خدمات پنل پیامکی پونیما :

 • کسب و کار
  اگر صاحب کسب و کار هستید یا می خواهید کسب و کاری را شروع نمایید با استفاده از پنل پیامکی می توانید تبلیغات خود را شروع کنید و برای مشتریان حاضر یا کسانی که شمارا نمی شناسند پیامک ارسال کرده و از نوع فعالیت خود مطلع نمایید، همانطور که اطلاع دارید sms ارزانترین نوع تبلیغ و اطلاع رسانی است که بدون اینکه جایی بروید و یا کار خاصی را انجام دهید ما برای شما زمینه ای را آماده سازی کرده ایم که با گوشی یا کامپیوتر خود وارد پنل شده و اس ام اس خود را ارسال نمایید.
 • تبلیغات جامع
  برای تبلیغات جامع باید یک پنل پیامک نیز داشته باشید تا بتوانید به همراه تبلیغات اس ام اس را نیز انجام دهید زیرا باید این را در نظر داشته باشیم که اکثر مردم در خیابان ها و یا پوستر های تبلیغاتی یا فضای مجازی فعالیت ندارند و دقت و نظرشان روی پیامک های خود می باشد و البته با استفاده از پنل لازم نیست برای مشتریان به صورت تکی ارسال نماییم و با استفاده از یک سامانه به صورت گروهی ارسال نماییم به هر کجای کشور که بخواهیم.
 • اطلاع رسانی و معرفی
  در بیشتر مواقع برایمان پیش می آید که مشتریان در جابجایی محل یا در صورت افتتاحیه یا مسابقه با استفاده از پنل برای همشهریان یا مشتریان خود اطلاع رسانی می کنند تا باخبر شوند و مشتریان خود را از دست ندهند و همیشه در دسترس باشند.
 • برگزاری مسابقه
  شما می توانید با استفاده از پنل پیامکی خود مسابقه برگزار نمایید و با درج سوالات متفاوت مسابقه ایجاد کنید تا شرکت کنندگان به ترتیب پاسخ سوالات خود را برای شما ارسال کنند و در این بین یک سرگرمی و درآمدزایی را انجام دهید.
 • نظرسنجی و قرعه کشی
  نظرسنجی این امکان را به شما می دهد تا طراح یک سوال و پاسخ باشید و در این حین قرعه کشی و دسترسی به اطلاعات را گزارش نموده و نمودار شرکت کنندگان را به دست آورده و آمار کلی از یک نظر سنجی را به دست آورید.
 • ارسال پیامک صوتی
  در بیشتر مواقع برایتان پیش آمده که بخواهید یک فایل متنی را به فایل صوت تبدیل نموده یا در صورت بلاک لیست بودن پیامک متنی برای کاربران به صورت صوت ارسال نمایید که در این پنل ما پیامک صوتی را به صورت تکی و انبوه بحالت تبدیل متن به صوت یا بارگزاری فایل صوتی برای شما فراهم نموده ایم.
 • ارسال sms انبوه
  اگر نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، پیشنهاد داریم پنل پیام کوتاه خریداری نموده و شخصا پیامک های خود را به صورت انبوه ارسال نمایید ولی اگر نیازی به این پنل ندارید و تعداد دفعات ارسال شما محدود و به دفعات نیست می توانید این کار را به ما سپرده و به هر منطقه و در هر زمانی به هر سن و جنسیتی که بخواهید می توانیم ارسال نماییم.
 • ارسال پیامک مناسبتی
  تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید مناسبتی و ... مخاطبین را درج نموده و طبق مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، یا با استفاده از پیام های مناسبتی موجود در پنل که قبلا برای شما تهیه و ذخیره نموده ایم استفاده نموده و ارسال نمایید. که متن شما می تواند حاوی نام، نام خانوادگی، تخفیف و اطلاع رسانی و ... باشد. ارسال خواهد شد.
سامانه پیامک
با
پنل پیامک
چه خواهید کرد !

