طراحی کارت ویزیت!

 

کارت ویزیت (Business card) در عین حال که مسئله ای ساده، در دسترس و کم هزینه می باشد بسیار حائز اهمیت است. امروزه طراحی و چاپ کارت ویزیت با قیمتهای بسیار پایین قابل انجام است.

کارت ویزیت یکی از ملزومات ست اداری است که برای معرفی شما بسیار مؤثر می باشد. شاید برای شما پیش آمده است که در گفتوگو با دوستان یا آشنایان نیاز داشته باشید که خود یا حرفه خود را معرفی کنید اما نمی دانید چگونه، یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید، با داشتن یک کارت ویزیت نه تنها می توانید معرف خود یا حرفه خود باشید بلکه می توانید آن را در ذهن مخاطبان خود ماندگار کنید. کارت ویزیت می تواند شامل اطلاعاتی از قبیل : نام، نوع فعالیت، لوگو کسب و کار، آدرس وبسایت، آدرس شبکه های اجتماعی و دیگر اطلاعات تماس باشد.

نمونه طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی حرفه ای کارت ویزیت می تواند شما را در میان اقشار مردم برجسته و مهم بنمایاند. زیرا کارت ویزیت یکی از مهمترین و ماندگارترین بخش ست اداری است که امروزه نیز با نوشتن آدرس شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و … می توانید پیج خود را نیز معرفی نمایید.
داشتن کارت ویزیت با طراحی خوب همراه با ایده های ابتکاری بدیع و نو می باشد. بنابراین طراحان پونیما آماده اند تا طراحی حرفه ای را برای شما انجام دهند.

 

طراحی کارت ویزیت

مزایا و کاربرد های کارت ویزیت برای کسب و کار

 

  • در طراحی کارت ویزیت حساسیت بالا ضروریست. کارت ویزیت تابلوی ماندگار شما در دست مشتریان و همکاران است.
  • محول نمودن یک طراحی و چاپ خوب به آینده و استفاده از یک کارت ویزیت نه چندان کارشناسی شده یک اشتباه است.
  • معرفی پیج اینستاگرام، وبسایت، تلگرام و لینکدین مهمترین مزایای امروزه وجود کارت ویزیت می باشد.
  • نه لزوما یک شغل حرفه ای بلکه هر تخصص و مهارتی نیاز به یک کارت ویزیت دارد.
  • به کار بردن رنگ مناسب برای لوگو باعث جلب توجه مخاطب نسبت به برند می شود.
  • در هر شغل و خدمات داشتن و ارائه کارت ویزیت بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

راهنمایی و مشاوره
طراحی کارت ویزیت و تاثیر آن در کسب و کار!

پونیما یک دپارتمان طراحان گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با طراحی کارت ویزیت مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.
امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی کارت ویزیت مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.

تماس با ما