محتوای پست ....

1398/6/10
 • 10 ایده برای ساخت یک پوستر فوق العاده حرفه ای در طراحی پوستر

  از میان 7 میلیارد نفر ، فقط 3 میلیارد کاربر اینترنت هستند ، به همین دلیل هنوز ابزارهای بازاریابی آفلاین می توانند پیام خود را از طریق یک اتصال فیزیکی مانند پوسترها منتقل کنند ، پس طراحی پوستر هنوز محبوب می باشد .

  با این کلاس از مواد ، شما تعامل دارید که به اندازه کافی تأثیرگذار است و باعث افزایش حرکات مشتری در شرکت شما می شود.

  برای کمک به شما در دستیابی به این هدف ، ما لیستی از نکاتی را برای شما تهیه کرده ایم تا یک پوستر حرفه ای را طراحی کنید که پیام مارک شما را ضبط کند و در همان زمان ، هر جا شیک به نظر برسد. علاوه بر این ، ما طرح هایی را در نظر گرفته ایم که آن نکات را ضبط می کند ، شما فقط باید روی تصاویر گفته شده آنها کلیک کنید تا بتوانید در پوستر آنها ویرایش کنید و پوستر حرفه ای خود را شخصی سازی کنید.

  شروع توضیح ایده های خاص در طراحی پوستر که به 10 نمونه از مهمترین انها اشاره می کنیم

  1. یک پوستر عمدتا سیاه ایجاد کنید

  برای طراحی پوستر چه کاری باید انجام داد

  معمول است که روی مواد سفید چاپ کنیم. با این حال ، بیشتر طراحان پوسترهای جالب از نظر بجای استفاده از رنگ سفید خالص ، به سراغ رنگ مشکی می روند.

  برای ایجاد یک پوستر می توانید چاپ را در جوهرهای فلزی یا حتی یک رنگ سفید روشن در نظر بگیرید ، مانند نمونه ای که در تصویر بالا مشاهده می کنید.

   

  2. زیبایی و سادگی پوستر خود را حفظ کنید.

  پوستر ساده برای طراحی پوستر

  هیچ قانون یا محدودیتی وجود ندارد که می گوید طراحی حرفه ای فقط باید از قلم های تمیز استفاده کند. استفاده از یک شخصیت دیگر در پوستر قابل توجه خواهید بود .

  اگر وقت دارید ، جعبه نشانک خود را بیرون بیاورید یا از لوازم جانبی دیگری که دوست دارید استفاده کنید و محتوای پوستر خود را با یک تایپ grunge متوسط بنویسید. باور کنید ، چیزی جالب تر از خوشنویسی خواهد شد !

  3- طرح پوستر خود را با یک تایپوگرافی گرانج ترکیب کنید

  پوستر ساده و زیبا

   

  اغلب اوقات ، طراحان جوان می خواهند هر گوشه ای از طراحی خود را پر کنند. با این حال ، اغلب ، ترکیبات ساده زیباترین هستند ، بنابراین احساس نکنید که مجبور هستید خود را به زحمت بیندازید.

  پوسترهایی که در بالا مشاهده می کنید چشمگیر هستند و هیچ زینتی بیش از حد ندارند. طراح آنتونی لین ، تمام کاری که او برای خلق آنها انجام داده ، این بود که عکسهای باشکوه را با محتوای اصلی ترکیب کنید.

  پوستر خود را به همان روش ، فقط با آنچه ضروری است ، ترکیب کنید و اثری را خواهید دید که در قسمت های مساوی ظریف و پیشرفته باشد.

  4- برای طراحی پوستر خود از شبکه استفاده کنید.

  پورستر گرید مانند

  گرِیدها یکی از ابزارهای قدرتمندی هستند که شما در رپرتوار خود دارید تا بتوانید طرح هایی با ظاهر حرفه ای و تمیز ایجاد کنید ، بنابراین یک گرید را تعریف کنید که طراحی پوستر شما را راهنمایی کند و یکی را مانند موارد فوق ایجاد کند.

  وقتی شبکه خود را به عنوان پایه طراحی خود قرار دهید ، با حروف مختلف و عنصر طراحی گاه به گاه با نقاط مختلف اندازه بازی کنید. همچنین می توانید یک رنگ یا چند رنگ تکمیل کننده را با یکدیگر امتحان کنید تا کنتراست ایجاد شود.