سامانه پیامکی پونیما یک سامانه پیامکی معمولی نیست! یک ابزار قدرتمند و پیشرفته است. حال برای اینکه مشتری را جذب کنید، و از او نگهداری کنید، باید یک رابطه پایدار ایجاد کنید و خدمات بهتری را ارائه دهید. و بتوانید در بین رقبا و مشتریان خود بهتر دیده شوید. ما این قول را برای شما می دهیم که با این پنل و فعالیتی که خواهید داشت می توانید خود را برند کنید.

پنل پیامک

کاربرد داشتن پنل پیامکی :

 • جذب مشتری
  همه به نوعی در کسب و کار خود فعالیت میکنند اما کسی موفق تر و در آمد بالایی خواهد داشت که بتواند جذب مشتری کند و این برمیگردد به سیاست و تلاش هر شخص که علاوه بر تلاش خود در کار باید جذب مشتری بیرونی نیز بدست آورد پس باید با یکسری تبلیغات شروع کنید که پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس انبوه یک راه ساده و هزینه پایین دارد که این کار را برای شما انجام می دهد.
 • نگهداری مشتری
  اگر میخواهید مشتریان خود را ثابت نگهدارید و به شما اعتماد کنند باید همیشه در دید مشتری بوده و فعالیت شما را ببینند پس با استفاده از همین پنل تخفیفات، محصولات جدید و ... را برای مشتریان خود پیامک کنید تا همیشه به شما اعتماد نموده و مشتری دائمی شما بمانند.
 • داشتن شماره اختصاصی
  ارسال پیامک با موبایل خود شاید دردسر ساز و مشکلات زیادی از بابت کنترل کاربران و ارسال و دریافت داشته باشد ولی وقتی یک خط اختصاصی داشته باشید می توانید به راحتی با ارسال انبوه برای مشتریان مشخص کنید که با یک سامانه پیامکی ارسال کرده اید و در این میان می توانید برحسب هزینه شماره رند را خریداری نمایید که هم برای خودتان باشد و هم اینکه نسبت به ارقام شماره ها کاربران به شما امتیاز دهند که تا چه حد هستید که این برمیگردد به قضیه مارکتینگ که توضیحات مفصلی دارد شماره های اختصاصی پنل از ارقام 6 رقمی شروع شده تا 15 رقم تعرفه های مختلفی دارد که می توانید به صورت سفارشی و غیر سفارشی خریداری نمایید.
 • ارسال پیامک از روی نقشه
  شاید برایتان پیش آمده که بخواهید پیامک های خود را به منطقه خاصی ارسال نمایید در هر کجای کشورمان و یا بخواهید به محله خود نسبت به کسب و کار خود مشخص کنید و تبلیغات کنید یا بخواهید اطلاع رسانی کنید بنابراین به یک نقشه با امکانات نقشه محور بودن نیاز دارید تا انتخاب نمایید که این را نیز ما در پنل خود برای شما انجام می دهیم یا خودتان میتوانید این کار را انجام دهید.
 • ارسال به اصناف و مشاغل مختلف
  این مورد نیز کاربرد زیادی دارد زیرا اکثرا در کسب و کار های مختلف برای اینکه بخواهند همکاران یا مشتریان مورد نظر را پیدا کنند باید کلی زمان یا وقت صرف کنند تا این کار را انجام دهند ولی در پنل پیامکی شما می توانید مشاغل و اصناف مورد نظر خود را انتخاب نموده و در کوتاهترین زمان اطلاع رسانی یا تبلیغات خود را انجام دهید.
 • ارسال هدفمند به سن، جنسیت و ...
  اگر برای شما تبلیغات یا اطلاع رسانی که می خواهید انجام دهید سن و جنسیت مهم باشد می توانید هدف خود را انتخاب نموده و با استفاده از این امکانات این کار را انجام دهید که برای خانم ها ارسال نمایید یا آقایان و یا حتی در چه سنی باشند.
 • ارسال به شهر، منطقه و کدپستی
  برایمان پیش می آید که بخواهیم برای تبلیغ و معرفی خود به شهر ها و منطقه خاصی این اطلاع رسانی را انجام دهیم و حتی با استفاده از کد پستی که در نظر می گیریم این کار را با استفاده از پنل پیامکی مورد نظر برای خود انجام دهید یا می توانید این کار را به ما بسپارید.
 • ایجاد دفترچه تلفن مشتریان
  با استفاده از امکانات دفترچه تلفن می توان مشتریان مورد نظر خود را ثبت نموده و گروه بندی نمایید تا بتوانید علاوه بر اشخاص دیگر برای مشتریانی که در دفتر تلفن شما هستند نیز پیامک ارسال نمایید.
 • پاسخ گویی خودکار به دریافتی ها
  یکی از بهترین و کاربردی ترین امکاناتی که در پنل پیامکی ما وجود دارد این است که بخواهیم برای مشتریان خود یا کاربران مورد نظر نسبت به جواب یا پاسخگویی به صورت خودکار متنی ارسال نماییم.
 • تعامل با مشتری
  وقتی ما یک پنل با چنین امکاناتی داشته باشیم می توانیم با مشتریان خود تعامل کنیم و رابطه طولانی مدت ایجاد کنید.

