طراحی بروشور

طراحی بروشور به صورت یکپارچه و تک صفحه ای طراحی می شود و مشابه طراحی کاتالوگ در صفحات داخلی، توضیحات مربوط به خدمات، فعالیت، اطلاعات محصول یا شرکت درج می شود. با بهره گیری از عکس های تبلیغاتی با کیفیت یا صنعتی در بروشور میتوانید جذابیت و انتقال پیام به مخاطبین را بالا ببرید.

از مهمترین مزیت بروشور نسبت به کاتالوگ می توان به هزینه پایین، هدفمندی، سهولت انتقال پیام و اطلاعات کلیدی به مخاطبین اشاره نمود. بروشور در اندازه های متعارف و استاندارد انجام می شود، به همین دلیل بروشور یکی از پر تنوع ترین ابزار تبلیغاتی می باشد.

طراحی بروشور

انواع بروشور و اندازه های پرکاربرد در بروشور

بروشور در انواع مختلفی تا می شود و سایزهای مختلفی دارد ولی در اینجا ما به مهمترین آنها اشاره میکنیم که بروشور بیشتر 2 لت و 3 لت و یا 4 لت استفاده می شود زیرا اکثرا کسب و کارها برای تبلیغات خود و یا معرفی برند یا محصول از این موردها استفاده می نمایند که در دو سایز A4 و A5 و با نرم افزارهای فتوشاپ و ایندیزاین طراحی می شوند.

طراحی بروشور

قابلیت ها و مزایای بروشور

  • طراحی بروشور را می توان در سایز های مختلفی انجام داد.
  • بروشور تنوع بالایی نسبت به سایر تکنیک های تبلیغاتی دارد.
  • بروشور از مهمترین ابزارهای کاربردی در تبلیغات می باشد.
  • هزینه طراحی بروشور به نسبت طراحی کاتالوگ پایین تراست.
راهنمایی و مشاوره
طراحی بروشور و تاثیر آن در کسب و کار!

پونیما یک دپارتمان طراحی گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با طراحی بروشور مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.

امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی بروشور مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.

تماس با ما