محتوای پست ....

1398/9/2
 • بنظرتان درآمد حاصل از طراحی اپلیکیشن چقدر است؟

  بنظرتان اپلیکیشن چیست؟  آیا میشود با ساخت اپلیکیشن درآمد کسب کرد ؟ و یا راه های کسب در آمد با اپلیکیشن چگونه است؟ درآمد حاصل از طراحی اپلیکیشن چقدر است ؟

  سوالات زیادر در این رابطه وجود ارد که برای کسب اطاعات بیشتر با ما همره باشید.

   آمارهای بدست آمده از برنامه نویسی اندروید خیلی از بازدید کنندگان را دچار حیرت کرده است و باعث افزایش جذابیت و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اندروید و ساخت

  اپلیکیشن شده است به طوری که میزان جستجو کاربران برای روش کسب در آمد با برنامه نویسی اندروید افزایش چشمگیری داشته است.

  میزان در آمد کسب شده از برنامه نویسی در جهان چگونه است؟

  به احتمال زیاد شما نیز یکی از افراد معروف و ثروتمند جهان که با استفاده از برنامه نویسی در آمد زیاد کسب کرده اند را می شناسید افرادی چون

  • جف بیزوس
  • بیل گیتس
  • مارک زاکربرگ
  • لری الیسون
  • وغیره

  لازم به ذکر است که برنامه نویسی یکی از معتبرترین و پر درآمد ترین مشاغل دنیا به حساب می آید و طبق آمار بدست آمده از از سایت مشاغل (indeed)  میزان حقوق برنامه نویسان حدود 76 هزار دلار می باشد این میزان در آمد یعنی29 درصد بیشتر از سایر مشاغل می باشد.

  درآمد حاصل از برنامه نویسی اندروید در ایران چقدر است؟

  خوش بختانه امروزه با توجه به افزایش استفاده از گوشی های هوشمند مخصوصا گوشی های اندروید میزان درآمد بسیارخوبی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن وجود دارد با توجه به آمارهایی که بدست آمده در حال حاضر حدود 50 میلیون گوشی هوشمند در ایران استفاده می شود که این تعدا افراد میتوانند هر کدام مشتری شما باشند اکثر افرادی که دنبال برنامه نویسی اندروید رفتند امروزه از درآمد بسیار خوبی برخوردار هستند روش کسب در آمد با استفاده از اندروید در ایران بدین صورت است که افراد متخصص معمولا با توسعه پلیکیشن به طورمستقل و یا از طریق کار در شرکتهای برنامه نویسی معتبر درآمد کسب می کنند .   

  با توجه به وجود تعداد بسیار زیاد گوشی های هوشمند تقاضای بازار کار برای جذب متخصصان اندروید نیز بسیار زیاد می باشد و از بین زبان های برنامه نویسی موجود زبان جاوا به عنوان بهترین و پر طرفدارترین زبان یادگیری برنامه نویسی اندروید به حساب می آید. عوامل مختلفی بر میزان حقوق برنامه نویسان تاثیر می گذارد که از جمله به موارد زیر میتوان اشاره کرد

  • سابقه کار
  • سطح برنامه نویسی
  • نوع شرکتی که در آن استخدام هستید

  به طور متوسط میزان حقوق متوسط برای برنامه نویسان در ایران بین 2تا 7 میلیون متغیر می باشد پس میزان حقوق شما را بطه مستقیمی با میزان تخصصتان دارد.

  از روش های دیگر کسب در آمد با برنامه نویسی اندروید کار به صورت پروژه ای به عنوان توسعه دهنده می باشد معمولا در صورت کار به صورت پروژه ای میزان درآمدتان بیشتر از کارمندان شرکت ها می باشد.

   درآمد حاصل از ساخت و توسعه اپلیکیشن

  میزان درآمد حاصل از ساخت اپلیکیشن در سال های اول معمولا به میزان فروش مستقیم اپلیکیشن بستگی دارد روند کار بدین صورت است که کاربرپس از پرداخت وجه موفق به مشاهده امکانات برنامه می شود و این امکان وجود دارد که بعد از پرداخت مبلغ ، امکانات موجود دربرنامه مطابق با نیاز های کاربر نباشد ولی اگر ویژگی های موجود در برنامه قبل از پرداخت وجه برای کاربران قابل رویت و تست باشد این عامل خوبی می تواند باعث افزایش بازدید و فروش گردد.

  دو روش اصلی برای کسب درآمد از طریق برنامه های اندروید وجود دارد.

  در روش اول درج تبلیغات درون اپلیکیشن می باشد که در این روش میتوان از تبلیغات بنری یا انواع فیلم استفاده کرد معمولا افراد زیادی تمایل دارند تبلیغاتشان درون برنامه های اندرویدی قرار بگیرد و روش دیگر که جزء رایج ترین روش ها می باشد در این روش کاربر برنامه را به صورت ریگان دریافت می کند ولی به صورت محدود، یعنی برای دسترسی به تمام بخش های برنامه باید مبلغی را پراخت کند.

  در هر دو روش یاد شده میزان در آمد حاصل از ساخت وتوسعه اپلیکیشن بسیار عالی و رضایت بخش می باشد که میزان کسب در آمد از روش دوم رابطه مستقیمی با تعداد کاربران برنامه دارد چون با دانستن میزان برنامه های نصبی میتوان میزان درآمد حاصل را تخمین زد در ادامه بحث به بررسی آمارهای واقعی بدست آمده خواهیم پرداخت که حتما برای شما یز باور کردنی نخواهد بود.

  • اپلیکیشن قدم شمارهوشمند(185 میلیون در امد کسب کرده است): این برنامه که جزء برنامه های سلاتی به حساب می آید تاکنون 5 هزار بار به فروش سیده و جزء برنامه های پر درآمد ایرانی به حساب می آید.
  • اپلیکیشن تقویم ملی(100 میلیون تومان درآمده کسب کرده است ): این اپلیکیشن که با مبلغ5000 تومان به فروش می رسد جزء پر کاربرد ترین برنامه ها در 5 سال اخیر به حساب می آید و حدود 20 هزار بار دانلود شده است.
  • اپلیکیشن هوا شناسی(50 میلیون تومان درامد کیسب کرده است): این برنامه هم حدود 10 هزار بار به فروش رسیده است.
  • موزیک پلاس(14 میلیون تومان درآمد کسب کرده است): این برنامه با قیمت 7000 تومان در اختیار کاربران قرار گرفته و جزء دسته محصولات موسیقی می باشد و حدود 2 هزار بار دانلود شده است.
  • اپلیکیشن هوا
  • اپلیکیشن علاء الدین (دسته سرگرمی)

  و هزاران اپلیکیشن دیگر که هر کدام ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند توانسته اند با میزان دانلود بالا ،درآمد خوبی را برای برنامه نویسان مهیاء کنند.  و این موارد را به خاطر بسپارید که میزان درآمد توسعه دهندگان مستقل بهتر ازافرادی می باشد که در یک شرکت کار می کنند و اکثر اپلیکیشن های پردرآمد از یک ایده ساده شروع شده اند که معمولا به ذهن اکثر افراد می رسد پس شما هم میتوانید از امروز شروع به یادگیری کنید و بعد ازکسب کسب تخصص لازم اقدام به طراحی انواع اپلیکیشن ها کنید.

   

  پونیما ۱۷۸ بازدید

پست های مرتبط