امکانات پنل پیامکی پونیما :

احراز هویت پیامکی

احراز هویت برای زمانی که یک طراح و برنامه نویس سایت باشید کاربردش را بیشتر لمس خواهید کرد چون ما وقتی برای مشتری برنامه نویسی میکنیم این مورد بیشتر مورد توجه است که با این کار میتوان در بخش امنیتی احراز هویت نمود.

آزمون ساز پیامکی

با استفاده از این بخش میتوانید سوالات را به همراه پاسخها، زمان مورد نظر و نمره منفی تعریف نموده و امتیاز شرکت کنندگان را به ترتیب در پایان ارسال کنید.

آپ تایم بالا

آپ تایم به توانایی گروه پشتیبانی گفته می شود که همیشه در دسترس بوده و توانایی اجرایی را داشته باشد که در این پنل نیز تیم پشتیبانی ما نیز همیشه در دسترس بوده و تمامی کارها را سرموقع و بیشترین سرعت انجام می دهند.

برگزاری نظر سنجی و قرعه کشی

وقتی صحبت از پنل می شود باید تمامی امکانات را داشته باشد که یکی از مهمترین موارد همین پنل برگزاری نظر سنجی و قرعه کشی می باشد که می توان سوال طرح کرد و برای کاربران ارسال نمود و در نهایت از آنها یک گزارشگیری بر روی نمودار داشت و جوایز و امتیاز دهی نمود.

ارسال کارت ویزیت

با این امکان هم می توان دفترچه تلفن را با شماره مشتریان بارگزاری کرد و هم اینکه مشخص کرد که برای چه کسی ارسال کردید و کاربر نیز متوجه می شود که این پیام از طرف چه کسی بوده و در این صورت این امکان را به خود می دهد که این به عنوان یک کارت ویزیت بوده و به عنوان کارت ویزیت در دفترچه تلفن ذخیره سازی می شود.

ارسال انبوه

در این روش ارسال، بانک شماره های موبایل پنل پونیما، این امکان را به شما میدهد تا پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال نمایید تا بازدهی بالایی داشته باشید و از نظر زمان و سرعت کار نیز پیش بیافتید.

ارسال هوشمند

پیام های خود را با جاگذاری خودکار اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال (مانند: نام، نام خانوادگی، زمینه شغلی و ...) در متن، جاگزاری نموده و ارسال می نمایند.

ارسال متناظر

ارسال متناظر خوبی که دارد این است که می توان پیام های متفاوتی را برای هر شخص با هر شماره ای مشخص را ارسال نمود که این کار را می توان با بارگزاری فایل اکسل و یا یک بانک اطلاعاتی بارگزاری نموده و ارسال نمایید.

امتیاز دهی به مخاطب

می توانید نظرسنجی های متفاوتی را برگزار کنید، که مخاطب بتواند به هر یک از گزینه ها پاسخ خود را بدهد و امتیاز مورد نظر را کسب نماید.

ارسال زمانبندی شده

بهترین بخشی که می توانید یک بار زمان ارسال و مخاطبین مورد نظر را مشخص کنید تا سامانه به صورت خودکار پیام شما را در زمان مشخص شده به همراه شماره تلفن گیرندگان به صورت خودکار ارسال نماید.

