طراحی سایت پزشکی!

عصر حاضر عصر اینترنت، دانش و اطلاعات است. بیش از 80% از مردم از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین خیلی از مردم علت بیماری یا مداوای خود را از خدمات اینترنت پیگیری می کنند البته شاید یکی از دلایل هم هزینه بالای خدمات حضوری باشد بحرحال کسی که خدمات و آموزش های آنلاین نیز ارائه دهد می تواند جایگاه خود را در فضای اینترنت نیز حفظ نماید زیرا رفته رفته اکثر مردم به سمت خدمات اینترنتی روی می آمورند پس وجود سایت خدمات رسانی پزشکی نیز اهمیت ویژه ای دارد.

طراحی سایت پزشکی

عوامل مهم برای راه اندازی وبسایت پزشکی

پزشکی یکی از مهمترین بخش هایی می باشد که حتما نیاز به سایت اینترنتی دارد. همچنین داشتن یک سایت برای پزشکان علاوه بر راحتی رزرو بیماران و پاسخگویی بموقع میتواند برای افرادی که دسترسی راحتی برای مراجعه حضوری ندارند را نیز راحت نماید. از آنجایی که کشور ما با داشتن پزشکان متخصص و فوق متخصص و مورد اعتماد، از کشورهای اطراف نیز برای مداوای خود به کشور مراجعه می نمایند، داشتن وب سایت پزشکی میتواند در رزرو بیماران از راه دور به صورت آنلاین نیز مورد توجه قرار گیرد.

 

طراحی سایت پزشکی

دلایل مهم برای نیاز پزشکان به وبسایت

  • محلی مناسب برای معرفی کردن رزومه خود
  • برقراری ارتباط آنلاین بین پزشک و بیماران
  • افزایش اعتبار برای مطب پزشک
  • معرفی مقالات و دانستنی های پزشک
  • ارائه اطلاعات پزشکی بدون حضور بیمار در محل
  • افزایش درآمد و بازدهی بیشتر از ارائه خدمات پزشکی
  • ارائه خدمات اورژانسی به صورت آنلاین
  • نمایش تصاویر و ویدئو های پزشک

 

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی با پونیما

پونیما به صورت حرفه ای و با ساده ترین روش سایت پزشکی برای جامعه پزشکان را طراحی و توسعه می دهد تا بتوانند بدون هیچ مراجعه ای خدمات پزشکی به بیماران را به صورت آنلاین انجام دهند. به طوری که پشتیبانی و آموزش نحوه استفاده از پنل نیز به صورت رایگان برای مشتریان خود را ارائه می نماید.

راهنمایی و مشاوره
چرا طراحی سایت پزشکی با پونیما بهتر است؟

ما سایت مورد نظر را برای شما به صورت پنل مدیریت اختصاصی یا به صورت پنل مدیریت وردپرسی طراحی و توسعه می نماییم. بنابراین با پونیما می توانید پشتیبانی سایت و سئو سایت خود را نیز پیش ببرید و نگران توسعه و پشتیبانی نباشید. فقط کافیست با مشاوره ما در ارتباط بوده و نظرات خود را ارسال و پیشنهادات بهتری برای راه اندازی سایت خود دریافت نمایید.

مشاوره