محتوای پست ....

1398/8/21
 • چگونه میتوانیم وب سایت رایگان داشته باشیم؟

  امروز که در حال جستجو در مورد کلمات کلیدی برای مقاله بودم متوجه شدم که طراحی سایت رایگان جزء پر سرچ ترین موارد جستجو شده توسط کاربران بوده است و اکثر کاربران دنبال طراحی سایت رایگان هستند از این رو قصد دارم در این مقاله شما را تا حدودی در این مورد راهنمایی کنم تا بتوانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

  بنظرتان آیا طراحی سایت رایگان واقعی است؟ آیا امکان پذیر است؟ چگونه میتوانیم سایتی رایگان داشته باشیم؟ شاید فقط برای جلب مشتری کلمه طراحی سایت رایگان را استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات دقیق تر در این مورد با ما همراه باشید.

  مورد اول در مورد طراحی سایت رایگان استفاده از وردپرس پرس می باشد

  همان گونه که میدانیم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد و ورد پرس جزء کلماتی است که احتمالا تا الان بار ها آن را شنیده باشید. خیلی از کاربران فکر می کنند که طراحی سایت با استفاده از وردپرس رایگان می باشد ولی وقتی که وارد کار می شوند متوجه می شوند که نیازمند هزینه هایی است .

  ببینید واقعیت کار این است که طراحی سایت به آسانی که برخی از افراد می گویند نیست و مستلزم زمان و انرژی زیادی می باشد و کسانی که با وعده های مختلف می گویند که مثلا من فلان سایت را با هزینه خیلی کم طراحی میکنم مطمئن باشید که در قسمت هایی از کار کوتاهی خواهند کرد یک وب سایت تنها ظاهری که شما در مرور گر مشاهده می کنید نیست و کار ها خیلی پیچیده تر از آن است که فکر می کنید.

  جدا ازبحث طراحی قسمت هایی از وب سایت که نیازمند هزینه است  در برخی مواقع چون به تخصص و تبحر خاصی نیازاست که به احتمال زیاد شما از پس آن بر نخواهید آمد علاوه بر این هزینه هاست و دامنه به عنوان هزینه های ثابت هستند که باید پرداخت شود.

  منظور من از این حرف ها این نیست که نمیتوانید وب سایتی را با استفاده از وردپس طراحی کنید شما در نهایت موفق موفق به طراحی وب سایتی ساده و بدون امکانات خاص خواهید شد که نمیتواند نیازهای مشتریان را برطرف سازد .

  هزینه های هاست و دامنه نیز متغیر می باشند و شرکت های مختلفی وجود دارند که ارائه دهنده هاست و دامنه هستند و شما با کمی سرچ می توانید لیست قیمت ها را بدست آورید.

  اجازه دهید مثالی از دنیای واقعی برایتان بگویم وقتی شما به فکر ساختن یک خانه هستید در این صورت ابتدا باید زمینی را بخرید ، که خرید هاست و دامنه در دنیای مجازی نقش همین زمین را دارد. بعد از خرید زمین نوبت به اسکلت بندی و ساخت خانه میرسد که بعد از تکمیل خانه زمان طراحی داخلی آن می باشد در دنیای مجازی نیز قالب وب سایت همان نقش ساخت خانه را دارد و انجام تغییرات در ظاهر قالب نیز همان مثال طراحی بخش داخلی خانه است.

  بعد از نصب وردپرس برای طراحی سایت رایگان چه کارهایی باید انجام دهیم ؟

  بعد از نصب کردن وردپرس نوبت به انتخاب قالب وب سایت رسیده است و بعد از آن نوبت انتخاب افزونه های مورد نظر می باشد . خوش بختانه وردپرس از تنوع قالب های بسیار زیادی برخوردار است به طوری که شما می توانید با نصب قالب آماده بر روی وردپرس اقدام به شخصی سازی قالب کنید لازم به ذکر است که علاوه بر قالب های رایگان وردپرس ، قالب های پولی نیز وجود دارد که از امکانات وجذابیت بالایی برخوردار هستند و هزینه قالب و افزونه معمولا از 50 هزار تومان شروع شده و تا چند میلیون ادامه دارد این کاملا ترجیح شخصی است که بخواهید قالبی رایگان استفاده کنید و یا قالب پولی ، البته در صورت کسب تخصص نیز میتوانید خود اقدام به طراحی قالب اختصاصی کنید.

