طراحی سایت شرکتی

امروزه اکثر شرکت های موفق جهت معرفی خدمات خود و استقبال کاربران از سایت ها شروع به راه اندازی وبسایت شرکتی می کنند. در این میان شرکتی در رقابت برنده خواهد شد که سایت با طراحی منحصر به فرد، بهینه سازی شده، پربازده و مهمتر اینکه سایت شرکتی باید دسترسی آسان به خدمات، نمونه کارها و اطلاعات سایت داشته باشد.

سایت شرکتی

نکات مهم در

طراحی و مدیریت سایت شرکتی

پنل مدیریت

نوع پنل مدیریت بسیار ضروری است زیرا اگر وردپرسی نباشد شما مجبورید با تیمی قرارداد ببندید که معتبر بوده و توانایی توسعه و پشتیبانی را نیز داشته باشند.

سرعت سایت

هر سایتی برای اینکه کاربران خود را حفظ نماید و از نظر سئو بهینه باشد باید سرعت بیشتری داشته باشد که عوامل مهم در سرعت سایت نوع پنل و سرور سایت می باشد.

امنیت سایت

امنیت یکی از مهمترین بخش های هر سایت می باشد. اگر سایت از نظر امنیت درست پیاده سازی نشود مورد حمله هکرها قرار گرفته و کل اطلاعات خود را از دست می دهید.

دامنه و هاست

نام برند(دامنه) و سرور یا هاستی که برای سایت شرکتی خود انتخاب میکنید بسیار تاثیرگذار است زیرا باید دامنه مرتبط با برند و سرور خریداری شده از شرکت معتبری باشد.

UI و UX سایت

رابط کاربری(UI) و تجربه کاربری(UX) تاثیر زیادی در حس کاربران و مشتریان سایت دارد زیرا سایت باید طراحی و برنامه نویسی اصولی داشته باشد.

پشتیبانی سایت

فرقی نمی کند سایت با پنل مدیریت اختصاصی یا وردپرسی طراحی شده در هر صورت باید برای کسب درآمد از آن با شخص متخصص قرارداد پشتیبانی داشته باشید.

بهینه سازی

سایت باید از ابتدای شروع طراحی بهینه سازی شده پیش برود و حتی بعد از پایان باید با سئو کار قرارداد پشتیبانی سئو ببندید تا بتوانید در نتایج گوگل جایگاه خوبی بدست آورید.

مدیریت سایت

آخرین مرحله مدیریت است زیرا بعد از انجام تمامی مراحل، اگر سایت مدیر خوبی نداشته باشد و به موقع خدمات رسانی و پاسخگو نباشد مشتریان خود را از دست می دهد.

عوامل مهم برای رقابت با سایت های شرکتی

رقابت سایت های شرکتی زیاد سخت نیست ولی باید خدمات و فعالیتی که دارید به طور دقیق در سایت قرار دهید و صفحات سایت از جمله درباره ما، سوالات متداول، تماس با ما، قوانین و مقررات و نمونه کارها را به صورت دقیق تکمیل و بروز رسانی نمایید. بعد سراغ بهینه سازی یا پشتیبانی سئو بروید که می توانید در حالت معمولی با مشاوره پونیما خودتان به صورت مقدماتی پیش ببرید و بعد با عقد قرارداد و انجام یکسری استراتژی های سئو سایت خود را از نظر رتبه و جایگاه در گوگل بالا ببرید زیرا کاربران به سایت هایی که دارای رتبه خوبی هستند اعتماد می نمایند و شروع به همکاری می کنند و مهم نیست در کجای ایران یا کشورهای دیگر باشید.

مهمترین دلایل برای داشتن سایت شرکتی چیست ؟

 • محیطی مناسب برای تبلیغ محصول و خدمات شرکت بدون محدودیت
 • محلی مناسب برای معرفی کردن شرکت و روشی برای برندینگ
 • فروش محصولات به صورت آنلاین در سراسر کشور
 • برقراری ارتباط بین مسئولین شرکت و مشتریان
 • قرار دادن رویدادها و اخبار و تماس با شرکت
 • افزایش اعتبار و درآمد برای شرکت
 • جذب نیرو از طریق سایت شرکت

طراحی سایت شرکتی با پونیما

طراحی سایت شرکتی با پونیما بدون محدودیت به صورت کاملا حرفه ای و بهینه سازی شده طراحی و توسعه داده می شود و به راحتی می توانید در عرض چند روز سایت خود را راه اندازی و شروع به فعالیت نمایید. حتی قابلیت اتصال به درگاه اینترنتی و فروش را نیز خواهید داشت زیرا قالب های شرکتی ما به صورت چند منظوره بوده و قابلیت راه اندازی بخش فروشگاهی را نیز دارد. علاوه بر این سئو سایت را نیز برای قرار گیری در صفحه اول گوگل و بهینه سازی داخلی سایت انجام می دهیم، پس با ما همراه باشید.

هزینه طراحی سایت شرکتی

مراحل طراحی سایت شرکتی با پونیما

 • مرحله یک از طراحی سایت در پونیما
  طراحی وایرفریم

  ابتدا قبل از شروع به کار طبق اسناد و نمونه های طراحی یک نمونه وایرفریم یا همان طراحی دستی صورت می گیرد.

 • مرحله دو از طراحی سایت
  پیاده سازی پایگاه داده

  پیاده سازی پایگاه داده باعث می شود نوع هاست یا سرور نیز مشخص شود و طبق خدمات و محصولات سایت پیش برود.

 • مرحله سه از طراحی سایت
  طراحی و نصب قالب

  در اکثر مواقع طبق صلیقه خود سایت را طراحی میکنیم ولی در برخی مواقع با طرح و ایده مشتری پیش می رویم.

 • مرحله چهار از طراحی سایت
  پیاده سازی کدها و افزونه ها

  اگر سایت اختصاصی باشد شروع به کدنویسی و پیاده سازی می کنیم یا اگر وردپرسی باشد افزونه های مورد نیاز را نصب و راه اندازی می نماییم.

 • مرحله پنجم از طراحی سایت
  بهینه سازی سایت

  سایت بدون کد نویسی یعنی هیچ بنابراین ما در حین طراحی و کدنویسی سایت را بهینه سازی اولیه می نماییم تا سایت سئو شود.

 • مرحله ششم از طراحی سایت
  آپلود و راه اندازی

  در نهایت مرحله آخر بارگزاری روی هاست، راه اندازی سایت و آموزش نحوه کار با سایت را پیش میبریم تا شروع به کار نماید.

راهنمایی و مشاوره
چرا طراحی سایت شرکتی با پونیما بهتر است؟
ما در پونیما علاوه بر طراحی سایت با پنل مدیریت اختصاصی با پنل مدیریت قدرتمند وردپرس نیز طراحی سایت شرکتی انجام می دهیم و به نسبت نیاز و صلاح مشتری پیشنهاد می دهیم. زیرا در برخی مواقع مشتریان سراغ پنل های مدیریت اختصاصی با هزینه های بالاتر می روند درحالی که توصیه ما برای شرکت ها و استارتاپ ها استفاده از طراحی سایت شرکتی با وردپرس می باشد برای اینکه هزینه پایین و زمان کمتری برای راه اندازی صرف میکنند و خیلی راحت قابل توسعه و سئو سازی می باشد.
پونیما بعد از راه اندازی سایت آماده عقد قرارداد برای پشتیبانی سایت و سئو سایت نیز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات مفیدی دریافت نمایید.
راهنمایی و مشاوره