طراحی سایت فروشگاهی

این روزها خرید و فروش در سایت های فروشگاهی یا به اصطلاح خرید اینترنتی به شکل چشمگیری فراگیر شده است. تفاوتی ندارد که محصول شما در چه زمینه، چه دسته ای و در کجای کشور قرار دارد به سادگی از طریق سایت فروشگاهی که دارای نماد اعتماد و سبد خرید هستند نسبت به خرید یا فروش آن اقدام می نمایید.

 

سایت فروشگاهی یا شبکه اجتماعی!

تفاوت وبسایت فروشگاهی با فروش آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی، علاوه بر جامع بودن و امکانات بیشتر وبسایت ها در اعتبار و کسب اطمینان کاربران نیز تاثیر گذار می باشد. وبسایت فروشگاهی هنگامی که با نماد اعتماد الکترونیکی همراه باشد و محصولات و خدمات خوبی ارائه دهد اطمینان افراد را جلب و منجر به فروش و توزیع می گردد. درحال حاضر نماد اعتماد فقط به وبسایت ها داده می شود و گرفتن آن کارسختی نیست فقط باید وب سایت داشته و در سایت enamad.ir اقدام به ثبت نام و درخواست نماد بکنید.

طراحی سایت فروشگاهی

نکات مهم در

طراحی و مدیریت سایت فروشگاهی

پنل مدیریت

نوع پنل مدیریت بسیار ضروری است زیرا اگر وردپرسی نباشد شما مجبورید با تیمی قرارداد ببندید که معتبر بوده و توانایی توسعه و پشتیبانی را نیز داشته باشند.

سرعت سایت

هر سایتی برای اینکه کاربران خود را حفظ نماید و از نظر سئو بهینه باشد باید سرعت بیشتری داشته باشد که عوامل مهم در سرعت سایت نوع پنل و سرور سایت می باشد.

امنیت سایت

امنیت یکی از مهمترین بخش های هر سایت می باشد. اگر سایت از نظر امنیت درست پیاده سازی نشود مورد حمله هکرها قرار گرفته و کل اطلاعات خود را از دست می دهید.

دامنه و هاست

نام برند(دامنه) و سرور یا هاستی که برای سایت فروشگاهی خود انتخاب میکنید بسیار تاثیرگذار است زیرا باید دامنه مرتبط با برند و سرور خریداری شده از شرکت معتبری باشد.

UI و UX سایت

رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری(UX) تاثیر زیادی در حس کاربران و مشتریان سایت دارد زیرا سایت باید طراحی و برنامه نویسی اصولی داشته باشد.

پشتیبانی سایت

فرقی نمی کند سایت با پنل مدیریت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شده در هر صورت باید برای کسب درآمد از آن با شخص متخصص قرارداد پشتیبانی داشته باشید.

بهینه سازی

سایت باید از ابتدای شروع طراحی بهینه سازی شده پیش برود و حتی بعد از پایان باید با سئو کار قرارداد پشتیبانی سئو ببندید تا بتوانید در نتایج گوگل جایگاه خوبی بدست آورید.

مدیریت سایت

آخرین مرحله مدیریت است زیرا بعد از انجام تمامی مراحل، اگر سایت مدیر خوبی نداشته باشد و به موقع خدمات رسانی و پاسخگو نباشد مشتریان خود را از دست می دهد.

