آخرین نوشته ها

 • ابزارهای سئو (SEO Tools) سایت سئو سایت

  ابزار های سئو، سایت هایی هستند که با بررسی سایت مشخص میکنند که سایت از نظر سرعت، کیفیت، رتبه، جایگاه، کلمات کلیدی، بک لینک ها، سئو داخلی، سئو خارجی، بهینه سازی تصاویر، محتوا و ... چه موقعیت و شرایطی را دارد.
  پونیما ۱۳۹۹/۱/۲۰

 • از کجا و چگونه بک لینک بگیریم ؟ سئو سایت

  مراحل زیادی برای گرفتن بک لینک سایت وجود دارد که بسیار اهمیت دارد و باید با دقت انجام شود چون امکان دارد سایت را توسط گوگل جریمه کنیم در این مقاله بیشتر توضیح داده ایم...
  پونیما ۱۳۹۹/۱/۸

 • بک لینک چیست ؟ سئو سایت

  متن یا تصویری که با کلیک روی آن به صفحه ی دیگر منتقل می شود را لینک می گویند. لینک نوعی پل ارتباطی است که از سایت یا از صفحه ای به صفحه دیگر انتقال داده می شود.
  پونیما ۱۳۹۹/۱/۷

 • انواع سئو سئو سایت

  سئو انواع مختلفی از نظر دسته بندی سه نوع دارد. ۱. سئو داخلی ۲. سئو خارجی ۳. سئو فنی و از نظر تکنیک نیز سه نوع می باشد. ۱. سئو کلاه سفید ۲. سئو کلاه سیاه ۳. سئو کلاه خاکستری. که در ادامه همه این موارد را برای شما شرح می دهیم.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

 • نحوه ایندکس سایت سئو سایت

  در واقع ما کاربران در نتایج جستجو سایت هایی را که در لیست ایندکس گوگل قرار گرفته اند را مشاهده می کنیم. همانند جستجوی کتاب در کتابخانه می ماند. کتاب هایی را می توانیم در کتابخانه پیدا کنیم که در کتابخانه وجود داشته و دارای شماره مخصوص کتابخانه باشد.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

 • موتور جستجو چیست ؟ انواع موتور جستجو برتر ؟ سئو سایت

  موتور جستجو ابزاری است که اطلاعات و محتوا مورد نیاز شما را از پایگاه های داده‌ها و سایت‌های مختلف توسط ربات و بر اساس الگوریتم هایی که دارد استخراج کرده و نمایش می‌دهد.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

 • تعریف الگوریتم های گوگل سئو سایت

  شرکت گوگل بر اساس تجربه و نیاز در طول زمان به یکسری الگوریتم هایی نیاز پیدا کرد تا بتواند جلوی تقلب و سایت های بی کیفیت را بگیرد که بتواند خدمات بهتری برای جستجوگران از موتور گوگل را فراهم کند.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۲/۴

 • وبمستر کیست ؟ دیجیتال مارکتینگ

  یک خانم یا آقای وبمستر Webmaster در واقع مدیر یک کسب ‌و‌ کار یا تجارت آنلاین بوده و وظیفه‌ هدایت و کنترل آن را بر عهده می گیرد، با توجه به ماهیت و اندازه‌ی کسب ‌و ‌کار حیطه‌ی وظایف وبمستر نیز متفاوت خواهد بود.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

 • معرفی استان اردبیل اردبیل

  اردبیل شهری با قدمت قدیمی و جزء یکی از بهترین شهر های گردشگری و دارای آب و هوا در صدر استان های کشور قرار دارد در ادامه اطلاعات دقیق و کامل تری از استان اردبیل را به اطلاع شما می رسانیم.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

 • آموزش کاربردی سئو سئو سایت

  سئو یک علم و تخصص نو در توسعه کسب و کار های اینترنتی است که اگر با ما همراه باشید می توانید به طور کامل سئو را آموزش ببینید پس با ما همراه باشید.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۱/۲۲

 • تبلیغات اینترنتی تبلیغات

  تبلیغات اینترنتی جزء مهم ترین روش های تبلیغات به شمار می آید که باید طبق اصول خاصی انجام شود تا نتیجه ای عالی داشته باشد. معمولا تبلیغات اینترتی به روش های مختلفی انجام می شود که تمام موارد مهم در این مقاله در رابطه با تبلیغات اینترنتی بیان شده است
  پونیما ۱۳۹۸/۱۱/۱۷

 • دیجیتال مارکتینگ تولید محتوا تولید محتوا

  دیجیتال مارکتینگ تولید محتوا از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید اطلاعات کامل تری در رابطه با دیجیتال مارکتینگ تولید مختوا داشته باشیم تا بتوانیم کاربران را به سمت خود جذب کنیم . هدف گروه پونیما در این مقاله ارائه مطالب مهمی در رابطه با دیجیتال مارکتینگ تولید محتوا است.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۱/۱۶