  درست است که کار با وردپرس راحتتر از برنامه نویسی می باشد ولی این بدان معنی نیست که مشکلی در روند کار بوجود نخواهد آمد هر کاری سختی های مختص به خود را دارد. اگر تمام هزینه های متحمل شده را حساب کنید مبلغ کمی نخواهد بود پس بهتر است به جای ریسک وپرداخت هزینه بیخودی این کار را به افراد مختصص بپردازید که بعدا نگرانی در رابطه با امنیت و امکانات موجود در وب سایت نداشته باشید.

  بخش دوم استفاده از سایت سازها در طراحی وب سایت رایگان می باشد

  سایت سازها روشی برای طراحی وب سایت بدون نیاز به کد نویسی هستند برای آشنایی کامل با سایت ساز میتوانید مقاله تهیه شده توسط گروه پونیما را مطالعه کنید تا از انواع سایت سازها اطلاع پیدا کنید مزیت اصلی استفاده از سایت ساز این است که در این صورت نیازی به خرید هاست ندارید در بعضی مواقع هم دامنه رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

  بخش سوم طراحی سایت خیلی ارزان

  در بعضی از وبسایت ها نیز با کلمه طراحی سایت رایگان مواجه می شویم و در صورت مطالعه وب سایت متوجه میشویم که منظورشان از طراحی سایت رایگان طراحی ارزان قیمت بوده است و دارای پکیج های مختلفی هستند که هر کدام دارای قیمت های مختلفی می باشند لازم به یاد آوری است که کیفیت سایت های آماده ارائه شده خیلی پایین است.

  در نهایت باید برای طراحی سایت رایگان چه کاری انجام دهیم؟

  کلام آخرهیچ کس به صورت رایگان سایتی را برای شما طراحی نخواهد کرد بخصوص سایتی که نیازمند زمان و امکانات بیشتر باشد پس اگر کسی به شما بگوید که برایتان سایت رایگان طراحی خواهد کرد مطمئن باشید که یا از طراحی سایت چیزی بلد نیست یا قالب آماده به درنخور دارد که میخواهد به شما بدهد در کل در صورت شنیدن کلمه رایگان توقع داشتن وب سایت تاپ با امکانات خاص را نداشته باشید.

  اگر واقعا به دنبال طراحی سایت اصولی هستید بهتر است با فراگیری دانش وب سایت خود اقدام به طراحی وب سایت کنید که انواع راه های طراحی وب سایت با انواع روش های مختلف توسط گروه پونیما ارائه شده است و یا اگر وقت کافی برای این کار ها ندارید بهتر است طراحی سایت را به افراد متخصص بسپارید که بعدا ها نگرانی در رابطه با وبسایتتان نداشته باشید.

   

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاوره پونیما ارتباط برقرار نموده و یا سایر مقالات را مطالعه نمایید.

   

  هدف پونیما ارائه بهترین راهکارهای کاربردی در رابطه با تمام مباحث طراحی و برنامه نویسی سایت می باشد. و در این زمینه ایده های بسیار خاص و جالبی برای سایت های فروشگاهی ارائه می دهد که برای علاقمندان به یادگیری و سفارش طراحی سایت در اردبیل بسیار مفید و سودمند می باشد.

  طراحی سایت در اردبیل

   

  منتظر مقالات بعدی در رابطه با داغ ترین مباحث روز طراحی سایت باشید.

   

  پونیما ۱۸۳ بازدید