طراحی سایت علمی آموزشی!

امروزه با وجود اینکه همه دانش آموزان و دانشجویان مطالب و کلاس های آموزشی خود را از سایت های آموزشی پیگیری می نمایند به همین سبب کسانی که صاحب موسسات علمی و آموزشی هستند یا اشخاصی که میخواهند سایت علمی و آموزشی راه اندازی کنند پیشنهاد ما این است که برای رقابت و پیش افتادن در اهداف خود هر چه سریع تر سایت خود را راه اندازی نمایند تا از این طریق بتوانند با تولید فیلم های آموزشی، ثبت نام آنلاین، تست زنی و کویز برای امتحانات طول ترم کاربران را جذب وبسایت خود نموده و بتوانند با درآمد زایی مستمر به کار خود ادامه دهند.

طراحی سایت علمی آموزشی

نکات مهم در

طراحی و مدیریت سایت علمی و آموزشی

پنل مدیریت

نوع پنل مدیریت بسیار ضروری است زیرا اگر وردپرسی نباشد شما مجبورید با تیمی قرارداد ببندید که معتبر بوده و توانایی توسعه و پشتیبانی را نیز داشته باشند.

سرعت سایت

هر سایتی برای اینکه کاربران خود را حفظ نماید و از نظر سئو بهینه باشد باید سرعت بیشتری داشته باشد که عوامل مهم در سرعت سایت نوع پنل و سرور سایت می باشد.

امنیت سایت

امنیت یکی از مهمترین بخش های هر سایت می باشد. اگر سایت از نظر امنیت درست پیاده سازی نشود مورد حمله هکرها قرار گرفته و کل اطلاعات خود را از دست می دهید.

دامنه و هاست

نام برند(دامنه) و سرور یا هاستی که برای سایت آموزشگاهی خود انتخاب میکنید بسیار تاثیرگذار است زیرا باید دامنه مرتبط با برند و سرور خریداری شده از شرکت معتبری باشد.

UI و UX سایت

رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری(UX) تاثیر زیادی در حس کاربران و مشتریان سایت دارد زیرا سایت باید طراحی و برنامه نویسی اصولی داشته باشد.

پشتیبانی سایت

فرقی نمی کند سایت با پنل مدیریت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شده در هر صورت باید برای کسب درآمد از آن با شخص متخصص قرارداد پشتیبانی داشته باشید.

بهینه سازی

سایت باید از ابتدای شروع طراحی بهینه سازی شده پیش برود و حتی بعد از پایان باید با سئو کار قرارداد پشتیبانی سئو ببندید تا بتوانید در نتایج گوگل جایگاه خوبی بدست آورید.

مدیریت سایت

آخرین مرحله مدیریت است زیرا بعد از انجام تمامی مراحل، اگر سایت مدیر خوبی نداشته باشد و به موقع خدمات رسانی و پاسخگو نباشد مشتریان خود را از دست می دهد.

عوامل مهم برای نیاز به سایت علمی آموزشی

همانطور که می دانید امروزه خانواده های ایرانی نیز برای پیشرفت و موفقیت فرزندان خود به سمت فیلم ها و آموزش های آنلاین روی آورده اند و زیاد دقت نمیکنند که چه سایتی این خدمات را ارائه می دهد فقط سعی دارند با خرید یا استفاده از خدمات آنلاین سایت موجب پیشرفت فرزندان خود شوند. از جمله در مواقعی مثل بروز بیماری کرونا که همه خانه نشین و از کلاس ها و آموزش های آنلاین استفاده می کنند نیاز به سایت آموزشی بیشتر شده است.

طراحی سایت علمی آموزشی

مهمترین دلایل داشتن وبسایت علمی آموزشی

  • افزایش درآمد و بازدهی بیشتر
  • تولید محتوای موسسه به صورت آنلاین
  • معرفی پرسنل آموزشی و اساتید و معلمان
  • برقراری ارتباط آنلاین بین اساتید و دانش آموزان
  • فروش محصولات به صورت آنلاین در سراسر کشور
  • محلی مناسب برای معرفی کردن موسسه علمی آموزشی
  • جذب دانش آموزان غیرحضوری و امکان برقراری مشاوره آنلاین

طراحی سایت علمی آموزشی با پونیما

طراحی سایت علمی آموزشی با پونیما بدون محدودیت به صورت کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی و توسعه داده می شود و به راحتی می توانید در عرض چند روز سایت خود را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید. حتی قابلیت اتصال به درگاه اینترنتی و فروش را نیز خواهید داشت زیرا قالب های آموزشگاهی ما به صورت چند منظوره بوده و قابلیت راه اندازی بخش فروشگاهی را نیز دارد. علاوه بر این سئو سایت را نیز برای قرار گیری در صفحه اول گوگل و بهینه سازی داخلی سایت انجام می دهیم، پس با ما همراه باشید.

راهنمایی و مشاوره
چرا بهتر است طراحی سایت خود را به پونیما بسپارید؟

ما در پونیما علاوه بر طراحی سایت با پنل مدیریت اختصاصی با پنل مدیریت قدرتمند وردپرس نیز طراحی سایت انجام می دهیم و به نسبت نیاز و صلایق مشتری پیشنهاد می دهیم. ایده ها و مشاوره های ما برای شما کاربرد زیادی خواهد داشت و در کوتاهترین زمان به درآمدزایی خواهید رسید.
بعد از راه اندازی سایت آماده عقد قرارداد برای پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات مفیدی دریافت نمایید.
مشاوره