محتوای پست ....

1398/8/21
 • چطور میتوانیم سفارش طراحی سایت بگیریم؟

  روش دریافت سفارش طراحی سایت از عمده سوالات مطرح شده توسط کاربران می باشد که در این مقاله به آن پاسخ داده خواهد شد.

  سفارش طراحی سایت متدی است که در آن فرد به دیزاین طراحی سایت می پردازد و از مهم ترین بخش های طراحی سایت این است که فرد با توجه به علاقه و سلیقه شخصی خود اقدام به طراحی سایت می کند شاید در انتهای کار طبق خواسته مشتری قسمت هایی را تغییر دهد ولی در کل شروع کار با توجه به سلیقه و خواست طراح انجام می شود.

   یک وب سایت قسمت های مختلفی را شامل می شود که هر کدام جایگاه ویژه ای دارند از طراحی گرافیکی گرفته تا انتخاب انواع ماژول ها همگی باید طبق یک استاندارد و نظم خاصی کنار هم چیده شوند تا محصول نهایی از جذابیت خاصی برخوردار باشد . معمولا هزینه های طراحی سایت نیز با توجه به امکانات به کار رفته در سایت مشخص می شوند و محدوده قیمت طراحی سایت نسبت به کار شرکت ها متغیر می باشد یعنی قیمت ثابت و ستانداری وجود ندارد.

  خیلی از افراد امروزه مایل به طراحی وب سایت و کسب در آمد از این طریق هستند حال فرض کنید تمام مطالب مورد نیاز را یاد گرفتیم در مرحله بعدی چگونه میتوانیم سفارش طراحی سایت بگیریم؟ و یا برای گرفتن سفارش چه کار هایی باید انجام دهیم؟ برای دریافت پاسخ با ما همراه باشید.

  چند نمونه از روش های گرفتن سفارش طراحی سایت به شرح زیر می باشد

  - گرفتن سفارش طراحی سایت از برخی از شرکت های معتبر

  - گرفتن سفارش طراحی سایت از اطرافیان

  - گرفتن سفارش طراحی سایت به صورت اینترنتی و دور کاری

  - و غیره

  قبل از شروع به گرفتن طراحی سایت چه کار هایی باید بکنیم؟

  در ابتدای کار و قبل از هر چیزی لازم است که یک رزومه خوب برای خود تهیه بکنیم حال برای تهیه رزومه چه کار هایی باید انجام دهیم؟ یا چگونه میتوان یک رزومه درست کرد؟ اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تبحر خاصی در زمینه برنامه نویسی دارید خیلی راحت میتوانید با انجام پروژها در مدت زمان کوتاهی پروژه ها خود را به یک رزومه قوی و عالی تبدیل کنید. در صورت داشتن رزومه قوی گرفتن سفارش طراحی سایت بسیار راحت خواهد شد چون اکثرا افرادی که به دنبال طراح سایت هستند در اول کار رزومه طرف را میخواهند .

  روش گرفتن سفارش طراحی سایت از شرکت ها معتبر

  بعد اتمام کار رزومه و تهیه یک رزومه خوب نوبت به مراجعه به شرکتهای معتبر رسیده است تا با ارائه نمونه کار های خود اقدام به گرفتن پروژه کنید که در ابتدای کار نمیتوانید توقع پرداخت هزینه بالایی باشید و به مرور زمان معمولا بحث هزینه پرداخت شده برای طراحی وب سایت افزیش پیدا می کند بهتر است در ابتدای کار نگران هزینه نباشید چون تجربه ای که با کار در شرکتهای بنام کسب خواهید کرد خیلی مهم تر از هزینه می باشد.در صورت انجام کار ها به نحو احسن معمولا پروژه های دریافتی شما بیشتر خواهد شد و مطمئن باشید که در آمد خوبی از این طریق کسب خواهید کرد.و نکته مهم دیگر که باید به آن دقت کنید این است که به شرکت های زیادی مراجعه کنید و به چند شرکت محدود اکتفا نکنید.

  نحوه گرفتن پروژه طراحی سایت با استفاده از نت و به صورت دور کاری

  از روش های دیگر گرفتن پروژه طراحی سایت استفاده از دنیای نامحدوده اینترنت می باشد یعنی حتما لزومی به استخدام در جای خاصی نیست چون در صورت داشتن تخصص شما می توانید با کار در منزل نیز اقدام به طراحی وب سایت کنید .

  تنها موردی که لازم است این می باشد که باید با نحوه گرفتن پروژه از دنیای نت آشنایی داشته باشید.

   روش دیگر جستجو از طریق گوگل می باشد تا از این طریق بتوانید به انواع سفارش طراحی سایت دسترسی پیدا کنید علاوه بر این میتوانید با شرکت در مزایده هایی که سفارش سایت را به اشتراک میگذاریند با ارائه رزومه قوی و قیمت پایین مثل سایت پونیشا اقدام به دریافت انواع سفارش کنید.

  نحوه گرفتن سفارش طراحی سایت از دوستان وآشنایان

  از روش های دیگر گرفتن سفارش طراحی سایت در اردبیل گرفتن پروژه از اطرافیان می باشد چون با توجه به اهمیت داشتن وب سایت در مشاغل مختلف به احتمال زیاد در اطرافیان شما نیز افرادی هستند که بخواهند مثلا شعبه مجازی فروشگاه خود را راه اندازی کنند.

  روش دیگر گرفتن سفارش طراحی وب سایت

  همه افرادی که کارشان طراحی سایت است معمولا با استفاده از وب سایت خوداقدام به دریافت پروژه می کنند چون در صورت داشتن وب سایت هم پرستیژ کاری شما بالا می رود هم میتواند با آپلود نمونه کار ها در وب سایتتان باعث جلب اعتماد مشتریان شوید و هم پروژه های بیشتری را نسبت به بقیه روش ها دریافت کنید.

   نتیجه گیری در مورد گرفتن سفارش طراحی سایت

  راه های مختلف دیگری وجود دارد که میتوانید با استفاده از آنها اقدام به دریافت پروژه کنید چند نمونه بیان شده فقط چند مورد محدود و اصلی بودند که برای راهنمایی بیشتر کاربران توسط پونیما ارائه شد امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله نیز تا حدی بتواند پاسخ گوی نیازهای شما باشد.

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاوره پونیما ارتباط برقرار نموده و یا سایر مقالات را مطالعه نمایید.

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث طراحی و برنامه نویسی سایت می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی برای سایت های فروشگاهی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی سایت در اردبیل بسیار مفید و سودمند می باشد.

  طراحی سایت در اردبیل

   

  منتظر مقالات بعدی در رابطه با داغ ترین مباحث روز طراحی سایت باشید.

   

  پونیما ۲۱۶ بازدید