طراحی کاتالوگ

کاتالوگ (catalog) دفترچه یا کتابچه راهنما، برای معرفی محصولات، خدمات یا سرویس دهی به کار می رود که شامل نام محصول، تصویر محصول، اندازه محصول و طرز استفاده از محصول شرح داده میشود که از طرف شما به مشتریان یا مصرف کننده گان برای معرفی ارائه می گردد.

در صورتی که وب سایت ندارید(توصیه می کنیم با کمترین و بهترین کیفیت برای خود توسط پونیما وبسایت راه اندازی نمایید تا بتوانید به صورت آنلاین برای مشتریانی که به کاتالوگ و یا شرکت شما دسترسی ندارند بهره مند شوند). درغیر این صورت کاتالوگ برای مشتریانی که به شما دسترسی دارند استراتژی خوبی است برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر شما به بازار هدف.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ حرفه ای

گرافیک در طراحی کاتالوگ حرفه ای نقش مهمی در توسعه یا معرفی محصولات و خدمات دارد. طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و طراحی کاتالوگ صنعتی بسیار متفاوت می‌ باشد. قبل از طراحی بهتر است با طراح کاتالوگ مشورت نمایید. زیرا کاتالوگ حرفه ای شامل فهرستی از دستورالعمل‌ ها و ویژگی های گروه بندی شده می باشد. طرح و ابعاد می‌ تواند در هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ تأثیرگذار باشد. بطور معمول پیام‌ها و عناصر مهم در طراحی کاتالوگ شامل: معرفی شرکت، شعار تبلیغاتی، نمایش محصولات یا خدمات، اطلاعات محصولات، چشم‌اندازها، افتخارات، گواهینامه‌ها و اطلاعات تماس در قالب یک طرح روی کاتالوگ می باشد.

طراحی کاتالوگ

مزایای طراحی کاتالوگ

با توجه به رقابت شدید در کسب و کارها، بازاریابی و تبلیغات هوشمند، از موثرترین راهها برای موفقیت در کسب و کار می باشد. طراحی حرفه ای خلاقانه باعث ارتباط سریع کاربران با محصولات، خدمات و اطلاعات شرکت می شود. تا مخاطبان با مطالعه در کوتاه ترین زمان(همانند وب سایت ها) به پیام مورد نظر برسند. از مزایای طراحی کاتالوگ می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

  • مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر ابزارهای تبلیغاتی
  • افزایش اعتبار و مطرح شدن برند در کسب و کار
  • افزایش فروش و کسب درآمد از آن
  • در دسترس بودن و ماندگار بودن
  • بازاریابی و تبلیغات با ارزش

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی با توجه به فضای رقابتی در دنیای تجارت، تبلیغات و بازاریابی باعث موفقیت در کسب و کار می‌شود، علاوه بر خاص بودن ایده طرح، بایستی به سایر نکات کلیدی در طراحی توجه نمود از جمله: هویت سازی، جذابیت، خلاقیت طرح، خلق پیام، محتوای موثر و … بنابراین فروش قوی یک محصول به چگونگی طراحی گرافیکی کاتالوگ آن بستگی دارد تا بین رقبا متفاوت و خاص عمل کند.

راهنمایی و مشاوره
طراحی کاتالوگ و تاثیر آن در کسب و کار!

پونیما یک دپارتمان طراحان گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با design catalog مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.

امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی کاتالوگ مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.

تماس با ما