طراحی سایت در اردبیل چه مزیتی دارد ؟

اردبیل شهری در شمال غرب ایران که مرکز استان اردبیل می باشد . این شهر در سال ( 1371 ) از آذربایجان شرقی جدا شد و به عنوان یک استان جدید و مستقل تشکیل شد.
اردبیل با جمعیتی پانصد و سی هزار می باشد که از لحاظ جمعیتی از بین سی و یک استان در رتبه ی شانزدهم قرار دارد ، یعنی دقیقا در وسط استانهای ایران از جمعیتی قرار دارد که این خود عامل مهمی در مناسب بودن این شهر برای طراحان سایت و برنامه نویسان می باشد.

طراحی سایت در اردبیل برای چه مشاغل و کسب و کارهایی مهم و ضروری است ؟

همانطور که در تمامی شهرهای کشور کارخانه ها و شهرک های صنعتی فعالیت می کنند ، در اردبیل نیز 2 منطقه برای شهرکهای صنعتی ایجاد شده است که یکی از آنها در محدوده ی خود شهر اردبیل و دیگری در مابین شهرستان نمین و اردبیل نزدیک فرودگاه اردبیل موجود می باشد که هر دوی این شهرکهای صنعتی دارای کارگاهها و کارخانه های صنعتی زیادی می باشد ، تمامی این شهرکها ارتباطات زیادی با مشتریان خارجی و داخلی ایجاد می کنند ، بنابراین برای ارتباط بهتر با مشتریان اقتصادی خود باید سایت مخصوص به شرکت خود را داشته باشند ، بنابراین این فرصت خوبی برای طراحان سایت می باشد تا برای تمامی این کارگاهها و کارخانه ها طراحی سایت انجام دهند ، بنابراین طراحی سایت در اردبیل برای فعالان این حوزه می تواند بسیار مناسب باشد. به غیر از شهرک های صنعتی فروشگاههای و شرکتهای داخل شهر اردبیل از جمله : تالارها ، رستورانها ، هتلهای موجو در اردبیل و سرعین ، فروشگاههای پربازدید و بسیاری از کسب و کارهای دیگر نیز می توانند برای خود سایت داشته باشند ، به نوعی طراحی سایت برای هر صنف و کسب و کاری نیاز مبرم می باشد .

مراحلطراحی سایت در اردبیل توسط پونیما :

طراحی وایرفریم

پیاده سازی پایگاه داده

طراحی گرافیکی

بهینه سازی سایت

پیاده سازی کدها

آپلود و راه اندازی

انواع طراحی سایت در اردبیل و هزینه آن ؟

پونیما برای طراحی سایت در اردبیلدو راه مختلف برای ساخت سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه یک طراحی اختصاصی با معماری جدید(MVC)، قابل توسعه، قدرتمند و بهینه شده برای سایت شما را توصیه میکند. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای شما و زمان بیشتری برای ما در بر خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید. باز در این مورد پونیما برای شما انجام می دهد و هدف اصلی راه اندازی کسب و کار شما و کسب درآمد می باشد.