محتوای پست ....

1398/7/29
 • 9 روند طراحی لوگو مبتکرانه برای سال 2019

  9 روند طراحی لوگو مبتکرانه چیست ؟

  چه چیزی یک آرم خوب را خاص می کند؟

  آیا با توجه به کاربرد آن ، در مورد اثربخشی آن قضاوت می کنیم؟

  آیا ارزش آن با توجه به میزان دریافت آن مشخص می شود؟

  اگر آرم شما استثنایی و معنادار است ، باید چگونگی تکامل روند طراحی آرم را در نظر داشته باشید .

  همچنین به روند طراحی گرافیک ما در سال 2019 نگاهی بیندازید!

  برای پیش بینی اینکه روند طراحی آرم در آینده غالب خواهد بود ، باید بررسی  کردکه قبلا چه مواردی وجود داشته است  طراحان بیش از هر زمان دیگری  به دنبال روند گذشته هستند و در عین حال مرزهای جدیدی را با سبک های جدید تنظیم می کنند .

  در سال 2019 شاهد استقبال پرشور از رنگ ، هنر روایتگری و آزمایش-وسواس آزمایش خواهیم بود.

  شیوه های جدید و جالب هیجان انگیز که با استفاده از سبک های آشنا و استفاده از رنگ به طرز ماهرانه تر می توان طراحی لوگو را بهبود بخشید .

  سال 2019 را به عنوان سال برق برای طراحی لوگو تبدیل کرده است.

  9 روند طراحی آرم که در سال 2019 بسیار زیاد خواهد بود شامل چه مواردی می باشند ؟

  1. طراحی آرم متغیر
  2. هندسه عصر جدید
  3. آرم هایی که چشم را فریب می دهند
  4- رنگ معنی دار
  5- فضای منفی گسترده
  6. تغییر در مینیمالیسم
  7. آرم با شجره نامه
  8- عناصر با هم همپوشانی دارند
  9. به حداکثر رساندن جزئیات

  9 روند طراحی آرم که در سال 2019 بسیار زیاد خواهد بود شامل چه مواردی می باشند ؟

  توضیحات روند طراحی لوگو مبتکرانه

  1- طراحی آرم متغیر

  طراحان در محلی کار می کنند که مارک ها بسیار آگاه هستند که آرم آنها در سیستم عامل های مختلف دیده می شود.

  ما یک روند مشابه را در طول سال گذشته مشاهده کرده ایم ، اما مارک ها دیگر فقط به این فکر نمی کنند که چگونه یک آرم به خوبی می تواند در سیستم عامل های مختلف ترجمه شود ، آنها همچنین تعجب می کنند که چگونه می تواند به آنها کمک کند تا یک ارتباط شخصی قوی تر با گروه های مختلف مشتری برقرار کنند.

  چگونه می تواند آرم من به هزاران سال و خانواده ها به همان اندازه جذاب باشد؟

  اینجاست که آرمهای متغیر و متغیر قابل بازی وانعطاف هستند که با کدام گروه با آنها صحبت می کنید

  در سال 2019 ، این روند نسبت به یک رویکرد پذیرفته شده جهانی در طراحی لوگو هشدار می دهد.

  طراحی متغیر رابطه بین مشتری و مشتری را جدا می کند زیرا این آرم ها با چالش سازگاری روبرو هستند.

  نمادنگاری تخصصی ، تایپوگرافی پویا و شخصی سازی متفکرانه به ایجاد روابط واقعی با نیازهای لازم خاص مخاطب کمک می کند Sulliwan Studios برای فضای عمومی با انعطاف پذیری عالی برند در ذهن طراحی شده است.

  مجموعه ای از نگارگرهای قابل تعویض با تایپوگرافی استاندارد آرم همراه است و می تواند بسته به مشتری ، یک آرم جدید ایجاد شود یا اصلاح شود تئاتر اپرا و باله رومی در پرم می تواند آرم خود را که توسط النا کیتایوا طراحی شده است برای تولیدات مختلف صحنه تغییر دهد و بسته به اینکه به چه کسی آدرس می دهد و چه کسی می خواهد بپوشد ، بین انواع تصویر ، الگو و شیب تغییر کند.

  انعطاف پذیری در طراحی آرم قابل تغییر ، آن را بسیار مطلوب می کند.

  مشاغلی که می خواهند رابطه خود را با مشتریان خود شخصی سازی کنند ، بهاین روند جذب می شوند زیرا هدفمند است و در عین حال تضمین می کند که آرم آنها قابل تشخیص باشد. در سال 2019 ، ما انتظار داریم که آرم ها به صورت انعطاف پذیر و خلاقانه با گروه های هدف خود سازگار شوند.

  2.هندسه عصر جدید

  به محض اینکه یک روند خاص آشکار شود ، ما پتانسیل آن را محدود می کنیم.

