محتوای پست ....

1398/10/28
 • منظور از بنر کلیکی یا تبلیغاتی

   

  منظور از بنر کلیکی یا تبلیغاتی چیست ؟

  امروزه بیش از همیشه شاهد استفاده از بنر تبلیغاتی در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی هستیم. اغلب شرکت‌های تجاری و حتی کسب و کارهای کوچک در فضای مجازی برای اینکه بتوانند برند سازی خوبی را انجام دهند به اینگونه آگهی های نمایشی روی می آورد.

  بنرها تصاویری گرافیکی با ابعادی متنوع هستند اگر بخواهیم تعریف مختصری از بنرهای متحرک داشته باشیم می‌توانیم بگوییم که بنرها همان موشن‌های بی‌صدا هستند. در این حالت نه تنها کاربردی تبلیغاتی دارند بلکه برای امور دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنرهای متحرک تبلیغاتی به خاطر پیشوند فایل آن‌ها، گیف نامیده می‌شوند.

    بیشتر بخوانید: انواع بنر

  از طراحی بنر عموما در وبسایت‌های شخصی و یا تبلیغاتی به منظور معرفی کسب و کار و تبلیغ ویژگی‌های مهم استفاده می‌شود. این روزها بنرها تاثیرگذاری بسیاری بر جذب مشتریان بالقوه دارد.اگر به دنبال رونق کسب و کارتان هستید. اگر تمایل دارید که از بنرهای تبلیغاتی برای این امر استفاده کنید. بنرهای متحرک یا همان گیف انتخابی هوشمندانه هستند. دلایل بسیاری برای این پیشنهاد وجود دارد اما در ساده ترین حالت باید به دو عامل اشاره کنیم:

  1. تاثیرگذاری به اندازه فایل ویدوئی

  2. کم حجم‌تر بودن از فایل ویدوئی

   

  بنر کلیکی تبلیغاتی موشن

   

    بیشتر بخوانید: چند نوع بنر داریم؟

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث گرافیک می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی بنر بسیار مفید و سودمند می باشد.

   

  طراحی بنر

    پیشنهاد پونیما: طراحی بنر

  پونیما ۲۱۹ بازدید