طراحی سایت شخصی

وجود شبکه های اجتماعی پر مخاطب و معروف ولی غیر قابل اعتماد. زیرا در طی سالیان این شبکه ها مدام در حال تغییر یا حذف و … هستند و این باعث از بین رفتن فالورها می شود ولی با داشتن یک سایت شخصی می توانید به صورت همیشگی حضور داشته باشید و در آن شبکه ها نیز به فعالیت خود ادامه دهید و کاربران را به سمت سایت خود بکشانید زیرا در سایت شخصی با هزینه کم می توانید بدون محدودیت هر اطلاعات و فیلم و… که دارید بارگزاری کنید.

طراحی سایت شخصی

عوامل مهم برای نیاز به وبسایت شخصی

با وجود فیلتر شدن شبکه های اجتماعی و محدودیت در بارگزاری فایل ها و اطلاعات نیاز به وبسایت شخصی روز به روز بیشتر شده است و شما با اسم خود یا هر برندی که دوس دارید می توانید با هزینه کم دامنه خریداری کنید و با تمدید سالانه به مبلغ ناچیز سایت و اطلاعات خود را در هاست خریداری شده نگهداری نمایید. بنابراین مهمترین عوامل نیاز به سایت شخصی عدم فیلتر شدن و حجم زیاد بارگزاری اطلاعات با هزینه های کم می باشد.

طراحی سایت شخصی

دلایل مهم برای نیاز به سایت شخصی

  • محلی مناسب برای معرفی خود
  • برقراری ارتباط آنلاین بدون محدودیت
  • معتبر بودن و عدم وابستگی به هیچ شرکتی و حفظ اطلاعات
  • مناسب برای هنرمندان، عکاس ها، نویسندگان با قابلیت های ویژه برای نمایش پورتفولیو
  • مناسب برای اساتید دانشگاه ها و پزشکان با قابلیت نمایش رزومه به صورت کاملا حرفه ای
هزینه طراحی سایت

طراحی سایت شخصی با پونیما

طراحی سایت شخصی با پونیما بدون محدودیت به صورت کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی و توسعه داده می شود و به راحتی می توانید در عرض چند روز سایت خود را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید. حتی قابلیت اتصال به درگاه اینترنتی و فروش را نیز خواهید داشت زیرا قالب های ما به صورت چند منظوره بوده و قابلیت راه اندازی بخش فروشگاهی را نیز دارد. علاوه بر این سئو سایت را نیز برای قرار گیری در صفحه اول گوگل و بهینه سازی داخلی سایت انجام می دهیم، پس با ما همراه باشید.

راهنمایی و مشاوره
چرا بهتر است سایت شخصی خود را با پونیما شروع کنید؟
پونیما علاوه بر طراحی سایت با پنل مدیریت اختصاصی با پنل مدیریت قدرتمند وردپرس نیز طراحی سایت انجام می دهد و به نسبت نیاز و صلایق مشتری پیشنهاد می دهد. بعد از راه اندازی سایت آماده عقد قرارداد برای پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات مفیدی دریافت نمایید.

 

تماس با ما