طراحی فاکتور

فاکتور فروش سندی برای خرید کردن مشتری توسط فروشنده می باشد که در آن محصولات خریداری شده به همراه تعداد و قیمت در آن ثبت می شود. فاکتور می تواند از دید فروشنده فاکتور فروش و از دید خریدار فاکتور خرید باشد. فاکتور فروش یکی از مهمترین ابزارها برای کار اداری و حسابداری سازمان یا کسب و کار شما می باشد. کیفیت طراحی فاکتور فروش نقش بسیاری در ارائه هویت کسب و کار شما دارد.

طراحی فاکتور

چرا طراحی فاکتور مهم است؟

همانطور که یک فاکتور فروش میتواند سند خرید کالا یا خدماتی از سمت شما به مشتری باشد، ممکن است مدت زمان زیادی در آرشیوهای حسابداری هر شخص یا شرکتی نگهداری شود. این که طراحی فاکتور به شکلی جذاب و اصولی انجام شود، از آن دسته تکنیک هایی است که موجب وفاداری و بازگشت دوباره مشتریان شما می شود.

طراحی فاکتور

طراحی فاکتور فروش آنلاین

پونیما توانسته با در نظر گرفتن نیاز های مشتریان به داشتن بخش حسابداری و فاکتور آنلاین ، وب سایت فروشگاه را با بخش حسابداری تلفیق نموده تا هر دو در یک بخش قرار گیرد که همزمان با ثبت محصولات در بخش مدیریت و قرار گرفتن در بخش حسابداری در صورت فروش به صورت آنلاین و یا حضوری در خود فروشگاه هم فاکتور آنلاین صادر نماید و هم محصول از بخش انبار کسر شده و با این روش به راحتی میتوان محصولات را مدیریت نموده و از موجودی کالا و تعداد فروش و ثبت محصول اطمینان حاصل نمود.

راهنمایی و مشاوره
طراحی فاکتور و تاثیر آن در کسب و کار!

پونیما یک دپارتمان طراحان گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با طراحی فاکتور مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.

امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی فاکتور مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.

تماس با ما