تبلیغات اینترنتی

وقتی که صحبت از تبلیغات می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیار زیادی دارد: ارزان، فراگیر، ماندگار، هوشمندانه‌، شبانه‌ روزی بودن و… این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود.

تبلیغات وسیله ‌ای مناسب برای اطلاع‌ رسانی در زمینه‌هایی مانند: فروشهای فوق‌العاده، تخفیفات فصلی، یادآوری اینکه شرکت مشتریان قبلی خود را از یاد نبرده‌ است. شیوه‌ای مناسب جهت اطلاع‌ رسانی بی واسطه و جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان کنونی است. در این روش تبلیغ جهت حفظ یکسری مشتریان روش تبلیغ اینترنتی بهینه تر و مناسب تر می باشد زیرا موجب ماندگاری مشتریان و بازار هدف را می توان شناسایی و با کمترین هزینه برای مشتریانی که نیاز به محصول ما دارند را تبلیغ نماییم.

چرا تبلیغات اینترنتی ؟

کاربرد تبلیغات در جوامع امروزی

امروزه با پیشرفت فناوری نیاز به بازار تبلیغات بیش از پیش احساس می شود. در هر زمینه ایی رقابت بر سر بدست گرفتن بازار کار بسیار کاربرد پیدا کرده است. زیرا هر شرکت یا شخصی برای بدست گرفتن بازار کار نیاز به تبلیغات در زمینه کسب و کار خود دارد تا از رقابت شدید جا نماند.

تبلیغات نقش مهمی در تجارت و استارتاپ ها دارد، زیرا وقتی می خواهیم خود را برند کنیم و در دنیای پر رقابت به حیات خود ادامه دهیم نیازمند یکسری برتریها نسبت به رقیبان خود هستیم.

در زمان فرگشت هر موجود با برتری خود موجودات ضعیف تر از خود را از بین میبرد تا خود به بقای خویش ادامه دهد. با این تفاسیر تبلیغات می تواند برتری ما نسبت به رقیبانمان را در هر زمانی تضمین کند.

اهمیت تبلیغات در فروش

اهمیت تبلیغات در فروش

با توجه به اهمیت فروش / خدمات برای تمامی مشاغل و صاحبان کسب و کارها، تبلیغات اصولی نقش مهمی در بازدهی استارتاپ ها و کسب و کارها دارد. با این حال، می توانیم اهمیت تبلیغات را در فروش با ذکر چند مورد بیان کنیم:

1- بازدهی و صرفه اقتصادی با تبلیغات اصولی

2- فروش بیشتر نسبت به ماههای قبل از ارائه تبلیغات

3- رقابت بهتر در بازار مربوط به کسب و کار مربوطه

4- سبقت از رقبای حوزه فعالیت خود با تبلیغات مناسب

برتری تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی

مزایای تبلیغات اینترنتی

مزایای تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی

قبل از ورود تبلیغات اینترنتی به استراتژی بازاریابی دیجیتالی برندها، بازاریابان تنها از تبلیغات سنتی یعنی همان تبلیغ در تلویزیون، بیلبوردها، روزنامه ها و… استفاده می کردند. هر چند این روش هنوز پا برجاست و خود ما نیز نسبت به نوع کسب و کار و ارائه محصول، یکسری از این روش ها را به صورت اصولی و به همراه روش های جدید استفاده می نماییم. اما این عدم شناخت کامل بازاریابان سنتی از استراتژی های روز است.

بنابراین امروزه انواع مختلف تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات بنری، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات ایمیلی و… نیز وجود دارد و این تنوع در تبلیغات، کار دیجیتال مارکتینگ ها را در بازاریابی راحتتر ولی رقابتی تر از قبل کرده است. شما باید با انتخاب راه‌ حل های مناسب برای تبلیغ برندتان و اختصاص بودجه های مناسب به هر کدام، میزان بازگشت سرمایه خود را تا حد امکان افزایش دهید.

مراحل اصولی برای یک طوفان تبلیغاتی :

ما میتوانیم با این روش یک طوفان بزرگ برای برند یا کسب و کار شما راه اندازی کنیم که نسبت به زمان و هزینه شما مشخص می کنیم که چطور پیش ببریم.

null
تبلیغات شبکه های اجتماعی

همه ما میدانیم که شبکه های اجتماعی به قدری طرفدار و بیننده دارد که نمیشود از آن چشم پوشی کرد و این برای کسب و کارها خیلی هم محیط خوبی برای تبلیغ و یافتن همکاران و مشتریان می باشد. در این مورد ما تخصص این را داریم که بتوانیم شما را در بین بهترین های شبکه های اجتماعی قرار دهیم و به خوبی تبلیغات شما و معرفی را انجام دهیم با هزینه مقررون به صرفه و سریع.

