارها هستند که به دلیل سیاست کاری سئو قابل مشاهده نمی باشند.
سوالات متداول از سئو

تماس با ما

صفحه اصلی سایت پونیما