  مثال:

  سبک های طراحی هندسی که بخاطر اینکه کاملاً ریاضی ، سرد و حتی اقتدارگرایانه بوده اند ، به شهرت خود قربانی شده اند.

  اگرچه تعریف آرم های هندسی از این طریق آسان است ، اما روند صعودی در سال 2019 وجود دارد که طراحان عمداً خلاقیت های خود را با رنگ های واضح و ترکیب های دوستانه تر ترکیب می کنند تا آن شهرت را باطل کنند درروند  رو به رشدجدید هندسه سن جدید همه چیز در مورد ارائه لوگوهای هندسی گرمتر است.

  "اشکال هندسی شفاف و هندسی را با پالت های رنگارنگ مخلوط کنید. تمیز و مینیمالیستی ، اما قوی است "، در مورد ایجاد لوگوهای هندسی مرسوم ،طبق مد روز ، طراح  کلودیا توصیه می کند

  خانه دو پادشاه دایره ها ، مثلث ها و مستطیل ها را با یک پالت رنگی با شکوه گرد هم می آورد تا یک پرتره بزرگ و بازتابی از یک پادشاه که گل رز را در دست دارد ، تشکیل دهد. در اینجا ، لوگوی چشمگیر 99designer ethereal با استفاده از این اشیاء معمولی ، پوشش آنها را با رنگ و بازی با قدرت خطوط ، تجربه ما از طراحی هندسی را تعریف می کند.

  یک رویکرد هنری به هندسه مانند این ، سردی عاطفی مارک های مدرن را مطابق با میل به احساس شخصی تر نشان می دهد .

  3.آرم هایی که چشم را فریب می دهند

  اصطلاح فرانسوی "trompe l'oeil" به معنای "فریب چشم" است و این چیزی است که این روند آرم همه چیز در مورد آن است.

  اگر عادت دارید روز به روز ایده های خود را پشت سر بگذارید ، بازی با ترفندهای بصری به زنده نگه داشتن شور و شوق شما برای طراحی آرم کمک می کند.

  این روش خلاقانه ، که طراحان برای شارژ مجدد خلاقیت خود به آن اهتمام می ورزند ، همچنین روندی است که در سال 2019 بر طراحی لوگو حاکم خواهد شد:

  طرح های آرم که با فریب دادن چشم بازی می کنند - به طور خاص ، هنر چشم انداز و جعل. تکه تکه ، کج یا بصری شکسته  را نشان میدهند... همه چیز اینجا خوب و چشم فریب  است.

   

   

  . بازی با چشم انداز روشی جالب برای خنثی کردن مواردی است که در طراحی لوگو قابل قبول تلقی می شود. توجه کنید که نمونه های فوق چگونه درهم اشیاء سه بعدی را ایجاد می کنند و با عمق بازی می کنند.

  به خصوص ایجاد ارم Hampus Jageland برای EdgeBoard برای یک شرکت استرالیایی که متخصص در زمینه برش است تا به. Jageland E و B توصیه می کند.

  تلفیق  را با نام شرکت ترکیب می کند و چشم را فریب می دهد B تراز وسط قرار دارد با  نظر برسد که در طرف دیگر یک دیوار با زاویه راست قرار دارد.

  این آرم کاملاً مناسب عمل می کند زیرا ما چشم انداز عمل را می بینیم و دقیقاً نام این شرکت را با نشان دادن کلمه ای به ما نشان می دهد.

   

  نماد 99 طراحی رضا ارنادا برای هالر کاملاً نشان می دهد که اعوجاج چطور چشم را فریب می دهد ، با چیزی ساده به عنوان تغییر زیرپوش یا تأکید بر عناصر به افراط.

  او ضخامت هر حرف را تحریف می کند تا جلوه ای تدریجی با تایپوگرافی خود ایجاد کند و آن را با تصویر یک شفا دهنده ترسیم شده در خطوط نامنظم ترکیب کند.

  4 - رنگ معنی دار

  گفتن داستان با رنگ روشی ابداعی برای کمک به برندها در ایجاد روابط معتبر است.

  برای درک اینکه رنگی مانند قرمز اشتیاق ، قدرت و اشتیاق را ایجاد می کند ، نیازی به یک متخصص در تئوری رنگ ندارید. با این حال ، این پیام می تواند پیچیده شود که پیام یک مارک به شدت به انتخاب رنگ برای بیان هویت خود متکی باشد.

  این لحظه مهم به این بستگی دارد که آیا پالت رنگی مناسب در بازی است

   

  انتخاب رنگ های مناسب به مارک ها کمک می کند تا ارتباطات مؤثرتری داشته باشند. در سال 2019 به جای استفاده از رنگهای دلخواه برای جلب توجه ، اهمیت رنگ آرم بالاترین اولویت را دارد.

