تعریف تولید محتوا :

تولید محتوا یا content cration، ارائه اطلاعات، تجربه ها، آموزش ها و… در چهارچوب متن، فیلم، تصویر و صدا به مخاطبان را تولید محتوا می گویند. امروزه در رسانه ها، شبکه های اجتماعی و وب سایت ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث بالا رفتن رتبه سایت و اعتماد مخاطبان به برند و تبدیل مخاطبان به مشتری شده است.

 

مزیت تولید محتوا برای سایت

به گفته سئو کارها اگر به طور مرتب تولید محتوا کنید و در دید موتورهای جستجو برای مخاطبان باشید، بازدید کنندگان شما افزایش یافته و اگر مطالبتان نیز مفید واقع شود مخاطبان به شما اعتماد کرده و با خیال آسوده مشتری شما می شوند. البته محتوا باید ارگانیک و بهینه سازی شده باشد زیرا رقابت محتوا امروزه برای مخاطبان عادی سخت شده است.

پونیما چگونه تولید محتوا می نماید:

اصول نگارشی و کلید واژه ها را رعایت میکند.
از محتوای دیگران کپی برداری نمیکند.
طبق اصول سئو و کارشناس سئو تولید میکند.
تصاویر محتوا را کاملا شخصی سازی می نماید.
محتوا با ترجمه ماشینی تولید نمیکند.
محتوا ارگانیک و با کیفیت تولید میکند.

تولید محتوا را باید جدی بگیرید

از آنجایی که همه سایت های برتر بخشی از فعالیت های خود را برای رقابت و بالا بردن رتبه سایت به تولید محتوا اختصاص داده اند تا بتوانند کاربران و مشتریان زیادی را برای جذب به جهت فروش و خدمات رسانی بالا ببرند. شما نیز تولید محتوا را جدی بگیرید و با کمترین هزینه مشتریان زیادی را به سمت برند خود بکشید.

 

توصیه پونیما برای انجام تولید محتوا

هر سایت برای بالا بردن رتبه خود به نسبت فعالیت خود باید محتوای خاص و طبیعی را تولید و در سایت خود انتشار دهد تا کاربران مرتبط خود را جذب نماید. بنابراین باید سایت شما توسط کارشناس تولید محتوا و سئو کار بررسی و بعد از تحلیل، بسته ها و تعرفه های تولید محتوا را پیشنهاد دهند. تا شما بعد از توافق به تولید محتوا شروع به انجام کار نمایند و در طول مدت شاهد پیشرفت چشم گیر افزایش بازدید کنندگان از سایت و شبکه های اجتماعی خود شوید.

 

پونیما این مشاوره ها را به صورت رایگان برای مراجعه کنندگان خود انجام می دهد. شما برای کارشناسی و مشاوره تولید محتوا و سئو خود در فرم مقابل شماره تماس و آدرس سایت خود را وارد نمایید تا بررسی و با شما تماس گرفته شود.تولید محتوا برای سایت و وبلاگ

فرمت قالب محتوا

باید کاملا استاندارد و دارای تعداد کلمات تکمیل کننده و مورد تایید باشد. لینک بیلدینک اصولی و کاربردی داشنه و هویت برند و کاربران را حفظ نماید.

کلمه کلیدی پر بازدید

انتخاب کلمه کلیدی در تولید محتوا بسیار اهمیت دارد زیرا باید کلمه کلیدی مورد جستجو کاربران را انتخاب نموده و به نسبت آن تولید محتوا انجام دهید.

رعایت اصول سئو و بهینه سازی

انتخاب کلمه کلیدی در تولید محتوا بسیار اهمیت دارد زیرا باید کلمه کلیدی مورد جستجو کاربران را انتخاب نموده و به نسبت آن تولید محتوا انجام دهید.

محتوای ارزشمند و ارگانیک

انتخاب کلمه کلیدی در تولید محتوا بسیار اهمیت دارد زیرا باید کلمه کلیدی مورد جستجو کاربران را انتخاب نموده و به نسبت آن تولید محتوا انجام دهید.

