محتوای پست ....

1398/9/5
 • کارت ویزیت چیست؟چرا باید کارت ویزیت داشته باشیم؟!

  چرا کارت ویزیت ها مهم هستند ؟ چرا کارت ویزیت ؟ چرا هنوز کارت ویزیت اهمیت دارد؟

  اهمیت کارت ویزیت چیست؟ چرا باید کارت ویزیت داشته باشیم؟ چرا کارت ویزیت ها مهم هستند؟ کارت ویزیت خاص چیست؟ بروزترین کارت ویزیت ها کدام ها هستند؟

  شاید به دلیل دیجیتالی شدن اکثر کسب و کار ها شاید شما جزء کسانی باشید که فکر می کنید که دیگر کارت ویزیت ها اهمیت چندانی ندارند و مثل گذشته دارای تاثیر زیادی روی مشتریان نمی باشند در صورتی که این چنین نیست.

  کارت ویزیت

  دلایل زیادی وجود دارد که بیانگر اهمیت کارت ویزیت می باشد که در ادامه تمام دلایل را بیان خواهم کرد.

  لازم به ذکر است که کارت ویزیت هنوز هم جزء بهترین ابزارهای تبلیغاتی و بازار یابی به شمارمی آید.

   وجود کارت ویزیت بر خلاف تصور بعضی از افراد دارای اهمیت و ضرورت زیادی می باشدچون حافظه انسان بدون محدودیت بوده و تصاویر را به خوبی حفظ می کند و مدت زمان ماندگاری اطلاعاتی که به صورت تصویری هستند خیلی زیاد از سایر مطالب می باشد.

  طراحی کارت ویزیت

  خوش بختانه امروزه با استفاده از دنیای مجازی می توانیم به میلیون ها کارت ویزیت دسترسی داشته باشیم و با مشاهده نامحدود کارت ویزیت های موجود ، بتوانیم ایده خوبی برای طراحی کارت ویزیت خود بگیریم.

  بروزترین کارت ویزیت ها

   مزایای کارت ویزیت

  کارت ویزیت شاه کلید دسترسی به فرصت های مختلف می باشد که این فرصت ها می تواند شامل

  • شروع کار جدید
  • یافتن شریک جدید
  • شروع یک پروژه عالی
  • افزایش درآمد
  • برند سازی
  • و غیره

  باشد.

  کارت ویزیت خاص -پونیما

  از دیگر دلایل اهمیت داشتن کارت ویزیت چیست؟

  اگر شما هم به فکر معرفی کسب و کار خود هستید و میخواهید با معرفی شغل خود به دیگران به کسب و کار خود رونق ببخشید دراینصورت داشتن کارت ویزیت بهترین راه حل می باشد.

  در صورت نبود کارت ویزیت باید به صورت کلامی شغلتان را معرفی کنید بعد به طرف مقابل شماره بدهید و.. که انجام این کار ها هم باعث کاهش اعتبار شما در بین مردم شده و غیر حرفه ای بودن شما را نشان می دهد ولی در صورت داشتن کارت ویزیت هم از لحاظ زمانی صرفه جویی خواهد شد و هم کسب و کار شما مهم و با اعتبار به نظر می آید .

  به بیا ساده تر پرستیژ کاری خود را بالا ببرید دیگر کسی در این دوره زمانه با نوشتم آدرس محل کار و یا شماره تماس بر روی یک برگه سفید اقدام به تبلیغ نمی کند شما هر چه بتوانید از روش های تبلیغاتی جدید استفاده کنید به همان میزان مشتریان شما افزایش خواهند کرد و در مدت زمان کمتری معروف خواهید شد که یکی ار این ابزار های مهم و اساسی در مرحله اول وجود کارت ویزیت می باشد.

  نوع برخورد با مشتری در اولین مرحله دارای اهمیت فوق العاده زیادی می باشد وجود کارت ویزیت باعث انتقال صریح و کامل اطلاعات شما در مدن زمان بسیار کوتاه به مخاطب می گردد و همچنین وجود کارت ویزیت در زمان دیگر باعث دسترسی سریع مشتریان به شما خواهد شد.

  کارت ویزیت بیانگر چهره کسب و کار شما می باشد وبه دلیل ماندگاری بالا در ذهن مشتریان و در دسترس بودن کارت نیاز به جستجو در نت برای پیدا کردن اسم شرکت و یا ادرس ایمیل را از بین می برد.

   کارت ویزیت یک شی فیزیکی می باشد که امکان دسترسی مشتریان را به شما به ساده ترین روش ممکن می سازد.   

  خیلی از مواقع به دلیل نبود آنتن و یا قطعی نت امکان دسترسی به اطلاعات ممکن نیست ولی با وجود کارت ویزیت دیگر این معایب از بین می رود.

  کارت ویزیت بسیار کاربردی و ارزان قیمت می باشد.

  داشتن خلاقیت در طراحی کارت ویزیت بسیار حائز اهمیت می باشد چند نمونه از کارت های ویزیت خاص را در تصاویر زیر مشاهده کنید .

   

   

  نمونه کارت ویزیت خاص

  کارت ویزیت خاص2

  کارت ویزیت خاص 3

  کارت ویزیت 4

   

   

   

  پونیما ۲۹۴ بازدید

پست های مرتبط