طراحی سایت در اردبیل!

شرکت طراحی سایت پونیما در زمینه برنامه نویسی، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت وردپرسی، سئو سایت و پشتیبانی سایت با سابقه چندین ساله در استان اردبیل فعالیت می نماید.

استان اردبیل با وجود پتانسیل های قوی، پیشرفت و توسعه چشم گیری نداشته زیرا کسب و کار خود را به دنیا معرفی نکرده اند. هر کسب و کاری که امروزه در دنیای اینترنت فعالیت ننماید مطمئنن موقعیت و رتبه خود را از دست خواهد داد. بنابراین ما باید در اردبیل کسب و کارها و استارتاپ ها را با وبسایت ها مجهز نماییم.

طراحی سایت در اردبیل

طراحی سایت در اردبیل برای چه مشاغل و کسب و کارهایی مهم و ضروری است ؟

برخی از کسب و کارها به دلیل عدم آشنایی یا اطلاعات کافی از فروش آنلاین از طریق سایت باعث محدودیت و عدم پیشرفت در تجارت خود شده اند. شرکت ها، فروشگاه ها، تولیدی ها، بازاریان، هتل ها، رستوران ها، مناطق گردشگری، صنایع دستی و… با داشتن سایت اینترنتی در اردبیل به عنوان شعبه ۲ و یا فروشگاه آنلاین می توانند کسب و کار خود را توسعه و موجب افزایش فروش و معرفی خدمات خود به کل کشور شوند.

 

شرکت طراحی سایت در اردبیل

مهمترین دلایل برای داشتن وبسایت

  • اطمینان کاربران به محصولات، مقالات و خبرها به جهت داشتن نماد اعتماد
  • محیطی مناسب برای تبلیغ محصول و خدمات شرکت بدون محدودیت
  • محلی مناسب برای معرفی کردن شرکت و روشی برای برندینگ
  • فروش محصولات به صورت آنلاین در سراسر کشور
  • درآمدزایی بدون داشتن مکان و هزینه تجهیزات
  • افزایش اعتبار و درآمد برای شرکت
  • جذب نیرو از طریق سایت شرکت
  • بالا بردن رتبه و بازدید سایت
  • کاهش هزینه تبلیغات
  • و…

خدمات پونیما در اردبیل

null

تولید محتوا

مهمترین و حساسترین بخش سایت تولید محتوا می باشد زیرا اگر سایت با تولید محتوا و محصول بهینه همراه نباشد نمی تواند رقابت کند و جایی برای پیشرفت ندارد.

اطلاعات بیشتر »

null

پشتیبانی سایت

اگر مدیر سایت بتواند با استراتژی این کار را انجام دهد پیشرفت خوبی خواهد داشت در غیر اینصورت نیاز به پشتیبان سایت دارید تا پشتیبانی 24 ساعته انجام دهد.

اطلاعات بیشتر »

null

سئو سایت

بعد از طراحی سایت مهمترین مورد در توسعه و پیشرفت وبسایت ها، سئو می باشد زیرا اگر سایت سئو و بهینه سازی نشود در نتایج گوگل جایگاهی نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر »

null

طراحی سایت

پونیما در اردبیل آماده ارائه خدمات طراحی سایت از جمله طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و … به استارتاپ ها و کسب و کارها می باشد.

اطلاعات بیشتر »

چه نوع سایتی نیاز دارید؟

سایت انواع مختلفی دارد و ما در اردبیل آمادگی طراحی و پشتیبانی هر نوع سایت را داریم کافیست شما سایت مورد نظری که می خواهید را در زیر انتخاب و سپس اقدام به سفارش نمایید.

سوالات متداول

چرا به سایت نیاز داریم؟

سایت به عنوان شعبه آنلاین و حتی اولویت اول شما می باشد زیرا امروزه رقابت روی سایت های آنلاین بوده و اولویت خرید و خدمات کاربران، همگی در سایت ها ارائه می شود.

آیا تا رسیدن به درآمد کمکمان میکنید؟

100% این کار را میکنیم زیرا پیشرفت و موفقیت شما نه تنها به شما بلکه به ما نیز در پیشرفت تجارتمان و اهدافمان کمک می کند. رسیدن به درآمد راحت است فقط باید تلاش کنیم.

چرا طراحی سایت خود را به پونیما بسپاریم؟

پونیما هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را در یک مجموعه انجام می دهد و این باعث کاهش هزینه ها و زمان شما می شود و در کوتاهترین زمان به درآمد مستمر می رسید.

آیا پشتیبانی سایت را نیز انجام می دهید؟

بلکه. ما فقط طراحی سایت انجام نمی دهیم و تا آخرین مرحله با شما هستیم و پشتیبانی سایت شما را نیز با عقد قرارداد به صورت شبانه روزی انجام می دهیم.

اگر طراحی خاصی داشته باشیم اجرا می کنید؟

بله. شما هر طرح یا نمونه ای که داشته باشید را به ما نشان دهید تا طبق نیاز و صلیقه شما طراحی و توسعه دهیم. زیرا هدف ما رفع نیاز و پشتیبانی اهداف شماست.

آیا بعد از راه اندازی می توانیم کسب درآمد کنیم؟

بله. باید اینطور باشد درغیر اینصورت طراحی سایت کاربرد زیادی نخواهد داشت. پس نگران نباشید ما برایتان نقشه راه را نیز نشان می دهیم تا کسب درآمد نمایید.

سئو و پشتیبانی سایت نیز انجام می دهید؟

بله. ما اولویت اول و حرفه اولمان سئو می باشد و با هر رقیبی می توانیم رقابت را شروع کنیم و سایت را در نتایج گوگل و رتبه سایت به بالاترین سطح برسانیم. پس با ما همراه باشید.

آیا سایت از اینستاگرام و تلگرام و ... بهتر است؟

بدون شک سایت بهتر از شبکه های اجتماعی است زیرا آنها هیچ اعتباری ندارند. ولی سایت مورد اعتماد مردم و دولت ها می باشد و محدودیتی از بابت فروش، محصول و … ندارد.

راهنمایی و مشاوره
چرا طراحی سایت در اردبیل با پونیما بهتر است؟

پونیما در اردبیل به عنوان یکی از تاثیر گذارترین و فعال ترین شرکت طراحی سایت محسوب می شود زیرا کار، سئو سایت در اردبیل را نیز با پشتیبانی 24 ساعته و با کمترین هزینه انجام می دهد.

ما در پونیما علاوه بر طراحی سایت با پنل مدیریت اختصاصی با پنل مدیریت قدرتمند وردپرس نیز طراحی سایت انجام می دهیم. در برخی مواقع مشتریان سراغ پنل های مدیریت اختصاصی با هزینه های بالاتر می روند درحالی که توصیه ما برای استارتاپ ها استفاده از طراحی سایت وردپرسی با هزینه پایین می باشد.

تماس با ما