آخرین نوشته ها

 • ۴ نکته در طراحی لوگو چیست ؟ لوگو

  ۴ نکته در طراحی لوگو چیست ؟ بنظرتان که باید بدانید ، لوگو نشانگر برند شماست ، طراحی لوگو باید با اصول و قواعد خاصی همراه باشد پس باید قواعد طراحی لوگو و طراحی لوگو و تایپوگرافی را دانست.
  پونیما ۱۳۹۸/۹/۳

 • برای طراحی لوگو چه باید کرد ؟ لوگو

  آیا تا به امروز لوگو شرکتی را دیده اید؟ اصلا لوگو چیست؟ برای طراحی لوگو چه باید کرد ؟ چه نکاتی را باید در طراحی لوگو رعایت کنیم؟ سوالات زیادی دررابطه با لوگو وجود دارد که موارد گفته شده چند مورد محدود می باشد.
  پونیما ۱۳۹۸/۹/۲

 • ۹ روند طراحی لوگو مبتکرانه لوگو

  ۹ روند طراحی لوگو مبتکرانه چیست ؟ چه چیزی یک آرم خوب را خاص می کند؟ آیا با توجه به کاربرد آن ، در مورد اثربخشی آن قضاوت می کنیم؟ آیا ارزش آن با توجه به میزان دریافت آن مشخص می شود؟
  پونیما ۱۳۹۸/۷/۲۹

 • آموزش طراحی لوگو لوگو

  طراحی لوگو و آموزش طراحی لوگو ، لوگو یا نماد نمایانگر یک شرکت یا ارگان یا نهاد خاصی می باشد که معرف فعالیت های مربوطه در حوزه کسب و کاری آن شرکت یا نهاد یا ارگان می باشد ، بنابراین برای اینکه این قبیل اصناف و شرکتها معرفی خوبی از خود باشند نیازمند نماد یا لوگوی مناسب کار خود هستند
  پونیما ۱۳۹۸/۷/۸

 • آیا لوگو باید ثبت شود ؟ لوگو

  بعد از طراحی لوگو آیا لوگو باید ثبت شود ؟ طراحی لوگو یکی از اصول مهم در هر کسب و کاری می باشد و از عوامل مهم و موثر در جذب مشتریان در آن حیطه می باشد . اما نکته ی کلیدی در طراحی لوگو ، ثبت لوگو می باشد .
  پونیما ۱۳۹۸/۷/۷

 • ۴ نکته برای طراحی لوگو که باید رعایت کرد؟ لوگو

  ۴ نکته برای طراحی لوگو که باید رعایت کرد؟ چیست ؟ لوگو نشانگر برند شماست ، طراحی لوگو باید با اصول و قواعد خاصی همراه باشد پس باید قواعد طراحی لوگو و طراحی لوگو و تایپوگرافی را دانست.
  پونیما ۱۳۹۸/۶/۳۰

 • انواع لوگو لوگو

  لوگو چند نوع می باشد ؟ انواع لوگو ، لوگو تصویری است که نماد تجارت شما است. اما آیا می دانید ۷ نوع مختلف لوگو یا آرم وجود دارد؟
  پونیما ۱۳۹۸/۶/۲۰