عوامل مهم برای رقابت با سایت های فروشگاهی

 • محصولات خاص! برای شروع رقابت باید محصولات خاص و مورد نیاز کاربران را تهیه و توزیع نمایید، زیرا امروزه اکثر مردم دنبال محصولات ضروری و کاربردی هستند.
 • جذب مشتری! واقعا این مهمترین بحث رقابتی است باید در نظر بگیرید که آیا فروشگاهی که شما راه اندازی می کنید می تواند مشتری جذب کند؟
 • قیمت رقابتی! قیمت تمام شده شما چقدر است حتما می دانید که اکثر مردم راحت سرچ می کنند و کمترین قیمت ها را پیدا می کنند، بنابراین با قیمت پایین تعداد زیاد بفروشید.
 • حس خوب! کاربر از این که از سایت فروشگاهی شما خرید می کند حس خوبی دارد؟ خرید او چقدر طول می کشد 2 دقیقه؟ 10 دقیقه؟ اگر کُند عمل کند مشتری انصراف می دهد.
 • تحویل سریع! باید روزها برای دسترسی به کالا خود صبر کنند؟ برای تحویل سریع باید هزینه بیشتری پرداخت کنند؟ اینها سوالاتی است که باید جواب بدهید و سریع عمل نمایید.
 • سئو سایت! برای اینکه بتوانید در صفحه اول گوگل باشید و مشتریان شما را ببینند و اعتماد کنند نیاز به سئو دارید، سئو شما را متمایز از دیگر رقبا میکند.

طراحی سایت فروشگاهی با پونیما

طراحی سایت فروشگاهی با پونیما بدون محدودیت به صورت کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی و توسعه داده می شود حتی مشابه سایت دیجی کالا را نیز برایتان طراحی و توسعه می دهیم. امروزه علاوه بر طراحی سایت که با استفاده از پنل مدیریت اختصاصی و وردپرسی بسیار سریع و حرفه ای پیاده سازی می شود پونیما پشتیبانی سئو را نیز انجام می دهد و همانطور که می دانید سایت بدون سئو در واقع همانند یک جسم بدون روح می باشد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

مراحل طراحی سایت فروشگاهی با پونیما

 • مرحله یک از طراحی سایت در پونیما
  طراحی وایرفریم

  ابتدا قبل از شروع به کار طبق اسناد و نمونه های طراحی یک نمونه وایرفریم یا همان طراحی دستی صورت می گیرد.

 • مرحله دو از طراحی سایت
  پیاده سازی پایگاه داده

  پیاده سازی پایگاه داده باعث می شود نوع هاست یا سرور نیز مشخص شود و طبق خدمات و محصولات سایت پیش برود.

 • مرحله سه از طراحی سایت
  طراحی و نصب قالب

  در اکثر مواقع طبق صلیقه خود سایت را طراحی میکنیم ولی در برخی مواقع با طرح و ایده مشتری پیش می رویم.

 • مرحله چهار از طراحی سایت
  پیاده سازی کدها و افزونه ها

  اگر سایت اختصاصی باشد شروع به کدنویسی و پیاده سازی می کنیم یا اگر وردپرسی باشد افزونه های مورد نیاز را نصب و راه اندازی می نماییم.

 • مرحله پنجم از طراحی سایت
  بهینه سازی سایت

  سایت بدون کد نویسی یعنی هیچ بنابراین ما در حین طراحی و کدنویسی سایت را بهینه سازی اولیه می نماییم تا سایت سئو شود.

 • مرحله ششم از طراحی سایت
  آپلود و راه اندازی

  در نهایت مرحله آخر بارگزاری روی هاست، راه اندازی سایت و آموزش نحوه کار با سایت را پیش میبریم تا شروع به کار نماید.

راهنمایی و مشاوره
چرا طراحی سایت فروشگاهی با پونیما بهتر است؟
پونیما روی یک نوع پنل مدیریت تمرکز نکرده است. علاوه بر طراحی سایت با وردپرس با پنل مدیریت اختصاصی نیز طراحی سایت انجام می دهد و هر آنچه که به صلاح مشتری و طبق نیاز شما باشد برایتان طراحی و در کوتاهترین زمان تحویل می دهد. بنابراین پونیما به صورت تخصصی روی سئو سایت کار میکند پس نگران نادیده گرفته شدن سایتتان در گوگل و سایر موتورها نباشید.
ما در پونیما بعد از راه اندازی سایت آماده عقد قرارداد برای پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز هستیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این خصوص با کلیک روی دکمه زیر با مشاوره پونیما در ارتباط بوده؛ نظرات و پیشنهادات را دریافت و کسب و کار یا استارتاپ خود را توسعه دهید.
مشاوره و راهنمایی