امروزه با بالا رفتن فروش آنلاین و برند سازی کسب و کار نیاز به سایت بیشتر و بیشتر شده و اگر تا به امروز اقدام به راه اندازی سایت نکرده اید حتما در اولین فرست این کار را انجام دهید و دلیل اصلی علاوه بر فروش و ... این است که رفته رفته نام دامنه ها رزو شده و دیگر نام خوبی برای سایت و برند خود را نمی توانید پیدا کنید چون قبل شما هم خیلی ها در این فکر و پیگیر بودن و الان دارن این کار را انجام می دهند پس باید عجله کرد گاهن هم خیلی از دوستان بیکار میشینن و دامنه های خوب را رزرو می کنند تا به قیمت مناسبی بفروش برسانند در حالی که الان دامنه ایرانی در حد ده هزار تومان است ولی بعدا در حد میلیاردی هم فروش می نمایند پس سریع اقدام کنید و هم برند خود را ثبت کنید و هم یک سایت برای فروش بالا و معرفی بیشتر خود در حد جهانی اقدام کنید تا بتوانید از این طریق بدون اینکه نیاز به رابط داشته باشید سایت برای شما هم فروش داخلی و خارجی انجام دهد.
اگر میخواهید در آینده موفق و پیشرفت کاری داشته باشید ما در پونیما هم آموزش می دهیم و هم برای شما با پروژه های خوب رزومه ایجاد می کنیم و هدفی که از این مورد داریم این است که می خواهیم واقعا همه در این زمینه پیشرفت کنند و این موفقیت نصیب ما هم می شود پس برای شروع با ما تماس بگیرید. یا اگر نیاز به سایت شخصی برای خود میخواهید باز ما این کار را به صورت کاملا اختصاصی انجام می دهیم
ما هیچ عجله ای برای راه اندازی سایت نداریم ولی شما باید برای کار خود عجله کنید و در این عجله نباید بدون اطلاع و بدون آشنایی سفارشی از اینترنت برای خود ثبت نمایید چون قدم اول برای انتخاب نوع سایت با زبان برنامه نویسی و شرایط دیگر خیلی مهم و حیاطی است بنابراین اگر اطلاعات کافی دارید از بخش ثبت سفارش سایت پونیما اقدام به سفارش خود کنید و در اولین فرست با شما تماس گرفته و نحوه کار و شرایط را توضیح می دهیم و یا اگر اطلاعات کافی ندارید و کلا این قضیه برای شما مبهم است می توانید با تماس گرفته و بعد از راهنمایی های مورد نیاز و شرایط اقدام به سفارش کنید و سریع کار خود را شروع کنید.
ماژول یا همان امکانات اضافی که می توانید به سایت خود علاوه بر امکانات پایه اضافه کنید که ما در پونیما این کار را برای شما انجام می دهیم و اگر سایت دارید باز ما برای شما این کار را انجام می دهیم و یا اگر از پنل های ما انتخاب می کنید بعد از امکانات پایه می توانید ماژول خود را از بخش ثبت سفارش اضافه نمایید و به صورت آنلاین اعمال قیمت شده و در آخر قیمت نهایی را برحسب نیاز خود پرداخت نمایید یا اگر ماژول مورد نظر را در بخش ماژول های ما یافت نکرده اید باز ماژول مورد نظر را برای ما از بخش توضیحات ارسال نمایید تا بر حسب اعمال قیمت برای شما عرض کنیم تا به هدف خود برسید.
پروژه هایی که ما در پونیما انجام می دهیم بر حسب نوع پروژه مراحل را پیش میبریم که برخی مواقع جهت راه اندازی سریع کسب و کار برحسب خواسته مشتری موارد خاصی را در نظر میگیریم ولی درکل موقعی که مشتری برای ما سفارشی را ارسال میکند سریع یک قرارداد تنظیم نموده و شرایط و ضوابط را برای مشتری ارائه می نماییم و در صورت توافق قرارداد شروع شده و بعد از دریافت اولین مبلغ قرارداد هر کدوم از تیم وقت کند پروژه رو استارت زده و راه اندازی می نماییم که در این میان یک طرح اولیه به صورت وایرفریم یا عکس یا ui به صورت دمو نشان می دهیم و اگر مشتری پسند کرد ادامه می دهیم یا در غیر این صورت بعد از انتقادات و پیشنهادات برای تغییر ادامه کار را پیش می بریم و پروژه را در زمان موعود تحویل مشتری می دهیم.
