چرا طراحی کارت ویزیت ؟

کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد.شاید برای شما پیش آمده است که در گفت و گو با دوستان و یا آشنایان نیاز داشته باشید که خود یا حرفه خود را معرفی کنید اما نمی دانید چگونه؛ یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید، با داشتن یک کارت ویزیت نه تنها می توانید معرف خود یا حرفه خود باشید بلکه می توانید آن را در ذهن مخاطبان خود ماندگار کنید کارت ویزیت (Business Card) را می توان یکی از قدیمی ترین؛ اما مؤثر ترین راه ارتباطی بین مخاطبین دانست. کارت ویزیت می تواند شامل اطلاعاتی از قبیل : نام، لوگو کسب و کار، آدرس و دیگر اطلاعات تماس باشد.

طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی حرفه ای کارت ویزیت می تواند شما را در میان اقشار مردم برجسته و مهم بنمایاند.
داشتن کارت ویزیت با طراحی خوب همراه با ایده های ابتکاری بدیع و نو می باشد. بنابراین طراحان پونیما آماده اند تا طراحی حرفه ای را برای شما انجام دهند.

مزایا و کاربرد های کارت ویزیت برای کسب و کار
  • در هر شغل و خدمات داشتن و ارائه کارت ویزیت بسیار حائز اهمیت می باشد.
  • در طراحی کارت ویزیت حساسیت بالا ضروریست. کارت ویزیت تابلوی ماندگار شما در دست مشتریان و همکاران است.
  • محول نمودن یک طراحی و چاپ خوب به آینده و استفاده از یک کارت ویزیت نه چندان کارشناسی شده یک اشتباه است.
  • نه لزوما یک شغل حرفه ای بلکه هر تخصص و مهارتی نیاز به یک کارت ویزیت دارد.
  • به کار بردن رنگ مناسب برای لوگو باعث جلب توجه مخاطب نسبت به برند ما می شود

انواع طراحی گرافیکی و تاثیر آن در کسب و کار ؟

پونیما یک دپارتمان طراحان گرافیک دارد که با تخصص و هنر گرافیکی می توانند تمامی طرح های شما را اجرا نمایند و یا با طرح های خود باعث جذب مشتری و جلب توجه مخاطبان شما شوند که این یک اصل اساسی در این زمان است که باید با طراحی گرافیکی مدرن از رقبای خود پیشی گرفته و به اهداف خود دست یابید.
امروزه چیزی که مردم را سمت خود میکشد نحوه طراحی و گرافیک بصری خوب است چون رقابت به حدی رسیده که دیگر همه در کسب و کار خود به اون توانایی رسیده اند فقط نحوه به نمایش گذاشتن و طرح ظاهری است که از هم متمایزتر می نماید پس اگر دنبال طراحی گرافیکی مدرن هستید حتما با ما از بخش مشاوره در تماس باشید.