سوالات متداول

کارشناس تولید محتوا کیست ؟

کسی که با بررسی کلمات کلیدی و ارائه راه کار برای تولید محتوا یک مقاله با ارزش را تولید می کند و با بازاریابی و ایده پردازی برای کسب و کار مورد نظر بلاگ مناسبی ایجاد می کند.

تولید محتوا برای وب سایت شما چه فایده ای دارد ؟

تولید محتوا اگر اصولی و زیر نظر کارشناس تولید شود در نتایج جستجو بالا آمده و کاربران را به سایت جذب می کند و در نهایت اعتماد مشتریان را جلب و موجب بالا بردن فروش می شود.

یک محتوای خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

محتوای خوب باید ارگانیک باشد، تلفیقی از تصاویر، ویدئو و متن بوده و به هیچ عنوان کپی نباشد. زیرا موتور های جستجو محتوای کپی را میشناسند و در صورتی که فرد دوم کپی کند جریمه میکند.

داشتن استراتژی تولید محتوا چه فایده ای دارد ؟

باعث می شود تا برنامه ریزی زمانی انتشار داشته باشید، با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تعیین اولویت تولید محتوا ساختار وبلاگ به درستی پیاده سازی شده و بازدید کننده زیادی را به همراه داشته باشد.

ارتباط تولید محتوا با سئو در چیست ؟

تولید محتوا اگر سئو و بهینه سازی نشود امکان جریمه و اسپم توسط موتورهای جستجو وجود دارد و این یعنی بزرگترین ضربه به سایت و از دست دادن جایگاه خوب پس تولید محتوا باید از هر جنبه به همراه کارشناس سئو سایت تولید شود.

پونیما با چه زبان هایی تولید محتوا می کند ؟

محتواهای خود را برای سایت ها و شبکه های اجتماعی به زبان های ترکی، فارسی و انگلیسی انجام می دهد بدون اینکه کپی و ترجمه ماشینی باشد.

پونیما در چه زمینه هایی تولید محتوا می کند ؟

تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی، گردشگری، خبری، شرکتی، خدماتی، برای سایت های آموزشی و علمی.

پونیما به چه کسانی در تولید محتوا کمک می کند ؟

به مخاطبان؛ برای انتشار محتوا برنامه ریزی داشته باشند. بتوانند موضوعات بهتر و شناخت کاملتری از بازار محتوا و سئو داشته باشند.

به نویسندگان؛ منابع بهتری برای تولید محتوا انتخاب نمایند. درک عمیقی از موضوع و مشتریان داشته و نکات سئو را به درستی اجرا کنند.

راهنمایی و مشاوره
کدام پکیج تولید محتوا برای شما مناسبتر است ؟

تولید محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی از نظر قالب و محتوا متفاوت می باشد. بنابراین برای هر کدام از شبکه ها به نسبت کاربرانش تولید شود. از نظر نوع فعالیت و هزینه نیز باید مشخص شود که سایت مورد نظر به چه نوع پکیجی نیاز دارد. مثلا اگر سایت خبری است باید هر لحظه محتوا کار آماده تولید جدیترین خبرها و… باشد. یا اگر سایت شرکتی است باید مطالب مرتبط با نوع فعالیت تولید و سئو سازی شود.

 

توصیه پونیما

به نسبت فعالیت و هزینه مورد نیاز تولید محتوا کنید و مطمئن باشید تولید محتوا بازدید فوق العاده ای برای سایت خواهد داشت. بنابراین بسته تولید محتوای روزانه و مرتب را در لیست فعالیت خود قرار دهید و محتوای با کیفیت و سئو شده تولید کنید. ما در پونیما با رعایت تمام اصول و قوانین تولید محتوا می کنیم تا بتوانید روز به روز رتبه سایت خود را بالا برده و مشتریان زیادی به دست آورید.

مشاوره