محتوای پست ....

1398/10/23
 • طراحی سایت در اردبیل در آمد دارد؟

   

  پیشرفت تکنولوژی امروزه همه را مجبور به ایجاد ارتباط با دنیای مجازی و اینترنت کرده است و تقریبا همه مردم اعم از مردم عادی تا رییس شرکت ها ، دانشگاه ها و ... همگی به نوعی با دنیای اینترنت درارتباط هستند.

  همان طور که می دانیم بخشی از نیاز های روزمره مردم با استفاده از اینترنت حل می شود و نداشتن سواد کامپیوتر در بسیاری از مواقع میتواند مشکل ساز باشد.

   اکثر مردم برای حل مشکلات روزانه خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع نیاز ها اقدام به جستجو می کنند که این اتفاق بسیار خوبی است چون باعث افزایش اطلاعات مردم از همه لحاظ می شود.

  شرکت های معروفی مثل گوگل یا مایکرو سافت و... با دارا بودن موتور های جستجو قدرتمند عمل جستجو را بسیار راحت کرده اند.

   

   ابتدا باید به سوال اصلی زیر پاسخ دهیم.

  طراحی سایت چیست؟

  طراحی سایت به تعریف زیادی نیاز ندارد، همان طور که می دانیم با استفاده از روش های مختلف میتوان به طراحی سایت پرداخت که انواع مقالات در رابطه با طراحی سایت توسط پونمیا نوشته شده است.

    بیشتر بخوانید: مقالات طراحی وب سایت

  خوش بختانه امروزه میلیون ها شرکت معتبر برنامه نویسی و طراحی سایت وجود دارد که پونیما نیز در اردبیل به عنوان یکی از آنها آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

  به ساده ترین شکل طراحی سایت را میتوان چنین معنی کرد."به صفحات وبی که در دنیای نت به اشتراک گذاشته و حاوی اطلاعات خاصی هستند طراحی سایت گفته می شود."

   

  آیا در اردبیل میتوان از طریق طراحی سایت در آمد کسب کرد؟

  شما در اردبیل نیز خیلی راحت میتوانید با استفاده از طراحی سایت در آمد کسب کنید. این کار از آنچه که فکر می کنید ساده تر است .

  کلا بحث برنامه نویسی و طراحی سایت محدود به شهر خاصی نیست و خیلی راحت می تواند از شهر خودتان و یا شهر های دیگر پروژه بگیرید و کار کنید به همین سادگی، تنها نکته مهمی که وجود دارد باید تخصص و تبحر لازم را در این باره داشته باشید. که ما به شما در این رابطه کمک می کنیم و می توانید به عنوان کارآموز در کنار ما فعالیت کنید.

   

  درآمد طراحان و توسعه دهندگان سایت در ایران چگونه است؟

  طراحی سایت در ایران به شکلی می باشد که هم میتوانید به صورت مستقل برای خودتان کار کنید و هم مانند کارمند برای شرکت های معتبر دیگر خوش بختانه بحث طراحی سایت با محدودیت مواجه نیست، شما بسته به تخصص خود میتواند از کارمند عادی گرفته تا مدیر پروژه پیشرفت کنید حتی به صورت فریلنسر غیر حضوری طراحی سایت انجام دهید. در واقع در بحث طراحی سایت هر کسی بسته به میزان تخصص و اطلاعات خود درآمد کسب می کند.

  مثلا دو شخصی که تخصص های متفاوتی دارند ولی در یک شرکت کار می کنند بسته به نوع کار و اطلاعات خود در آمد کسب می کنند. مبلغ ثابتی برای طراحی سایت وجود ندارد ولی در حالت کلی هزینه طراحی سایت از چند صد هزار تومان شروع شده و تا میلیون ها میتواند تغییر کند. این کاملا به شرکت و تخصص شما بستگی دارد برخی از شرکت ها به دلیل مشهوریت و داشتن تیم حرفه ای ماهانه تا 50 میلیون درآمد دارند ولی برخی دیگر به دلیل شناخته نشدن ممکن است در آمد چندانی نداشته باشند.

  همان طور که گفته شد حتما نیازی به وجود شرکت نیست، و شما به تنهایی نیز میتوانید با گرفتن پروژه ماهانه درآمد عالی داشته باشید. در واقع همه چیز به خود شما بستگی دارد. مثلا کسانی که به پایتون تسلط دارند ماهانه تا 6 میلیون تومان میتوانند کسب کنند. و یا کسانی که در زمینه های مختلف net و php و java دارای تخصص هستند مسلما در آمد بهتری دارند. چون این زبانها در ایران از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

   

  درآمد طراحی سایت در جهان به چه شکلی است؟

  آمریکا بیشترین در آمد را از طراحی سایت دارد. مثلا کسانی که به صورت تمام وقت کار می کنند در آمدی حدود 82000$ در سال دارند.

  در ایران نیز به دلیل افزایش مراجعه و حضور کاربران در اینترنت از جمله وبسایت ها، بازار برنامه نویسان و سئو کاران داغ شده و درآمد های خوبی دارند. در اردبیل نیز به نسبت برخی شهرها میانگین خوبی دارد و پونیما نیز به عنوان طراحی سایت در اردبیل یکی از بزرگترین گروه های طراحی و برنامه نویسی در اردبیل می باشد و پروژه های دیگری نیز از شهر های دیگر از جمله تهران و تبریز و ... انجام می دهد. درآمد طراحی سایت در اردبیل خوب است به شرطی که بتوانید به طور گروهی کار کنید.

   درآمد توسعه دهندگان وب

  توسعه دهندگان وب به دو دسته اصلی

  front_end Developer .1

   back_end Developer .2

  جدا می شوند. که وظیفه front_end Developr کار ایجاد تغییر در ظاهر وب سایت(طراحی قالب سایت) می باشد. در حالی که و  back_end developerکار عملیات برنامه نویسی و پایگاه داده را انجام می دهند. هر دو دارای اهمیت زیادی هستند ولی درآمد بک اند کار از فرانت اند کار بیشتر است.

   

  به هیچ عنوان محدودیتی در کسب درآمد از طریق طراحی وب سایت وجود ندارد. و این کاملا به شما بستگی دارد که روزانه چند ساعت برای طراحی سایت وقت بگذارید و یا چقدر اطلاعاتتان بروز باشد. برای همکاری و یا کارآموزی با پونیما تماس بگیرید.

   

    پیشنهاد پونیما: طراحی سایت در اردبیل

  پونیما ۲۱۲ بازدید