ما در صفحه اصلی پونیما چند مورد که در دست داریم را بر حسب زمان باقی مانده از طرح را قرار داده ایم که مشتریان به صورت آنلاین ببینند که چه مدت از زمان پروژه خود باقی مانده و علاوه بر آن چند مورد از آخرین نمونه کار ها را قرار داده ایم که بعد از کلیک روی نمونه کارها می توانید در صفحه نمونه کارها بقیه نمونه کارهای طراحی شده توسط پونیما را مشاهده نمایید و در صورت نیاز جزئیات نمونه کار را نیز با کلیک روی آن در ادامه مشاهده نمایید و در صورت پسند سفارش خود را ثبت نمایید.

اگر تازه وارد هستید و مستقیم به سوالات متداول آمده اید پیشنهاد میکنیم که برید و تو سایت بگردید چون ما با ساده ترین راه و خیلی اصولی سایت را طراحی نموده ایم که همه چی راحت در دسترس باشد و بتوانید راحت کارهای ما را ببینید و تعرفه ها را مشاهده نموده و از بخش ثبت سفارش سفارش خود را برایمان ارسال نمایید ولی اگر برایتان سخت است با رفتن به بخش مشاوره با تلفن های ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره شوید.
پونیما تمامی سایت های خود را در دوماه اول به صورت رایگان پشتیبانی می نماید که هر نوع ایرادات فنی و برنامه نویسی رخ دهد را به صورت رایگان انجام می دهد ولی بعد دو ماه به صورت قراردادی سایت های خود را پشتیبانی می نماید که می توانید از بخش قراردادها پیوست 2 برای پشتیبانی را دانلود نموده و برحسب نیاز و تعرفه سایتی عقد قرارداد نموده و کار خود را پیش ببرید.
برخی از سایت های استاتیک و سایت هایی که به صورت معرفی می باشد را علاوه بر دو ماه اول که به صورت رایگان تمامی سایت ها را رایگان پشتیبانی می نماییم بقیه ماه ها را نیز رایگان پشتیبانی کنیم.
اگر سایت شما را شخص یا شرکت دیگری راه اندازی کرده و نیاز به پشتیبانی دارید را ما برای شما انجام می دهیم که باید برای این کار مشخصات سایت خود را برحسب قرارداد در اختیار ما قرار دهید تا برایتان با اطمینان و خیال آسوده انجام دهیم که در این پشتیبانی مهمترین خدمات ما بهینه سازی و تولید محتوا برای سئو سایت می باشد که می توانیم سایت شما را در سطر اول موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار دهیم.
شما می توانید به صورت حضوری هم به شرکت ما بیایید و هم از نحوه فعالیت ما با خبر شوید و یا می توانید به صورت اینترنتی از سایت ما به بخش تماس با ما یا درباره ما رفته و با ما در ارتباط باشید.
سفارشات ما در زمان موعود بر حسب قرارداد تحویل داده می شود که می توانید از پنل خود سفارشات را بررسی نمایید.

اگر قصد خرید و سفارش محصولات موجودی در پونیما را دارید که بسیار راحت میتونید تماس بگیرید و بگویید که کدام مورد را میخواهید تا ما با شما قرارداد همکاری ببنیدم و پروژه شما را انجام دهیم و برایتان ارسال نماییم. یا اگر ایده یا طرح خاصی دارید میتوانید از بخش ماژول های سایت وارد خود را انتخاب کنید و برایمان ارسال کنید تا سفارش شما را انجام داده و تحویل نماییم در هر صورت باز می توانید با شماره های ما تماس گرفته و نیازات و خواسته های خود را با ما درمیان بگذارید تا برایتان انجام دهیم.
در سایت ما در قسمت منو روی ثبت سفارش کلیک کرده و سپس از داخل آن وب سایت، طراحی گرافیکی و یا چاپ را انتخاب نمایید بر حسب نیاز خود و سپس موارد مورد نیاز خود را انتخاب نموده و سپس اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت سفارش نمایید.
پونیما با داشتن اعضاء متخصص و حرفه ای تمامی پروژه های خود را به صورت تمام وقت پشتیبانی می نماید و تمامی طراحی ها با مدل روز و کاملا اختصاصی بوده و کیفیت چاپ نیز با بهترین و با کیفیت ترین صورت انجام می دهد و سایت های خود را با دوماه پشتیبانی رایگان و با اطمینان و سرموقع تمامی کارهای خود را انجام میدهد
اگر از ما خرید کرده باشید یا نه برایمان زیاد مهم نیست زیرا هدف ما و کمک به توسعه پروژه شماست بنابراین هر پروژه ای که داشته باشید را ما با عقد قرارداد با پیوست شماره 2 که برای پشتیبانی سایت هاست قرارداد را میبندیم و طبق توافقات در زمان مشخص شده نیز به نحو احسن تحویل می دهیم و ارتقاء سایت ها هم به این صورت است که یکسری ماژول ها را اضافه نموده، کدها را بهینه می کنیم، سئو سایت را انجام میدهیم و هر امکاناتی که بخواهید را برای سایت شما اضافه می کنیم.
