محتوای پست ....

1398/8/20
 • چطور می توانیم با استفاده از طراحی وب سایت پول در بیاوریم؟

  بنظرتان چگونه از طراحی سایت پول در بیاریم؟

  در سال های گذشته داشتن وب سایت از اهمیت زیادی برخوردار نبود و تعداد محدودی از افراد دارای وب سایت بودند ولی امروزه با توجه به نیاز شدید تمام مشاغل به داشتن

  شعبه مجازی افراد را مجبور به داشتن وب سایت کرده است به طوری که شما بدون داشتن محیط فیزیکی و یا دفتری می توانید یک کسب و کار آنلاین را پیاده کنید و از آن در آمد

  کسب کنید.

  با توجه به آمار های بدست آمده حدود 70 درصد از مردم از دنیای مجازی استفاده می کنند و به طور روزانه ساعات طولانی را به طور ناخواسته با دنیای نت در ارتباط هستند و

  شما میتوانید این مورد را به نفع خود تغییر دهید.

  امروزه مثل گذشته راه اندازی یک شغل نیاز به سرمایه زیاد ندارد خوش بختانه فقط با داشتن اطلاعات لازم میتوان در دنیای مجازی یک کار جدید را شروع کرد.

  نکته مثبت که مشاغل آنلاین دارند کم ریسک بوده آن نسبت به سایر مشاغل است چون اولا سرمایه زیادی استفاه نمیشود و تنها مورد مهم دانستن اطلاعات جامع می باشد.

  معمولا در جامعه برای اینکه کار جدیدی را شروع کنید اول باید دفتری را آماده کنید بعد چندین نیرو استخدام کنید و بعد ها شاید مجبور به پرداخت هزینه بالایی بخاطر بازاریابی

  شوید ولی در دنیای مجازی این چنین نیست شما با کمترین هزینه میتوانید تمام آموزش های لازم را برای شروع یک کار جدید کسب کنید.

   

  چطور از طراحی سایت پول در بیاوریم

  چطور سایت ایجاد کنم ؟

  درابتدای کار برای طراحی سایت شما باید کسب و کار خود را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به شرایط کاری خود اقدام به راه اندازی وب سایت کنید در ابتدا شاید با هزینه کم بتوانید سایت را راه

  اندازی کنید ولی بعد ها نیاز به بهینه سازی و مدیریت سایت خواهید داشت که با کسب اطلاعات لازم می توانید سایت خود را مدیریت کرده و یا در صورت نیاز میتوانید نیروی متخصص را برای مدیریت و یا بهینه کردن وبسایت خود استخدام کنید .اگر هدف کسب درآمد بالا را دارید باید مسیر را به صورت حرفه ای طی کنید.

  برای افرادی که دارای سرمایه زیادی نیستند و درصدد راه اندازی شعبه مجازی مشاغل خود می باشند استفاده از سایت های وردپرسی را توصیه می کنیم که شما با پرداخت هزینه کمی میتوانید یک وب سایت را داشته باشید و شروع به کار آنلاین کنید بعد از تکمیل سایت شما باید اقدام به محتوا گذاری و درج محصولات در سایت کنید محتوا ها نقش بسیار مهمی در سایت دارند چون با بهینه سازی وب سایت به صفحه اول گوگل دسترسی پیدا می کنید در اینصورت مشتریان شما چندین برابر افزایش پیدا خواهند کرد که تاثیر مستقیمی بر روی درآمد شما دارد.

  کسب در آمد از نت

  روش کسب در آمد با استفاده از تولید محتوا

  محتوا ها مهم ترین عنصر تاثیر گذار بر روی سئوسایت هستند هر چه کیفیت مطالب بیشتر باشد به همان میزان امتیاز بیشتری از گوگل کسب خواهید کرد. شما فقط با جستجو در دنیای مجازی میتوانید به انواع محتوا دسترسی پیدا کرده و بعد از شخصی سازی محتوا اقدام به درج مطالب در سایت خود کنید روش کار بسیار ساده می باشد.

   مرحله اول در تولید محتوا

  ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید که در رابطه با چه موضوعی میخواهید محتوا تولید کنید و مخاطب شما چه کسانی هستند بعد از مشخص شدن موضوع تعیین کنید که هدف شمااز تولید محتوا چیست.

  برای مثال هدف سایت هایی مثل زومیت افزایش ترافیک سایت می باشد تا از این طریق بتوانند درآمد کسب کنند در مقاله ای که در مورد ترافیک وب سایت توسط پونیما نوشته شده می توانید اطلاعات جامعی در مورد ترافیک وب بدست آورید.

  پس از مشخص شدن هدف حال شروع به تولید محتوا کنید .

  در ابتدا بهتر است برای کسب اعتماد کاربران اقدام به تولید محتوا متنی کنید بعد ها می توانید سراغ محتوا های صوتی و تصویری بروید محتوا های صوتی و تصویری دارای اهمیت فوق العاده بالایی هستند.

  روش تبدیل محتوا به پول

  افزایش محتوا باعث بالا رفتن ترافیک وب سایت شما خواهد شد و شما از این روش می توانید در آمد زیادی را کسب کنید مثلا سایت زومیت با اجرای انواع دوره های آموزشی و یا فروش محتوا از درآمد بالایی برخوردار است.

  کسب درآمد از تولید محتوا

  سئو وب سایت خود را بالا ببرید

   با طراحی وب سایت همه چیز تمام نمی شود مهم ترین قسمت بعد از طراحی وب سایت کار بر روی سئو وب سایت می باشد فرض کنید بعد از طراحی وب سایتتان در صفحه پنجم گوگل نمایش داده شود در اینصورت فایده ای ندارد و مشتری زیادی را نمی توانید بدست آورد مهم ترین قسمت این است که  سایت شما بهینه باشد و در صفحه اول گوگل نمایش داده شود مثلا وقتی شما در مورد آموزش طراحی سایت جستجو می کنید معمولا از سایت هایی که در صفحه اول نتیجه جستجو نمایش داده می شوند بازدید می کنید این یعنی یک امتیاز مثبت از لحاظ بازار یابی و کسب مشتری بسیار زیاد بدون پرداخت هزینه اضافی .

  سئو وب سایت

   

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاوره پونیما ارتباط برقرار نموده و یا سایر مقالات را مطالعه نمایید.

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث طراحی و برنامه نویسی سایت می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی برای سایت های فروشگاهی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی سایت در اردبیل بسیار مفید و سودمند می باشد.

  طراحی سایت در اردبیل

   

  منتظر مقالات بعدی در رابطه با داغ ترین مباحث روز طراحی سایت باشید.

  پونیما ۱۲۶۶ بازدید