  5- عکسهای سیاه و سفید را امتحان کنید

  طرح فوق یک راه حل عالی برای زمانی است که با عکسی که باید در پوستر خود قرار دهید مشکل دارید. به سادگی آن را به رنگ سیاه و سفید بگذارید ، این یک روش بسیار انعطاف پذیر و آسان برای ایجاد یک پوستر زیبا است.

  همچنین ، هنگام کار با تصاویر بر روی پوستر خود ، برش های خود را محتاط کنید ، زیرا آنچه تصمیم دارید از قاب خارج شود ، همانند آنچه در داخل است ، منعکس می شود.

  پوستر سیاه و سفید در طراحی پوستر

  6. از یک پالت رنگ مینیمالیستی استفاده کنید

  وقتی سعی می کنید از پالت های رنگی پیچیده استفاده کنید ، همیشه باید وقت بیشتری را صرف کنید تا بدانید که آنها چگونه ترکیب می شوند و چگونه از آنها در یک طراحی خاص استفاده می شوند ، این کار می تواند برای کسانی که در طرح شروع می کنند ، بسیار ناامید کننده باشد.

  اگر تازه با طراحی و رنگ ها احساس راحتی می کنید ، یک پالت مینیمالیستی نگه دارید تا احساس غرق نشوید.

  سعی کنید ، سفید ، سیاه و رنگ روشنرا در پوستر خود استفاده کنید مانند طراحی بالا.

  روشن است به عنوان رنگ غالب ، سفید به عنوان یک رنگ مکمل و در آخر ، سیاه به عنوان یک رنگ تقویت کننده استفاده خواهد شد.

  پوستر مینیمالی در طراحی پوستر

  7. با زیور آلات زیاده روی نکنید

  به عنوان مثال لوکاس دورر را دنبال کنید و سعی کنید تا حد ممکن ساده باشید تا اثری چشمگیر تولید کنید. فقط به اصول اولیه توجه کنید ، که عکاسی شما با کیفیت باشد و تایپوگرافی شما به طرز ماهرانه ای نصب شده باشد ، از اضافه کردن همه نماد ها و سمبل ها ، چیزهای اضافی ، نگران نباشید.

  پوستر زیور آلات

  8- لایه ها و تر و تمیز کردن را به خاطر بسپارید

  عناصر طراحی را در لایه ها جمع کنید و برای اضافه کردن علاقه بصری ، یک شَبح ایجاد کنید. نمی دانید من درباره چه چیزی صحبت می کنم؟ توجه کنید که چگونه در پوستر پایین ، به جای یک حرف ساده ، خواهید دید که این لایه ای به شکل "B" است که تصویری مرتبط با متن پوستر را نشان می دهد.

   

  پوستر لایه ایی

  9. از یک رویکرد کلاسیک استفاده کنید

  آیا احساس خطر نمی کنید؟ یک رویکرد کلاسیک تر را امتحان کنید. یک تایپ تمیز و سیاه روی یک عنصر خالی است و از یک تصویر یا تصویر جالب در پس زمینه استفاده کنید.

  اگر می خواهید کمی گرمی به آن بدهید و دلگرم تر کنیدش ، کافی است همان کارهایی را انجام دهید که مانند Little Upside Down Cake در پایین انجام دهید و با پوستر بازی کنید.

  پوستر کلاسیک

  10- پوستر پر ترکیب و پربار استفاده کنید.

  همه طرح ها نباید احساس کنند که موجود هستند. گاهی اوقات ، یک سبک پربار تر از آنهایی که سبک مدرن دارند ، توجه بیشتری را معطوف خود می کند. نه بیشتر .

  آیا من را باور نمی کنیی پوستر چشمگیر را در پایین بررسی کنید ، که در آن طراحی مدرن را با تایپوگرافی کلاسیک ترکیب شده است.

  پوستر پربار

  برخی از پوسترهای مورد علاقه من برای تبلیغ فیلم های عالی ایجاد شده اند. طراحی فیلم مورد علاقه خود را بررسی کنید یا به بی نهایت پوسترهایی که در اینترنت هستند تکیه کنید ، آنها راه حلهای قابل اطمینان هستند که شما را در پروژه خود ناامید نمی کنند.

  کاملاً مطمئن نیستید که این نکته به چه معنی ترجمه می شود؟ پوستر فوق را در تصویر بالا بررسی کنید ، آیا به نظر نمی رسد این چیزی باشد که در سینمای محلی خود می دیدید؟

  گروه توسعه طراحان پونیما آماده همکاری با تمام شرکتها و صاحبان کسب و کارهای تولید پوستر می باشد و تمامی این پوستر های زیبا را طراحی و ایجاد می کند.

  پونیما ۲۶۹ بازدید