ما در بخش تعرفه و ثبت سفارش ماژول ها را دسته بنده کرده ایم که شما می توانید در بخش تعرفه ها اول قیمت سایت مورد نیاز را مشخص نموده و سپس از بخش ماژول ها امکاناتی که میخواهید برای سایت شما اضافه شود را بررسی نموده و سپس در بخش ثبت سفارش تیک هر مورد را که میخواهید را بزنید تا قیمت ماژول مورد نظر روی سایت اعمال شود و قیمت نهایی مشخص شده و طبق آن هزینه را پرداخت نمایید که دلیل اصلی برای این کار که ماژول ها را جدا کرده ایم این است که حجم پروژه پایین بیایید و اینکه اگر مورد نیازتان نباشد را هزینه زیادی برایتان نداشته باشد و بر حسب نیاز و امکانات مورد نیاز با مبلغ مناسب به سایت خود اضافه کنید.

اگر قصد خرید از پونیما را دارید و میخواهید بدانید که نحوه و شرایط ما چگونه است را با اعتماد کامل و دادن تعهد به شما این کار رانجام می دهیم زیرا کار ما ادامه دار است و به دنبال جلب رضایت مشتریان هستیم و میخواهیم در این راه جزء بهترین ها باشیم و رضایت و اعتماد شما مهمترین هدف ماست پس با خیال راحت با قراردادی که برای شما طراحی نموده ایم به تعهدات خود عمل میکنیم و از بابت هزینه ها و نحوه پرداخت هم شما را درک نموده و بصورت مرحله ای دریافت مینوماییم و زمان تحویل پروژه هم سرموقع خواهد بود.
می توانید از طریق سایت از بخش استخدام اطلاعات خود را وارد نموده و با شما تماس بگیریم و یا می توانید به صورت حضوری مراجعه نموده و بعد از یکسری سوالات در رابطه با حرفه و خصوصیات صحبت نماییم تا مطمئن باشیم که برای یک کار تیمی مناسب و مورد اعتماد هستید. زیرا علاقه مند به کار گروهی و داشتن تخصص در هر زمینه ای که مربوط به فعالیت ما می باشد را از صمیم قلب پذیرفته و ما نیز محیطی امن و آرام را برای اعضا خود محیا می نماییم.
ما در پونیما اگر در سایت نیز خوب دقت نمایید می بینید که در زمینه طراحی سایت، طراحی گرافیکی، طراحی انیمیشن، طراحی اپلیکیشن، سئو سایت، نقاشی گرافیکی، عکاسی صنعتی، مشاوره شغلی برای راه اندازی کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، ارائه پنل پیامکی با شماره های اختصاصی،تبلیغاتی، پشتیبانی و بازسازی طراحی و توسعه سایت، برنامه نویسی انواع پروژه ها و ... که در سه حالت استخدام و همکاری می نماییم که 1. متخصص در یکی از این زمینه ها باشید2. در حد تسلط و راه اندازی باشید 3. در حد آشنایی و بدون تخصص باشید ما شما را تا رسیدن به جایگاه خاص همراهی و کمک می نماییم فقط باید روحیه و علاقه داشته باشید.
ما در پونیما همانطور که در بالا گفتیم نسبت به هر بخشی که داریم و داریم کار میکنیم نیاز به نیروی کار داریم فقط باید علاقه و تلاش کنید که ما بقیه مراحل را برای شما توضیح و راه اندازی می نماییم پس اگر متخصص در یکی از خدمات ما هستید پس خیلی سریع با حقوق و پیشرفت کاری مواجه می شوید یا اگر در حد تسلط نیمه دارید ولی علاقه مندید پس باز ما با در اختیار قرار دادن یکسری پروژه ها با کمک و همکاری شما را به سمت حرفه ای شدن سوق می دهیم یا در غیر این صورت کلا هیچ تخصصی ندارید ولی علاقه مند هستید به این کسب و کار باز ما با گذاشتن کلاس های آموزشی و شروع با پروژه های کوچک و راهنمایی در پیشرفت کار شما را در این کار حرفه ای و وارد کسب و کار می نماییم.
ما در پونیما شرایط خاصی نداریم و فقط یک تعهد و یک قرارداد مینویسیم که برحسب قرارداد تا زمان مشخص با هم همکاری نماییم که البته همکاری ما محدودیت ندارد فقط دوس داریم با قوانین و اصول کارهارا پیش ببریم که هر دو طرف با خیال راحت به کار ادامه دهند.
در تمامی تعطیلات رسمی تعطیل هستیم و زمان کاری نیز 8 ساعت کاری با یکسری توافقات پیش می رود.