درباره پونیما :

پونیما فعالیت خود را از سال 1396 به صورت حرفه ای آغاز نمود و هدف اصلی و خدماتش عبارتند از طراحی سایت، سئو سایت، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

همکاری و مشارکت :

پونیما همیشه نیاز به افراد خلاق و با تجربه در زمینه فعالیت خود دارد و اشخاصی که توانایی همکاری و کار گروهی را دارند می توانند ملحق شوند.

هدف ما پیشرفت و توسعه کسب و کار می باشد و خوشحال می شویم با حرفه ای ها هم گروه شده و علاوه بر پیشرفت کاری به اهداف خود برسیم و بتوانیم بدون خودخواهی و حسادت باعث پیشرفت هم شویم.

  • اگر دوست دارید با استارتاپ یا کسب و کار حال حاضر خود درآمد بیشتری به دست آورید و پیشرفت قابل توجهی داشته باشید حتما با ما در ارتباط باشید.
  • اگر ایده پرداز هستید و نیاز به تیم توسعه و همکاری دارید ما با تعهد و عقد قرارداد آماده همکاری هستیم.
  • اگر حامی مالی هستید و نیاز به تیم ایده پرداز و توسعه دهنده کسب و کار میگردید با تیم پونیما در ارتباط باشید تا بتوانیم با هم همکاری نماییم.

تجارت آنلاین :

تجارت آنلاین موضوعی است که این روزها به شکل گسترده ای در میان صاحبان کسب و کارها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در حال توسعه می باشد.

در سراسر دنیا با سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت، نیاز روزافزون افراد و سازمان ها به وبسایت، فروش آنلاین و دسترسی در شبکه های اجتماعی بیشتر احساس می شود. بنابراین اکثرا به دنبال بهترین نمونه ها در میان خیل عظیمی از سایت های موجود می باشند.

در این میان پونیما با بهره گیری از متخصصان حرفه ای و کادر مجرب خود در زمینه ی طراحی سایت، سئو سایت، تولید محتوا، بهینه سازی ساختار و پشتیبانی از سایت ها و طراحی گرافیکی بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

درباره پونیما

چرا ما سایت ها را بهینه سازی می کنیم؟

پونیما به جهت برندینگ استارتاپ ها و کسب و کارها در اینترنت قدم برداشته و هدفی که دارد این است که مشتریانش با استراتژی درست و اصولی سایت خود را راه اندازی و بهینه سازی(SEO) نمایند و بتوانند آن را توسعه داده و به درآمد بالایی برسند.

تماس با ما