  ما طراحان آرم را می بینیم که بیشتر به استفاده از رنگ به روشی معنی دار تر متمرکز شده اند ، رنگ را آگاهانه تر از هر زمان دیگری قرار می دهند و با هر تصمیم دقیق ، معنی و مفهوم را انتقال می دهند نمونه های از این نوع را ببینید.

   

  Franklin Fella نمونه بارزی از چگونگی تعریف رنگ اخلاق یک برند است.

  "رنگ ها به گونه ای انتخاب شدند که این برند با پالت رنگی منحصر به فرد و شاد خود ، از آن استفاده کند.  این باید نمایانگر خوشحالی روابط والدین و فرزند " باشد.

  انتخاب او در استفاده از نقاط روشن و نارنجی آبی روی گونه های پسر می گوید کودک  در حال لبخند و خوشحال است آیا تاثیر گذاری لازم روی مخاطب را ندارد .

   

  5. فضای منفی گستردده

  طراحی لیندون رهبران برای فدکس احتمالا مشهور ترین  ارم فضای منفی در جهان است فلش مبتکرانه پنهان بین  ای و ایکس  نه تنها هوشمندانه است بلکه یک نمایش منطقی از انچه سرویس تحویل بسته ها از آن آگاه است می باشد.

  حتی بدون سابقه ای که شامل فدکس باشد فضای منفی یک روند طراحی قانع کننده است که طراحان 2019 به طور کامل از ان بهره برداری میکنند وقتی یک چیزی را از یک طرح دور می کنید  نقش تعیین کنند ه ای در ارایه ان خواهید داشت .

  این طرح ها به بهترین وجه توسط کسانی ساخته شده اند که اعتقاد دارند همه چیز را رها می کنند تا زمانی که نقص کاملا از بین برود تا به نقطه ای برسیم ارم ها در چنین لحظه هایی استفاده سیری ناپذیری از فضا ی سفید ایجاد کرده و این دسته بندی را بر جسته می کند  طراح  تصویر کابوتر با هوشمندی یک راننده تحویل را در اسکوتر خود با شبح یک کبوتر مخلوط می کند.

  این توضیح می دهد که چگونه فضای منفی را به سطح بعدی ببریم تا به این روند برسیم: "نکته اصلی تمرکز روی کوچکترین جزئیات یک شی است.

  سپس به چیزی منحصر به فرد تبدیل می شود .

  6. تغییر در مینی مالیسم

   

  در میان شناخته شده ترین روند طراحی ، شاید برجسته ترین مینیمالیسم باشد.

  در این مرحله منطقی است که بپرسیم آیا مینیمالیسم یک روند یا یک ضرورت است.

  ما چند دهه از زمانی که جنبش مینیمالیسم برای اولین بار در اوایل دهه 1970 در منظره طراحی ظاهر شد ، فاصله داریم ، اما علاقه به آن باقی مانده است.

  در حالی که طراحان همچنان به تسلط بر هنرهای برشی بر ضروریات برهنه ادامه می دهند ، اما با درگیر کردن در مفاهیم انتزاعی تر ، روند توسعه را ادامه می دهندتغییر به مفاهیم انتزاعی تر جلوه طراحی لوگوی مینیمالیستی را می بخشد و آن را مؤثرتر می کند.

  "مینیمالیسم سبک تر از سلاح نیست . از سر و صدا رهایی می یابد ، به طوری که پیام می تواند از طریق بی قید و شرط بدرخشد.

  فقط به اندازه کافی می توانید بدون ایجاد فشار در تصورات خود ، یک لنگر ایجاد کنید

   کار 99designer robbyprada برای تجارت کاغذ میل به ما نشان می دهد که چگونه می توان از این سر و صدا خلاص شد.

  هر مؤلفه آرم روی اصول بسیار اساسی تمرکز دارد: یک دایره ساده و یک طرح رنگی تک رنگ که با یک سه درخت از درختان لخت ترکیب   شده است

   

  7. آرم با شجره نامه

  در سال 2019 ، ما مارک هایی خواهیم دید که اصالت را بیشتر از نوآوری ارزیابی می کنند و آرزو می کنند هویت آنها به همان اندازه استلا آرتویز زمان بیش از گذشته باشد. این تلاش برای اعتبار بدان معنی است که مارک ها به دنبال طرح های کلاسیک هستند که به نظر می رسد ، حتی اگر تازه ایجاد شده ، دارای یک اصل و نسب چشمگیر هستند. آرم ها با بافت های پرنعمت ، لمس های هنری ، خطوط دقیق و حتی یک بازوی ویژه تمرکز دارند.

