محتوای پست ....

1398/8/25
 • چطور بنر تلگرامی بسازیم؟ بنر تلگرامی چگونه ساخته می شود ؟

  اگر شما هم جزء کسانی می باشید که به فکر ساخت بنر تبلیغاتی هستید باید روشی جذاب پیدا کنید که کاربران ،خود مایل به مشاهده بنر شوند در صورتی که امروزه اکثر مردم تمایلی برای کلیک بر روی بنر های تبلیغاتی ندارند ،

   

  چطور بنر تلگرامی بسازیم؟

  آیا روشی وجود دارد که بتوان مردم را راغب به کلیک بر روی بنر های تبلیغاتی کرد؟

  چگونه می توانیم بنر های جذاب طراحی کنیم؟

  روش ساخت بنر تلگرامی؟ برای یافتن پاسخ چنین سوالاتی با ما همراه باشید.

  بنر تلگرامی چیست؟

   

  بنر تبلیغاتی چیست؟

  بنر به شکل قدیمی تبلیغات دیجیتالی گفته می شود که مردم تمایلی به مشاهده آن ندارند.

  حال چگونه می توانیم یک بنر تبلیغاتی موثر بسازیم؟

  تنها روشی که وجود دارد این است که بنر را باید طوری طراحی کنید که کاربران نتوانند از مشاهده آن خودداری کنند در این مقاله سعی شده است تا تمام روش های طراحی بنر

  توضیح داده شود برای یادگیری طراحی بنر با ما همراه باشید.

  استفاده از بنر تبلیغاتی یکی از بهترین راه های جذب مشتری می باشد که باید خیلی جذاب و زیبا طراحی شود برای طراحی چنین بنری نکات زیر را باید رعایت کنید.

  تبلیغات در بنر تلگرامی

  بنر تلگرامی چیست؟

  هدف اصلی از داشتن تبلیغات در تلگرام ارسال پیام به کاربران می باشد که هر چه میزان تاثیر پیام برروی کاربران بیشتر باشد به همان میزان احتمال تبدیل شدن کاربر به مشتری

  زیاد می شود و متاسفانه با وجود رقبای بی شمار همیشه باید از طرحی جدید و خلاق در تبلیغات خود استفاده کنیم.

  - اگر تبلیغات شما دارای متن کوتاهی باشد در اینصورت جلب توجه کاربران دشوار خواهد بود سعی کنید بیشتر از متن های متحرک و زیبا استفاده کنید .

  چگونه بنر تلگرامی درست کنیم؟

  - اندازه استانداردی را برای بنر تلگرامی انتخاب کنید اندازه انتخاب شده باید به گونه ای باشد که تمام جزئیات به راحتی دیده شوند نباید ارتفاع بنر زیاد باشد نکته مهمی که وجود دارد این است که تمام محتوا یکجا دیده شوند استفاده از بنر های مربعی و مستطیلی (افقی ) بهترین اندازه برای تبلیغات تلگرامی می باشندکه اندازه بنرمربعی 512*512 یا 320*320 و بنر مستطیلی  250*300  می باشد.

  - سعی کنید همیشه از تصاویر متحرک (گیف) استفاده نمایید تجربه ثابت کرده است که بنرهای متحرک بیشتر جلب توجه می کنند و دارای محبوبیت بیشتری در بین

  - کاربران هستند نکته ای که در این میان باید دقت شود این است که حجم تصویر متحرک سعی کنید زیر 100 کیلو بایت باشد برای کاهش حجم تصاویر متحرک

  - میتوانید از سایت ezgif استفاده کنید.

  - سادگی را در طراحی خود رعایت کنید همیشه سعی کنید تا تصاویر و محتوا استفاده شده در بنر ساده باشد چون به دلیل فضا نامحدود استفاده از محتوا زیاد باعث شلوغی طرح خواهد شد و کاربران معمولا علاقه ای به طرح های شلوغ ندارند طرح های ساده در حین جذابیت باعث انتقال سریع مفهوم می شوند.

  - متن استفاده شده در بنر باید خوانا باشد واز اهمیت بالایی برخوردار است و به شرط به اندازه استفاده شدن  تاثیر گذاری بیشتری خواهند داشت نباد طول کلمات از 4 خط بیشتر باشد و اندازه فونت باید به گونه باشد که کوچک ترین کلمات نیز به راحتی خوانده شوند.  