null
بررسی و آنالیز رقبا

وقتی صحبت از رقبا میشود یعنی ما به آن مرحله رسیدیم که وارد رقابت با بقیه میشویم و این کاملا شدنی است. ما خیلی سریع این اتفاق خوب را برای شما رقم میزنیم. وقتی که به این مرحله رسیدیم آن وقت نوبت آنالیز و یافتن نقات قوت و ضعف رقیبان است که این نیز خیلی راحت توسط تیم پشتیبانی سئو ما صورت می گیرد و خیلی راحت هم شما و هم رقیبان شما را آنالیز می نماییم.

null
بهینه سازی سایت

داشتن یک سایت کافی نیست، اگر بخواهید برای همه شناخته شده باشید و دسترسی همگان را برای خود ایجاد کنید باید سایت خود را سئو کنید. این باعث می شود کسانی که شما را نمیشناسند با جستجوی خدمات و نیازهای خود که شما ارائه می دهید استفاده کنند. در پونیما ما این تضمین را برای شما می دهیم که شما را برای عموم برند نماییم و یک سایت حرفه ای و تاپ را داشته باشید.

null
طراحی سایت

برای ثبات و معرفی خود همیشه باید یک صفحه شاخص کسب و کار داشته باشید. تا در صورت عدم دسترسی حضوری و یا تغییر آدرس محل فیزیکی در اختیار عموم قرار دهید، حتی می توانید آگهی، تخفیفات، جدیدترین ها و… را به اشتراک بگذارید، مشتریان شما را از آنجا پیگیری کنند پس شما در مرحله اول به یک پشتیبان سایت نیاز دارید که این کار را در پونیما برای شما انجام می دهیم.

null
تبلیغات رسانه ای

با رسانه ای کردن برند شما در تلویزیون، اینترنت و… که علاوه بر این رسانه ها هم برای خود بیننده خاص دارد با این تفکر که همه در فضای مجازی نیستند. این رسانه هم کاربران خاص خود را دارد پس همه این روش ها را ما با اصول و در زمان خاص جهت معرفی و توسعه کسب و کار شما با مشاوره انجام می دهیم و با خیال راحت و تضمین برای شما راه اندازی می نماییم.

null
رپورتاژ آگهی

رپورتاژ خبری تبلیغاتی غیرمستقیم که با کمک یک گزارش یا مقاله آموزشی همراه است. در این گزارش با لحنی بیطرفانه درباره مزایای یک محصول یا یک کسب‌ و کار صحبت می‌کنیم که مخاطب متوجه تبلیغاتی بودن آن نمی شود و اعتمادش را جلب می‌کنیم. با انتشار یک رپورتاژ خبری خوب در سایت‌های معتبر، آگاهی کاربران نسبت به برندینگ شما در نتایج گوگل نیز افزایش می یابد.

null
تبلیغات چاپی

ما در تبلیغات چاپی همیشه موفق بوده ایم زیرا تجربه زیادی از این مورد را داریم و می دانیم در کجا، برای چه کسانی و برای تم کسب و کار خود از چه طرحی استفاده کنیم. همانطور که گفتیم همه چیز اصول خود را دارد و این کار را ما با کمپین تبلیغاتی که ایجاد میکنیم از تبلیغات چاپی خود مدرن و طراحی پوستر گرافیکی بصری نظر مشتری را جلب و از آن به منافع شما استفاده میکنیم.

null
تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی هنوز هم طرفدار خود را دارد و برای یک طوفان تبلیغاتی باید این مورد را نیز در اولویت برنامه ها قرار دهیم. ما برای استارتاپ شما یکسری کارهایی را انجام میدهیم که به همراه بقیه و حتی خود به تنهایی مشتریان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. زیرا که هر کاری اصول و روش خود را دارد. ما این کار را با روش های حرفه ای و جدید خود انجام می دهیم.

راهنمایی و مشاوره

مزایای تبلیغات

با پیشرفت و توسعه کسب و کارها امروزه رقابت امری سخت و مهم تلقی می شود. چون شهرها و کشورها گسترش یافته و دسترسی سخت و دیگر نمی توان به صورت دهان به دهان مشتریان را از خود با خبر نمود و برای رقابت و پیشرفت باید تجارت خود را به اشتراک بگذارید. فقط با تبلیغات می توان این کار را انجام داد و به رقابت با همکاران و دیگران برخواست. بنابراین اگر نیاز به تبلیغات دارید با پونیما در ارتباط باشید تا شما را به قله موفقیت و توسعه کسب و کار هدایت نماید.

درخواست تبلیغات و تبادل لینک
در صورتی که نیاز به تبلیغات در سایت پونیما و یا تبادل لینک دارید می توانید از بخش تماس با ما اقدام به درخواست نمایید.
تماس با ما