ارسال پیامک صوتی

از مهمترین و کاربردی ترین بخش هایی که در مقابل برخی محدودیت هایی که برای برخی شماره ها به عنوان بلاک لیست هستند و یا بخواهیم فایلی را بدون نیاز به تبدیل متن به صوت برای کاربران ارسال نماییم که این مورد نیز همانند پیامک متنی به صورت تکی و انبوه قابل ارسال می باشد که حتی می توانیم متن را به صورت خودکار تبدیل به صوت نموده و ارسال کنیم.

پیامک سر رسید

حال بعد از مشخص نمودن زمان ارسال و ارسال متناظر نوبت مورد مهم و تکمیل شده که به صورت روزانه،هفتگی، ماهانه و سالانه با تکرار ارسال و تعریف تاریخ خاتمه ارسال و ساعات ارسال را تنظیم کنید.

بررسی هوشمند پیامک ها

می توانیم برای کاربران متفاوت کلید واژه را مشخص کنیم تا بر اساس آن پیامک پاسخ مورد نظر ارسال شود که میتوان موارد کلیدی را به این صورت که نحوه شروع، پایان، برابری متن و ... مشخص کنیم.

مشاوره رایگان

ما در سامانه فایل راهنما را قرار داده ایم و می توانید از نحوه استفاده و کار با سامانه را آموزش ببینید ولی در بعضی مواقع پیش می آید که نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید در این مورد نیز ما همیشه در کنار شما و در دسترس شما هستیم و با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بانک شماره جامع و به روز

در این سامانه علاوه بر دسترسی خودتان و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه نمایید و به اختیار دسترسی آن ها را در اختیار کاربرانتان قرار دهید.

ارسال با نام برند خود

سازمان های بزرگ و تاپ را اگر دیده باشید میبینید که بجای شماره نام تجاریشان نمایش داده می شود و این زمانی است که شما یک شرکت معتبر و برند شده باشید یا بخواهید این محبوبیت را برای دیگران به اشتراک بگذارید که این مورد نیز با یک هزینه مشخص شده در سامانه قابل اجرا می باشد.

ارسال پیامک مناسبتی

ما در سامانه یکسری پیامک های آماده برای ارسال مناسبت های خاص را ذخیره نموده ایم و یا می توانید پیامک خاص خود را برای مناسبت ها را بارگزاری نموده یا بنویسید و ذخیره نمایید و در مواقع مورد نیاز ارسال نمایید.

ارسال پیامک برحسب سن و جنسیت

این امکان برای برخی کسب و کارها و یا اطلاع رسانی ها کاربرد خوبی دارد که بخواهیم بر حسب سن و جنسیت ارسال نماییم در مناطق خاص که هزینه زیاد و یا وقت زیادی برای صرف مشخص کردن این موارد را نداشته باشیم.

نحوه درآمد از پنل پیامکی :

 • فروش پنل پیامک
  مشتریان را در همه جا پیدا کنید. کارخانجات، موسسات، شرکت‌ها، دانشگاه ها،مدارس، انتشارات، شعب بیمه و ... همه می توانند جزء مشتریان شما باشند. با فروش پنل پیامکی میتوانید بدون داشتن مکان و ابزار خاص ماهیانه درآمد ثابتی را کسب نمایید.
 • پیامک‌ ارسالی برای کاربران
  می توانید هر یک از پنل های ما را خریداری نمایید و بدون نیاز به مکان و یا ابزار خاص برای دوستان، همکاران یا اشخاص مورد نظر سفارش دریافت کنیم و با تعرفه و نرخ خود پیامک ارسال کنیم و سود کنید.
 • فروش پنل نمایندگی
  شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کنید و از این طریق کسب درآمد مستمر داشته باشید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده از فروش سامانۀ نمایندگی، بر روی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.
 • فروش خط اختصاصی
  بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین می توانید در بخش نمایندگی خود برای شماره ها تعرفه مشخص کنید و بفروش برسانید که میتوانید دسته بندی ها را نیز مشخص نمایید.
پنل پیامکی پونیما

دمو پنل پیامکی

تصویری که مشاهده می نمایید دمو پنل کاربری ما می باشد که شما نیز از این پنل استفاده خواهید کرد و از تمامی امکانات موجود که در بالا اشاره کردیم استفاده خواهید کرد بنابراین بعد از خریداری و فعال نمودن پنل خود می توانید از این سامانه استفاده نمایید اگر میخواهید از نسخه آزمایشی استفاده کنید و تمامی امکانات را ببینید که برای اینکار در نام کاربری و رمز عبور کلمه demo را وارد نمایید و وارد سامانه شوید و بررسی نمایید.

