محتوای پست ....

1398/10/28
 • قیمت بنر و عوامل تاثیر گذار در هزینه طراحی بنر

   

  قیمت بنر بر اساس چه عواملی تعیین می شود؟

  بنرها به دلیل محبوبیت بالا، انواع گسترده ای دارند. از جنس بنر (کره ای و چینی) گرفته تا شکلی که چاپ می شود (بنرهای ساده، بنرهای مخصوص استند، رول آپ، پاپ آپ و غیره) و محلی که مورد استفاده قرار می گیرد، و بنر های کلیکی،گیف و عکس ها نیز نسبت به اندازه و مدت زمان کار قیمت گذاری می شود. همگی عواملی هستند تاثیرگذار بر قیمت نهایی. مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت بنرها جنس، مدل و اندازه را می توان نام برد.

   

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت بنرهای چاپی چیست ؟

  1. جنس

  جنس بنر تعیین کننده اصلی قیمت می باشد. بنرها در انواع ساده با انس و ضخامت های مختلف و البته در قامت فلکسی با درصد خلوص مختلف ارائه می شوند. درانواع ساده، هرچه قدر انس بیشتر باشد قیمت بیشتر می شود و در انواع فلکسی، PVC  یا PE بودن به علاوه نوع روکش مورد استفاده بر قیمت تاثیر دارد.

  2. ابعاد

  ابعاد یا سایز بنر عامل اثرگذار دوم می باشد. به طور عمومی، هر چه بنر بزرگتر باشد، قیمت نهایی بنر گران تر خواهد بود و هر چه بنر کوچکتر باشد، ارزانتر خواهد بود.

  3. چاپخانه

  دستگاه و رنگی که چاپخانه برای ارائه بنر پیشنهاد می دهد، تاثیر مهمی دارد. ممکن است دو چاپخانه از یک جنس بنر استفاده کنند و هر دو از ابعاد مشابهی استفاده کنند، اما یکی از دستگاه پیشرفته و رنگ مرغوب بهره بگیرد و دیگری از جنس درجه پایینتر استفاده کند. واضح است محصول و خروجی چاپخانه ای که قوی کار می کند با کیفیت بالا و قیمتی گران تر عرضه خواهد شد.

  4. زمان

  به دلیل مشغله بالای کاری زیاد، چاپخانه ها هر سفارش را در مدت زمانی بین 3 الی 7 روز ارائه می دهند. زمانی که شما بخواهید سفارش خود را در مدت زمانی سریع تر دریافت کنید، چاپخانه باید اپراتورهای خود را جمع آوری نموده و مجموعه ای از آن را برای سفارش شما مامور کند. در این شرایط به طور عمومی قیمت سفارش بالا می رود.

   

  قیمت بنر

    بیشتر بخوانید: اندازه بنر

   

  قیمت بنر وب سایت و قیمت بنر شبکه های اجتماعی :

  قیمت بنر های شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام که کاربرد زیادی دارد متفاوت می باشد و به نسبت کار اکثرا طراحان قیمت های متفاوتی می دهند که اندازه بنر بسیار تاثیر گذار می باشد ولی اگر میخواهید قیمت نهایی برای کار مورد نظر خود را به دست آورید با پونیما تماس بگیرید.

   

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث گرافیک می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی بنر بسیار مفید و سودمند می باشد.

   

  طراحی بنر

    پیشنهاد پونیما: طراحی بنر

  پونیما ۲۲۸ بازدید