  هدف من این بود که یک ظاهر پرنعمت معتبر داشته باشم و دوست داشتم این آرم ساده باشد و مطابق با روندهایی مانند خال کوبی های stick'n'poke و تصاویر طبیعت باشد. " "من از مجموعه ای از برش های دیجیتالی برای یک احساس ارگانیک اضافی استفاده کردم." نتیجه یک آرم است که ارتباط روشنی با داستان برقرار می کند و اعتماد و تجربه را منتقل می کند.

  8.عناصر با هم همپوشانی دارند

  امسال خلاقان بیشتری را مشاهده خواهیم کرد که از روند گرایش عناصر همپوشانی قدردانی می کنند زیرا طراحان از کدورت و اشکال تحریک کننده برای ایجاد علائم جذاب ، علائم کلمات و موارد دیگر استفاده می کنند. این روند همچنین با سایر روندهای امسال متحد خواهد شد. انتظار دارید طرح هایی با هم همپوشانی داشته باشید که از هندسه ، رنگ معنی دار و فضای منفی استفاده می کنند مارک های بزرگ قبلاً سرمایه گذاری در این روند را در مارک تجاری خود شروع کرده اند و اکنون طراحان بالاخره شروع به بهره برداری از تمام پتانسیل های خود می کنند. پی پال این روند را در سال 2014 معرفی کرد و لوگوی طراحی مجدد خود را نشان داد ، که شامل دو همپوشانی بود و کاملا ارادت خود را به دو میلیون کاربر خود نشان داد                             

  مدتی طول کشید تا دیگران این روند را به طور کامل در آغوش بگیرند ، اما ما در سال 2019 شاهد یک سرعتی عظیم خواهیم بود که دارای رنگ های روشن و شکل های جسورانه است.

  نماد همپوشانی60over90 برای موزه هنر Woodmere با هدف دوگانه ارم عنوان نشانه ای مدرن ارائه می شود  بهWAM را نشان می دهد که حروف طراحی معماری انتزاعی ، نمایانگر فراز و نشیب های یک ساختمان است. نماد روزی مانینگ برای ترومن یکی دیگر از دیدگاههای پدیدار این روند است که ما را مجذوب خود می کند. آزمایش با کدورت و زیر پا ملایم از اهمیت زیادی برای موفقیت در خلقت او برخوردار بود .

   

  9. به حد اکثر رساندن جزییات

  آرم ها به طور سنتی یک صفحه نمایش کوچک هستند که در آن طراحان مجبورند از تمام تخیل خود استفاده کنند تا تصویری چشمگیر از اینکه چه کسی برند است و چه چیزی در آن مخفی است ، ایجاد کنند. با توجه به اینکه آرم ها باید روی سیستم عامل های مختلف کار کنند ، تقریباً به نظر می رسد ایجاد یک آرم با توجه زیاد به جزئیات ، کاری غیرممکن یا دشوار است

  در سال 2019 اما خواهیم دید که طراحان دقیقاً همین کار را انجام می دهند. بنابراین بسیاری از روندهای نوظهور ،

  مینیمالیسم را به عنوان یک ایده برجسته بیشتر و بیشترمی کند ، بنابراین ما از دیدن رقیب او در محل کار هیجان زده می شویم. و معجزه در تمام این جزئیات جالب اتفاق می افتد.

  طرح پیراهن مامفورد و پسران آن

  نماد  را به یک اثر هنری بسیار تفکر برانگیز تبدیل میکند و با یک خط مداوم که از بالا به پاشنه پا می رسد ، انقلابی می کند.

  هوادارانی که این موضوع را در رسانه های اجتماعی می بینند و روی کالاهای تبلیغاتی چاپ می شوند ، حضور جادویی غرفه اسطوره ای را به آهنگهایی که بسیار دوست دارند نسبت می دهند استیل ورک دیزاینر  دب  توضیح می دهد که چگونه او از این روند بسیار دقیق و پیچیده سوءاستفاده می کند: "من دارای مدرک معماری هستم که به من در زمینه تعادل و مفاهیم مصور کمک می کند ، به خصوص از نظر بناها ، مقیاس ها و ترکیب می شوند.

  برای طراحی آرم در سال 2019 آماده هستید؟

  در سال آینده می توان از نظر طراحی لوگو انتظار اوقات بسیار جالبی را داشت. روندها در کنار هم وجود ندارند ، اما روابط همزیستی را تشکیل می دهند.

  از دیدن مینیمالیسم انتزاعی متناسب با یک طرح متغیر ، یا فضای منفی که درون عناصر با هم تداخل دارد ، تعجب نکنید.

  طراحان در حال یافتن راه های بیشتر و بیشتری برای آزمایش آرم ها هستند و به دنبال این هستند که چه چیزی در سال 2019 اثری ماندگار خواهد گذاشت.

  پونیما ۲۵۷ بازدید