آخرین نوشته ها

 • آیا طراحی سایت در اردبیل در آمد دارد؟ وب سایت

  طراحی سایت به تعریف زیادی نیاز ندارد، همان طور که می دانیم با استفاده از روش های مختلف میتوان به طراحی سایت پرداخت که انواع مقالات در رابطه با طراحی سایت توسط پونمیا نوشته شده است که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات طراحی سات پونیما را مطالعه نمایید.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

 • آیا وجود وب سایت تاثیری در کسب و کار شما دارد؟ وب سایت

  مجموعه ای از صفحات متصل بهم که شامل اطلاعات، تصاویر، انیمیشن می باشد و دارای یک آدرس مشخص برای دسترسی است را وب سایت می گویند.
  پونیما ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

 • تفاوت وبلاگ و وبسایت در چیست؟ وب سایت

  وب سایت تعدادی از صفحات که بهم لینک داده شده اند و شامل اطلاعاتی از قبیل متن، فیلم ، صدا باشند را وب سایت می گویند. وبلاگ نیز به صفحات کوتاهی که شبیه وب سایت می باشد و میتواند شامل اطلاعات روتین مثل اطلاعات شخصی، خاطرات یک فرد و یا اخبار در مورد موضوعی خاص و یا نوشته های یک نویسنده باشد .
  پونیما ۱۳۹۸/۱۰/۱۲

 • آموزش گام به گام طراحی وب سایت وب سایت

  مراحل گام به گام طراحی وب سایت چیست؟ برای ساختن وب سایت چه کار هایی باید انجام دهیم؟
  پونیما ۱۳۹۸/۱۰/۱۱

 • ۱۱ دلیل برای داشتن وب سایت وب سایت

  ۱۱ دلیل مهم برای داشتن وب سایت چیست ؟چرا باید وب سایت داشته باشیم؟ اهمیت داشتن وب سایت چیست؟
  پونیما ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

 • طراحی سایت با پایتون وب سایت

  پایتون یکی از زبان های قدرتمندبرنامه نویسی سمت سرور می باشد که به صورت رایگان بوده و Open Source(متن باز) می باشد در حال حاضر نسخه ۳.۸ آن موجود می باشد که پروانه آن به وسیله " بنیاد نرم‌افزار پایتون PSF " اداره می شود که در صورت طراحی سایت با پایتون پنلی تخصصی و قوی خواهید داشت.
  پونیما ۱۳۹۸/۹/۱۴

 • طراحی سایت در تهران وب سایت

  امروزه طراحی سایت به یکی از کار های مهم و پر رونق تبدیل شده است و اکثر کیب و کار ها با توجه به نیاز جامعه مجبور به راه اندازی شعبه مجازی کسب و کار خود هستند و با توجه به امار بدست آمده کلمه "طراحی سایت در تهران" جزء سوالات رایج می باشد
  پونیما ۱۳۹۸/۹/۱۳

 • طراحی سایت فروشگاهی وب سایت

  طراحی سایت فروشگاهی به چه صورت می باشد؟ ۸مورد مهم درطراحی سایت فروشگاهی ؟ چگونه سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟
  پونیما ۱۳۹۸/۹/۱۳

 • برای طراحی سایت چه باید کرد؟ وب سایت

  امروزه طراحی سایت به یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به یادگیری وب شده است و سوالات زیادی در این باره پرسیده می شود که "برای طراحی سایت چه باید کرد؟" یکی از سوالات اصلی کاربران در این زمینه می باشد. هدف گروه پونیما پاسخ دهی به این سوال مهم در رابطه با طراحی وب سایت می باشد.
  پونیما ۱۳۹۸/۸/۲۱

 • طراحی سایت رایگان وب سایت

  بنظرتان آیا طراحی سایت رایگان واقعی است؟ آیا امکان پذیر است؟ چگونه میتوانیم سایتی رایگان داشته باشیم؟ شاید فقط برای جلب مشتری کلمه طراحی سایت رایگان را استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات دقیق تر در این مورد با ما همراه باشید.
  پونیما ۱۳۹۸/۸/۲۱

 • چگونه سفارش طراحی سایت بگیریم؟ وب سایت

  سفارش طراحی سایت متدی است که در آن فرد به دیزاین طراحی سایت می پردازد و از مهم ترین بخش های طراحی سایت این است که فرد با توجه به علاقه و سلیقه شخصی خود اقدام به طراحی سایت می کند شاید در انتهای کار طبق خواسته مشتری قسمت هایی را تغییر دهد ولی در کل شروع کار با توجه به سلیقه و خواست طراح انجام می شود.
  پونیما ۱۳۹۸/۸/۲۱

 • برای طراحی سایت چه چیز هایی نیاز است؟ وب سایت

  سوالات زیادی در رابطه با طراحی سایت پرسیده می شود که چه چیز هایی برای طراحی نیاز است یکی از سوالات مهم پرسیده شده توسط کاربران می باشد.
  پونیما ۱۳۹۸/۸/۲۰