طراحی سایت خبری!

امروزه پربازدیدترین سایت ها، سایت های خبری هستند زیرا اکثر مردم خبرها و اطلاع رسانی ها را دنبال میکنند و اگر بتوانید وارد این رقابت شوید می توانید با استخدام چند نفر نیروی خبر رسان و مطلع از اخبار و هواشی موصق و بارگزاری در سایت بازدید و ترافیک را افزایش دهید که این بازدید ها و دنبال کننده ها رتبه سایت و جایگاه کلمات کلیدی شما را در گوگل افزایش می دهد و در نهایت تبلیغات سراغتان می آید و به راحتی شروع به درآمدزایی می کنید.

طراحی سایت خبری

عوامل مهم برای رقابت با سایت های خبری

هرچند سایت های خبرگزاری زیادی در حال فعالیت هستند ولی خب همیشه جای امید هست و هر کس تلاش کند می تواند وارد رقابت شود پس نگران نباشید اول باید سایت خود را راه اندازی کنید که هم می توانید با پنل مدیریت وردپرس و هم با پنل مدیریت اختصاصی راه اندازی نمایید و سپس شروع به بهینه سازی و سئو سایت نمایید که پونیما به صورت حرفه ای پشتیبانی سئو را انجام می دهد و بعد با استخدام چند نیرو شروع به جمع آوری جدیدترین خبرها نمایید و به صورت کاملا بهینه شده در سایت بارگزاری کنید و این کار را ادامه دهید تا در طول مدت شما نیز وارد رقابت شوید.

 

نکات مهم در

طراحی و مدیریت سایت خبری

پنل مدیریت

نوع پنل مدیریت بسیار ضروری است زیرا اگر وردپرسی نباشد شما مجبورید با تیمی قرارداد ببندید که معتبر بوده و توانایی توسعه و پشتیبانی را نیز داشته باشند.

سرعت سایت

هر سایتی برای اینکه کاربران خود را حفظ نماید و از نظر سئو بهینه باشد باید سرعت بیشتری داشته باشد که عوامل مهم در سرعت سایت نوع پنل و سرور سایت می باشد.

امنیت سایت

امنیت یکی از مهمترین بخش های هر سایت می باشد. اگر سایت از نظر امنیت درست پیاده سازی نشود مورد حمله هکرها قرار گرفته و کل اطلاعات خود را از دست می دهید.

دامنه و هاست

نام برند(دامنه) و سرور یا هاستی که برای سایت خبری خود انتخاب میکنید بسیار تاثیرگذار است زیرا باید دامنه مرتبط با برند و سرور خریداری شده از شرکت معتبری باشد.

UI و UX سایت

رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری(UX) تاثیر زیادی در حس کاربران و مشتریان سایت دارد زیرا سایت باید طراحی و برنامه نویسی اصولی داشته باشد.

پشتیبانی سایت

فرقی نمی کند سایت با پنل مدیریت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شده در هر صورت باید برای کسب درآمد از آن با شخص متخصص قرارداد پشتیبانی داشته باشید.

بهینه سازی

سایت باید از ابتدای شروع طراحی بهینه سازی شده پیش برود و حتی بعد از پایان باید با سئو کار قرارداد پشتیبانی سئو ببندید تا بتوانید در نتایج گوگل جایگاه خوبی بدست آورید.

مدیریت سایت

آخرین مرحله مدیریت است زیرا بعد از انجام تمامی مراحل، اگر سایت مدیر خوبی نداشته باشد و به موقع خدمات رسانی و پاسخگو نباشد مشتریان خود را از دست می دهد.

طراحی سایت خبری

مهمترین دلایل برای داشتن وبسایت خبری چیست ؟

  • محلی مناسب برای جمع آوری اطلاعات با فضای نامحدود
  • اطمینان کاربران به خبر ها به جهت داشتن نماد اعتماد
  • درآمدزایی بدون داشتن مکان و هزینه تجهیزات
  • اطلاع رسانی از آخرین خبرها و گزارش ها
  • قرار دادن رویدادها و اخبار و تماس با ما
  • بالا بردن رتبه و بازدید سایت

 

طراحی سایت خبری با پونیما

طراحی سایت خبری با پونیما بدون هیچ محدودیتی به صورت کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی و توسعه داده می شود و به راحتی می توانید در عرض چند روز سایت خود را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید. داشتن سایت خبری کاربرد بسیاری دارد و ما تمامی راه کارها و کسب درآمدها را برای شما آموزش می دهیم کافیست این سایت را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید. علاوه بر این سئو سایت را نیز برای قرار گیری در صفحه اول گوگل و بهینه سازی داخلی سایت انجام می دهیم، پس با ما همراه باشید.

راهنمایی و مشاوره
طراحی سایت خبری خود را با پونیما شروع کنید
ما در پونیما علاوه بر طراحی سایت با پنل مدیریت اختصاصی با پنل مدیریت قدرتمند وردپرس نیز طراحی سایت خبری انجام می دهیم و به نسبت نیاز و صلاح مشتری پیشنهاد می دهیم. زیرا در برخی مواقع مشتریان سراغ پنل های مدیریت اختصاصی با هزینه های بالاتر می روند درحالی که توصیه ما برای شما این است که با مشاوره و به نسبت فعالیت و بودجه خود اقدام به سفارش طراحی سایت خبری نمایید و توسعه و بهینه سازی و مدیریت آن را درنظر بگیرید.
پونیما بعد از راه اندازی سایت آماده عقد قرارداد برای پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات مفیدی دریافت نمایید.
مشاوره و راهنمایی