امکانات پنل نمایندگی پونیما :

درج بسته و تعرفه جدید

می توانید در بخش مدیریت بسته های متنوع ایجاد کنید و بر حسب اون بسته ها تعرفه های متفاوتی برای کاربران نسبت به بسته مورد نظر درج کنید .

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی پیامکی پونیما، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

اتصال به درگاه بانکی شما

این امکان را به شما می دهیم که درگاه بانکی خود را بر روی سامانه درج کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

ایجاد همکار

ممکن است شما خودتان وقت استفاده از این سامانه را نداشته باشید یا ممکن است شرکتی داشته باشید که بخواهید کارمندانتان این کار را برای مشتریان انجام دهند بنابراین با ایجاد کاربران و همکاران سامانه را مدیریت نمایید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

میتوانید هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود تعریف کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

شخصی سازی سامانه

امکان ظاهر سازی سامانه را برای کاربران خود مشخص کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مورد نظر خود را نمایش دهید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی خودتان و کاربرانتان به بانک شماره ها، می توانید بانک شماره های خود را به سامانه اضافه نمایید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

بررسی آمار و گزارشگیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گیری نمایید و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود مطلع باشید.

ارسال پیامک انبوه

خودتان می توانید از مشتریان سفارش دریافت کنید یا اشخاصی که میخواهند ای کار را شما برایشان انجام دهید را سفارش گرفته و ارسال انبوه انجام دهید با استفاده از تعرفه خود.

فروش نمایندگی

خودتان نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌ نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد نمایید. به این ترتیب علاوه بر سود مشخصه برای خود در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بر روی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

طراحی سایت همراه نمایندگی

ما برایتان می توانیم علاوه بر سامانه یک سایت نیز طراحی نماییم که مثل خودمان یا هر شرکتی که سامانه پیامکی فروش میکند در سایت خود قرار داده و هم خودتان را معرفی نمایید و هم بتوانید کنار همین پنل کارهای دیگر مرتبط را نیز انجام دهید.

واگزاری خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما می تواند از فروش شماره های اختصاصی باشد. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد شد.

بررسی هوشمند پیامک ها

می توانید پیامک ها را با سیستم نمایندگی خود بررسی نمایید که پیامک ها برای چه کسانی و از چه طریقی ارسال شده است

نسخه آزمایشی پنل

ما این امکان را به شما می دهیم که وارد پنل شده و از امکانات و نحوه استفاده از آن مطلع شوید که همه امکانات در این نسخه موجود می باشد فقط یکسری از دسترسی ها را بعد از خریداری و وارد شدن به اکانت خود فعال می شود.
جهت ورود به نسخه آزمایشی طبق تصویر مقابل بجای نام کاربری و رمز عبور عبارت demo را وارد نموده و به جای کد امنیتی نیز اعداد نشان داده شده در همان صفحه را وارد نمایید و سپس وارد پنل شوید.

نسخه آزمایشی پنل پیامکی
مشاوره برای خرید و ارسال پیامک انبوه

چرا به پنل پیامکی اختصاصی نیاز دارید ؟

با توجه به ارزان بودن و پرکاربرد بودن ارسال انبو sms اکثرا از این روش برای کسب و کار خود و معرفی خود استفاده می نمایند که کم هزینه ترین و بهترین روش برای تبلیغات تمامی مخاطبان می باشد زیرا با توجه به آمار جهانی کمتر کسی هست که گوشی همراه نداشته باشد و این یک روش خوب با ارسال منطقه ای و فرامنطقه ای با مشخص کردن حدود سنی مخاطبان و زمان بندی آنها می باشد.