  - سعی کنید از رنگ بندی مناسب استفاده کنید چون هر رنگ مفهوم خاصی دارد مثلا شما برای طراحی بنر برای رستوان باید از رنگ های گرم استفاده کنید و برای آموزشگاه از رنگ های رسمی تر ، رنگ ها اولین عنصر دیده شده در بنر ها هستند معنای چند نمونه از رنگها به شرح زیر می باشد.

  چگونه بنر تلگرامی بسازیم؟

  1. رنگ قرمز یکی از رنگهای مدرن و جذاب می باشد که نشان دهنده شورو هیجان ، خشم و عشق می باشد و در صورت طراحی طرح های کلاسیک استفاده از رنگ قرمز را توصیه نمی کنیم.

  2. رنگ نارنجی که نشان دهنده بازیگوشی وانرژی می باشد باعث خود نمایی در بنر ها می شود.

  3. رنگ زرد که باعث انتقال حس جوانی در مخاطب می شود بیشتر نشان دهنده دوستی و صمیمیت می باشد.

  4. رنگ سبز نماد آرامش می باشد و معمولا برای ابراز سلامتی ، تازگی ، ثروت، طبیعت ، تندستی و رشد استفاده می گردد.

  5. رنگ آبی که یکی از رنگ ها پر مخاطب می باشد و معمولا در اکثر لوگو ها استفاده می شود معمولا برای نشان دادن اعتماد، رسمیت و واضحیت به کار می رود.

  6. رنگ بنفش که باعث آرامش در مخاطب می شود برای بیان خلاقیت، متفاوت بودن، عقل و لوکس بودن استفاده می شود.

  7. رنگ صورتی که معمولا رنگ دخترانه می باشد برای موارد مختلفی مثل علاقه، عشق، جوانی، تازگی، شادابی و ... استفاده می شود.

  8. رنگ سیاه که جزء رنگ های سنتی و پرطرفدار می باشد و معمولا برای خاص بودن، مدرن بودن، قدرت، پرستیژ کاری بالا و رسمیت استفاده می شود.

  9. رنگ سفید معمولا بیانگر صداقت، پاکی ، معصومیت می باشد.

  10. رنگ قهوه ای که بیشتر برای رنگ پس زمینه مناسب می باشد برای بیان حالات مردانگی، سخت بودن، جدیت، طبیعت مورد استفاده قرار میگیرد.

  11. رنگ طوسی نیز یکی دیگر از رنگ های پس زمینه مناسب می باشد که  برای بیان کاربردی بودن و خنثی بودن استفاده می شود.

  12. همیشه ابزار مناسب تبلیغ را انتخاب کنید مثلا استفاده از ربات ساخت بنر یکی از روش های جدید و خلاقانه می باشد که میتوانید استفاده کنید خوش بختانه برای طراحی بنر حرفه ای نیاز به گرافیست ندارید و با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگانی که وجود دارد میتوانید این کار را انجام دهید مثلا ، Fotor، Banner Generator Pro ، Bannersnack   چند نمونه از موارد گفته شده می باشند.

  آموزش ساخت بنر تلگرامی

  - توصیه های دیگر گروه پونیما در رابطه با طراحی بنر

  همیشه به یاد داشته باشید که هدف اصلی از طراحی بنر جذب مخاطب می باشد پس باید تاپ ترین و جذاب ترین  طرح ها را برای بنر استفاده کنید نکته دیگر که باید به آن توجه کنید که چه زمانی باید از این تبلیغات استفاده کنید تا تاثیر گذار باشد و اکثر کاربران موفق به مشاهده آن شوند برای آشنایی با سایر روش های طراحی بنر منتظر مقالات بعدی پونیما باشید.

   

  آموزش طراحی بنر تلگرامی

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاوره پونیما ارتباط برقرار نموده و یا سایر مقالات را مطالعه نمایید.

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث گرافیک می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی بنر بسیار مفید و سودمند می باشد.

   

  منتظر مقالات بعدی در رابطه با داغ ترین مباحث روز گرافیکی باشید.

  پونیما ۱۹۲۷ بازدید