طراحی ست اداری

ست ‌اداری اصطلاحا به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکتها یا سازمانها اطلاق می‌گردد که معمولا شامل: طراحی سربرگ، طراحی یادداشت، طراحی پاکت نامه، طراحی  فاکتور و طراحی کارت ویزیت می باشد. بدیهی است همانند طراحی لوگو و یا آرم تجاری، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پر شتاب امروز، بسیار حائز اهمیت است. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. کارشناسان پونیما همراه شما خواهند بود تا با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، به چشمها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

طراحی ست اداری

طراحی سربرگ

سربرگ در برقراری ارتباط صحیح با مخاطبین و مکاتبات اداری حرفه‌ای کاربرد فراوانی دارد و در همان نگاه اول ماهیت یک کسب و کار و اعتبار یک سازمان را به راحتی به نمایش می ‌گذارد. محتوایی که در یک سربرگ ثبت می‌ گردد شامل لوگو و نام تجاری هر سازمان که به عنوان اولین و اصلی ‌ترین بخش ثبتی می باشد و اطلاعات تماس همچون شماره تلفن، فکس، آدرس ‌سایت و آدرس پستی می‌ یاشد.

طراحی ست اداری

طراحی یادداشت تبلیغاتی!

با توجه به استقبال فراوانی که از سوی شرکت ها و مصرف کنندگان از اوراق اداری به عنوان یکی از ابزار های پرکاربرد تبلیغاتی در محیط کار می باشد. از جمله پرکاربرد ترین آن کاغذ یادداشت است. امکان طراحی و چاپ دفترچه های یادداشت با اندازه ها و طرح های مختلف با گرماژ متفاوت کاغذ و متناسب با بودجه مشتریان محترم امکان پذیر می باشد. کاغذ یادداشت تبلیغاتی در دو مدل صحافی می شود :صحافی سیمی. صحافی سرچسب. صحافی سرچسب: از مزیت های این نوع صحافی کاغذ یادداشت می توان به سهولت جداسازی هر برگه کاغذ یادداشت اشاره نمود.

طراحی پاکت نامه

طراحی و چاپ پاکت و ساخت آن یکی از مهمترین بخش ها پس از طراحی می باشد، رعایت استاندارد های سایز پاکت و برش پاکت، رنگ ها، مقاوم بودن کاغذ، باید با دقت مورد توجه قرار گیرد، پاکت نامه باید شامل سربرگ، متن و اطلاعات تماس باشد. در واقع یک پاکت نماینده شرکت شما می باشد که با ارسال اوراق اداری و مالی اولین نگاه از مجموعه شما با این ابزار شکل می گیرد بنابراین بسیار حائز اهمیت می باشد. از ویژگی های چاپ پاکت استفاده از کاغذ های مرغوب در گرماژ های مختلف تحریر، کتان، گلاسه، فانتزی ساخت دقیق و همچنین سایر خدمات : برش خاص، نقره کوب، لبه گرد، لوگو برجسته ، چسب درب و … می باشد .

راهنمایی و مشاوره

طراحی ست اداری و تاثیر آن در کسب و کار!

پونیما یک دپارتمان طراحان گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با طراحی ست اداری مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.
امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی ست اداری مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.

تماس با ما