محتوای پست ....

1398/7/25
 • آیا طراحی وب سایت در اردبیل برای فعالان این صنعت بصرفه است ؟

  طراحی سایت یکی از مشاغل و کسب وکارهای بسیار مناسبی می باشد که تمامی طراحان سایت را به رقابت در این صنعت پرسود به چالش دعوت کرده است ، با توجه به اینکه امروزه شغلهای غیردولتی در کشورمان گسترش یافته است بازار طراحی سایت برای تمامی مشاغل کسب و کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد ، اهمیت ویژه ی آن در شهرهای صنعتی نظیر : تهران ، تبریز ، اصفهان ، مشهد ، شیراز به علت تعداد زیاد کارخانجات و شرکتهای صنعتی می باشد ، اما امروزه شهرهای دیگر که به عنوان کلانشهر شناخته می شوند در این زمینه فعالیتهای زیادی را انجام داده اند ، یکی از این شهرها که شرکتهای تازه تاسیس و کارخانجات در شهرکهاهی صنعتی را دارا می باشد شهر اردبیل می باشد که امروز قصد داریم در مورد طراحی وب سایت در اردبیل برایتان سخن بگوییم .

   

  آیا طراحی وب سایت در اردبیل ایده ی مناسبی است ؟

  شهر اردبیل به علت قرارگیری در منطقه مناسب آب وهوایی دارای شرایط بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد ، سرمایه گذاران متعددی از اقصی نقاط کشورمان برای سرمایه گذاری این شهر را مناسب می دانند ، همچنین از کشورهای دیگر نیز برای سرمایه گذاری در این شهر اقدام می کنند تا جایی که چند سرمایه گذار از کشورهای آذربایجان ، ترکیه ، فرانسه برای سرمایه گذاری در این شهر اقدام کرده اند و موفق هم بوده اند ، پس ایده ی طراحی وب سایت در اردبیل می تواند ایده ی مناسبی برای طراحان سایت در این شهر باشد.

  چه شرکتهایی می تواند مناسب طراحی وب سایت در اردبیل باشد ؟

  برای طراحی سایت در اردبیل شرکتهایی که مشتری زیادی دارند و با شرکتها و کارخانجات سراسر کشور ارتباط مستقیمی دارند بسیار مناسب خواهد بود .

  چرا ؟

  چون این شرکتها به علت حجم کاری بسیار زیاد و داشتن مشتری زیاد و ارتباطات گسترده نیاز به یک سیستم اتوماسیون جامع برای ارتباط با مشتریان و همچنین یک سایت برای ارائه خدمات مانند نمایش محصولات ، قسمت ثبت سفارش نیاز خواهند داشت ، پس چه بهتر که با طراحی وب سایت برای این شرکتها مدیران و کارکنان این شرکتها با ارائه خدمات آنلاین و تسهیلات و محصولات خود راحتی هر چه بهتر مشتریان خود را فراهم کنند.

  کارهایی که در طراحی سایت برای شرکتها انجام می شود چیست ؟

  در طراحی سایت برای شرکتها نیازهایی که مطرح می شود توسط خواسته ی مدیران شرکتها مطرح می شود ولی اهم کارهایی که باید اعمال شود عبارتند از :

  1- طراحی سیستم اتوماسیون اداری

  2- طراحی سایت برای ارائه و نمایش محصولات و اطلاعات سایت

  3- طراحی کارهای گرافیکی سایت اعم از ( طراحی بنر ، طراحی پوستر ، طراحی کاتلوگ و ..... )

  4- پشتیبانی و توسعه وبسیات شرکت مربوطه

  تعرفه طراحی وب سایت در اردبیل چقدر می باشد ؟

  طراحی سایت در هر شهری بستگی به میزان درآمد جمعیت آن شهر و همچنین به میزان درآمد شرکت مربوطه وابسته است ، به عنوان مثال برای طراحی سایت در شهرهای صنعتی مانند تهران ، تبریز ، اصفهان ، مشهد ، شیراز با توجه به وجود کارخانه ها و شرکتهای فراون و فروشگاههای متعدد قیمت بسیار بالاتری نسبت به سای رشهرها خواهد بود 

  چرا ؟

  چون درآمد در این شهرها بالا می باشد و به مراتب هزینه ها نیز بالا خواهد بود 

  ولی در شهر اردبیل با توجه به وضعیت اقتصادی متوسط و میزان درآمد شرکتها و کارخانجات هزینه طراحی سایت بسیار مناسب تر و بصرفه تر از شهرهای صنعتی خواهد بود ، بنابراین هم برای طراحان سایت و هم برای شرکتها ایده طراحی وبسایت برای کسب وکارشان بسیار بصرفه و مناسب خواهد بود.

  تعرفه طراحی وب سایت در اردبیل چقدر می باشد ؟

   

  برای آگاهی بیشتر از کف قیمت طراحی سایت در اردبیل می توانید تعرفه طراحی سایت در اردبیل را مشاهده کنید.

  توسعه طراحان پونیما فعالیت بسیار خوبی در زمینه  طراحی سایت در اردبیل آغاز کرده است که برای تمامی شرکتها و کارخانجات و فروشگاهها و افرادی که نیاز به طراحی سایت دارند آماده ارائه خدمات طراحی سایت در تمامی زمینه ها می باشد.

  از فعالیت های طراحی وبسایت در شرکت توسعه طراحان پونیما عبارتند از :

  طراحی سایت فروشگاهی

  طراحی سایت شخصی

  طراحی سایت خبری

  طراحی گردشگری

  طراحی سایت علمی و آموزشی

  طراحی سایت اداری

  طراحی اتوماسیون اداری 

  برای سفارش پروژه طراحی وب سایت و توسعه و پشتیبانی سایت خود پونیما ایده های بسیار خوبی ارائه می دهد ، تمامی کارهای صورت گرفته در این گروه طبق آخرین متدهای روز برنامه نویسی و طراحی سایت می پذیرد.

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاوره پونیما ارتباط برقرار نموده و یا سایر مقالات را مطالعه نمایید.

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث طراحی و برنامه نویسی سایت می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی برای سایت های فروشگاهی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی سایت در اردبیل بسیار مفید و سودمند می باشد.

  طراحی سایت در اردبیل

   

  منتظر مقالات بعدی در رابطه با داغ ترین مباحث روز طراحی سایت باشید.

  پونیما ۱۶۸ بازدید